SIA "Gouter ridge" (reģ. Nr. 40203275815) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-11-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 134 124 EUR, peļņa 3 854 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 511,04 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203275815 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-11-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ40203275815 |
| Juridiskā adrese | Dzelzavas iela 97 - 31, Rīga, LV-1084 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 134 124 EUR | 3 854 EUR | 1 108 410 EUR | 2 |
| 2024 | 642 729 EUR | 527 477 EUR | 1 004 961 EUR | 2 |
| 2023 | 265 677 EUR | 167 305 EUR | 501 662 EUR | 2 |
| 2022 | 263 308 EUR | 245 332 EUR | 422 223 EUR | 2 |
| 2021 | 65 500 EUR | 62 421 EUR | 64 413 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.6 | 1.06 | 1.58 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 7.15 | 1.05 | 1.56 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.13 | 1.06 | 1.59 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 9.37 | 1.04 | 1.56 | 2 |
| 2024 | 8.12 | 3.75 | 6.12 | 2 |
| 2023 | 25.60 | 2.97 | 4.84 | 2 |
| 2022 | 2.76 | 1.84 | 3.01 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 134 124 EUR | 642 729 EUR | 265 677 EUR | 263 308 EUR | 65 500 EUR |
| Bruto peļņa | 54 202 EUR | 574 909 EUR | 214 664 EUR | 248 038 EUR | 62 941 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 854 EUR | 527 477 EUR | 167 305 EUR | 245 332 EUR | 62 421 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 854 EUR | 527 477 EUR | 167 305 EUR | 245 332 EUR | 62 421 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 108 410 EUR | 1 004 961 EUR | 501 662 EUR | 422 223 EUR | 64 413 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 777 286 EUR | 676 156 EUR | 174 992 EUR | 341 122 EUR | 64 413 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 106 889 EUR | 1 003 535 EUR | 476 058 EUR | 308 753 EUR | 63 421 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 521 EUR | 1 426 EUR | 25 604 EUR | 113 470 EUR | 992 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
511,04 | 474,16 | 6,83 | 3,01 | 64,93 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
507,33 | 471,68 | 6,67 | 2,97 | 64,93 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,87 % | 82,07 % | 62,97 % | 93,17 % | 95,30 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,35 % | 52,49 % | 33,35 % | 58,10 % | 96,91 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,35 % | 52,56 % | 35,14 % | 79,46 % | 98,42 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,05 | 0,37 | 0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,12 | 0,64 | 0,53 | 0,62 | 1,02 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,35 % | 52,56 % | 35,14 % | 79,46 % | 98,42 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
307,13 | 299,17 | 10,39 | 4,58 | 32,42 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Gouter ridge" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1123 | SIA "Gouter ridge" (šis uzņēmums) | 134 124 | 3 854 | 2,9 % | 2 | 67 062 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203275815 | LV64ZZZ40203275815 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gouter ridge" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Gouter ridge | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-11-26 | NULL | Rīga, Dzelzavas iela 97 - 31 | 1084 | 111570322 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10210074 | 40203275815 | 2020-11-04 | 2020-11-26 13:36:08 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203275815 | 2021-09-24 | SIA "Coneco" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92915053 | 40203275815 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2023-10-11 | 2023-10-11 12:37:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1363067 | 31121281 | 40203275815 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-11-26 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-06-19 17:04:49.854 |
| 1909204 | 33525401 | 40203275815 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-01 05:08:49.577 |
| 1767797 | 32637071 | 40203275815 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-07-17 21:00:19.639 |
| 2075071 | 34558487 | 40203275815 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-12 23:00:05.547 |
| 2340986 | 35521876 | 40203275815 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-10 17:02:10.065 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1363067 | 31121281 | 65500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2559 | 62941 | 0 | 0 | 0 | 520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 62421 | 0 | 62421 | NULL | 0 | 62421 |
| 1767797 | 32637071 | 263308 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15270 | 248038 | 0 | 0 | 0 | 2706 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 245332 | 0 | 245332 | NULL | 0 | 245332 |
| 1909204 | 33525401 | 265677 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51013 | 214664 | 0 | 0 | 0 | 47359 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 167305 | 0 | 167305 | NULL | 0 | 167305 |
| 2075071 | 34558487 | 642729 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 67820 | 574909 | 0 | 0 | 0 | 47432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 527477 | 0 | 527477 | NULL | 0 | 527477 |
| 2340986 | 35521876 | 134124 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 79922 | 54202 | 0 | 4176 | 8222 | 54394 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3854 | 0 | 3854 | NULL | 0 | 3854 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1363067 | 31121281 | 43400 | 0 | 21013 | 0 | 64413 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64413 | NULL | 992 | 0 | 0 | 63421 | 64413 |
| 1767797 | 32637071 | 139024 | 0 | 198014 | 4084 | 341122 | 32000 | 49101 | 0 | 81101 | 422223 | NULL | 113470 | 0 | 0 | 308753 | 422223 |
| 1909204 | 33525401 | 99084 | 0 | 71626 | 4282 | 174992 | 37000 | 289670 | 0 | 326670 | 501662 | NULL | 25604 | 0 | 0 | 476058 | 501662 |
| 2075071 | 34558487 | 230182 | 0 | 442434 | 3540 | 676156 | 47000 | 281805 | 0 | 328805 | 1004961 | NULL | 1426 | 0 | 0 | 1003535 | 1004961 |
| 2340986 | 35521876 | 694365 | 0 | 77288 | 5633 | 777286 | 112000 | 219124 | 0 | 331124 | 1108410 | NULL | 1521 | 0 | 0 | 1106889 | 1108410 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203275815 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gouter ridge" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 8.12 | 3.75 | 6.12 | 2 |
| 40203275815 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gouter ridge" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 25.60 | 2.97 | 4.84 | 2 |
| 40203275815 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gouter ridge" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 2.76 | 1.84 | 3.01 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203275815 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gouter ridge" | ir | 01.11.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203275815 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gouter ridge" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92793527 | NULL | 40103856122 | LEGAL_ENTITY | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gouter ridge" | NULL | NULL | 40203275815 | 28 | 100 | EUR | 2023-09-21 | 2023-10-04 | 2023-10-04 15:56:33 |
| 92957130 | NULL | 40103514056 | LEGAL_ENTITY | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Gouter ridge" | NULL | NULL | 40203275815 | 102 | 28 | EUR | 2026-02-10 | 2026-02-23 | 2026-02-23 11:37:57 |
Juridiskā adrese ir Dzelzavas iela 97 - 31, Rīga, LV-1084.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 134 124 EUR, un peļņa bija 3 854 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Coneco"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 511,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 507,33.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 307,13, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 120 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 750 EUR un VSAOI 6 120 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026