Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "SN Bygg"

SIA "SN Bygg" (reģ. Nr. 40203277407) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-12-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 52 149 EUR, peļņa 685 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,14 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana

Reģistrācijas Nr.40203277407
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-12-03
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV51ZZZ40203277407
Juridiskā adrese O. Kalpaka iela 38, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 52 149 EUR 685 EUR 8 312 EUR 3
2024 114 786 EUR -35 358 EUR 11 998 EUR 5
2023 92 035 EUR -18 684 EUR 45 022 EUR 5
2022 129 696 EUR 20 679 EUR 65 000 EUR 5
2021 125 324 EUR 44 968 EUR 51 320 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 2.05 0.15 1.79 3
2026. gada 2. ceturksnis 1.49 0.22 1.34 3
2026. gada 1. ceturksnis 0.64 0.02 0.70 1
2025. gada 4. ceturksnis 2.94 0.76 2.31 3
2024 13.31 3.49 10.40 5
2023 20.38 5.55 15.22 5
2022 22.21 6.31 15.05 5

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 583.42 ~ 522.16
2026. gada 2. ceturksnis 436.75 ~ 390.89
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis 752.91 ~ 632.07
2024 508.46 ~ 455.07
2023 744.11 ~ 614.00
2022 735.80 ~ 573.25

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (10.4 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 508.46 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 508.46 * 0.105 = 53.39 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 496.75 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (508.46 - 53.39 - 496.75) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 508.46 - 53.39 - 0.00 = ~ 455.07 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 52 149 EUR 114 786 EUR 92 035 EUR 129 696 EUR 125 324 EUR
Bruto peļņa 52 149 EUR 75 651 EUR 83 807 EUR 118 719 EUR 105 055 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 685 EUR -34 858 EUR -17 934 EUR 22 552 EUR 44 968 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 500 EUR 750 EUR 1 873 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 685 EUR -35 358 EUR -18 684 EUR 20 679 EUR 44 968 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 8 312 EUR 11 998 EUR 45 022 EUR 65 000 EUR 51 320 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 7 314 EUR 7 104 EUR 37 741 EUR 63 202 EUR 49 182 EUR
Pašu kapitāls 1 890 EUR 1 205 EUR 38 563 EUR 60 247 EUR 46 968 EUR
Īstermiņa saistības 6 422 EUR 10 793 EUR 6 459 EUR 4 753 EUR 4 352 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,14 0,66 5,84 13,30 11,30
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,14 0,66 5,68 13,26 11,20
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
1,31 % -30,80 % -20,30 % 15,94 % 35,88 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
8,24 % -294,70 % -41,50 % 31,81 % 87,62 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
36,24 % -2 934,27 % -48,45 % 34,32 % 95,74 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
3,40 8,96 0,17 0,08 0,09
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
2,92 -56,14 -853,00 2 506,78 4 497,80
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
6,27 9,57 2,04 2,00 2,44
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
55,08 % -2 842,16 % -46,45 % 37,45 % 95,76 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
7,04 0,59 4,54 9,82 11,09

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "SN Bygg" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9699)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1475 uzņēmumi 207. vieta pēc apgrozījuma 450. vieta pēc peļņas Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Valmiermuižas Ieguldījumu Fonds"10 538 765-62 099-0,6 %0——
2SIA "IMPEL SERVIKS"5 053 23664 2491,3 %42411 918614 (2026 Q3)
3SIA ORBITA LOGISTICS4 604 149-85 242-1,9 %0——
4SIA "Kaski"3 863 452152 6644,0 %4782 2011 654 (2026 Q3)
5SIA "M1"3 579 7841 316 63236,8 %31 193 261603 (2026 Q3)
6SIA "KITA18"3 094 57179 1902,6 %0——
7"RP ANDRAS" SIA2 751 310143 5175,2 %12229 2761 483 (2026 Q3)
8SIA "LĀČPLĒŠI A.I."2 608 018-49 083-1,9 %0—***
9Heden SIA2 579 532828 36632,1 %12 579 532***
10SIA "Producentu grupa"2 189 12085 0453,9 %21 094 560***
207SIA "SN Bygg" (šis uzņēmums)52 1496851,3 %317 383583 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "SN Bygg"
9699 Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203277407 LV51ZZZ40203277407 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SN Bygg" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SN Bygg NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-12-03 NULL Gulbenes nov., Gulbene, O. Kalpaka iela 38 4401 102602606 100015854 100003212 0500201 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10228358 40203277407 2020-11-25 2020-12-03 10:39:56

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92776597 40203277407 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2000 EUR 2020-12-03 2020-12-03 10:42:30

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1316551 30650670 40203277407 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-03-15 11:03:50.252
1445957 32116925 40203277407 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 5 ONES EUR 2023-02-20 17:00:43.204
1160940 23975646 40203277407 DokGPv1 UGP 2020 2020-12-03 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-01-27 13:05:23.958
1789452 33061939 40203277407 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 5 ONES EUR 2024-02-05 19:07:38.907
1959713 34094175 40203277407 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 5 ONES EUR 2025-02-15 19:00:32.784
2094675 34996071 40203277407 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 3 ONES EUR 2026-01-06 19:00:46.942

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1160940 23975646 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1316551 30650670 125324 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 20269 105055 32532 1611 0 25934 0 0 0 0 10 NULL NULL 44968 0 44968 NULL 0 44968
1445957 32116925 129696 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10977 118719 55058 3292 0 37808 0 0 0 0 9 NULL NULL 22552 1873 20679 NULL 0 20679
1789452 33061939 92035 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8228 83807 58180 4146 0 39394 0 0 0 0 21 NULL NULL -17934 750 -18684 NULL 0 -18684
1959713 34094175 114786 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 39135 75651 49459 4588 0 55852 0 0 0 0 610 NULL NULL -34858 500 -35358 NULL 0 -35358
2094675 34996071 52149 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 52149 25493 3440 0 22175 0 0 0 0 356 NULL NULL 685 0 685 NULL 0 685

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1160940 23975646 2000 0 0 0 2000 0 0 0 0 2000 NULL 0 0 0 2000 2000
1316551 30650670 5410 0 43329 443 49182 0 2138 0 2138 51320 NULL 4352 0 0 46968 51320
1445957 32116925 22154 0 40870 178 63202 0 1798 0 1798 65000 NULL 4753 0 0 60247 65000
1789452 33061939 1723 0 34982 1036 37741 0 7281 0 7281 45022 NULL 6459 0 0 38563 45022
1959713 34094175 4894 0 2210 0 7104 0 4894 0 4894 11998 NULL 10793 0 0 1205 11998
2094675 34996071 1189 0 6125 0 7314 0 998 0 998 8312 NULL 6422 0 0 1890 8312

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203277407 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SN Bygg" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9699 029200 Gulbene 13.31 3.49 10.40 5
40203277407 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SN Bygg" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4339 029200 Gulbene 20.38 5.55 15.22 5
40203277407 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SN Bygg" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4339 029200 Gulbene 22.21 6.31 15.05 5

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203277407 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SN Bygg" ir 04.01.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203277407 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SN Bygg" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "SN Bygg" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir O. Kalpaka iela 38, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401.

Kāds bija SIA "SN Bygg" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 52 149 EUR, un peļņa bija 685 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "SN Bygg" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kāds ir SIA "SN Bygg" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,14 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,14.

Kāds ir SIA "SN Bygg" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,04, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "SN Bygg" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "SN Bygg"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 508.46 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 455.07 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "SN Bygg"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 13 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 490 EUR un VSAOI 10 400 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "SN Bygg" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "SN Bygg" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana — Gulbenes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 207. no 1 475

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026