Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Maduks"

SIA "Maduks" (reģ. Nr. 40203278455) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-12-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 4 175 EUR, zaudējumi 38 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,73 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība

Reģistrācijas Nr.40203278455
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-12-08
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV79ZZZ40203278455
Juridiskā adrese Skolas iela 9 - 64, Jūrmala, LV-2016

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-25

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 4 175 EUR -38 EUR 512 EUR 0
2024 0 EUR -50 EUR 4 EUR 0
2023 0 EUR -50 EUR 5 EUR 0
2022 0 EUR -60 EUR 4 EUR 0
2021 25 000 EUR 13 EUR 14 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.49 0.18 0.27 0
2024 0.05 0.00 0.00 0
2023 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis — —
2024 — —
2023 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 4 175 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 25 000 EUR
Bruto peļņa 389 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 25 000 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 12 EUR 0 EUR 0 EUR -10 EUR 13 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 50 EUR 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -38 EUR -50 EUR -50 EUR -60 EUR 13 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 512 EUR 4 EUR 5 EUR 4 EUR 14 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 512 EUR 4 EUR 5 EUR 4 EUR 14 EUR
Pašu kapitāls -185 EUR -146 EUR -96 EUR -46 EUR 14 EUR
Īstermiņa saistības 697 EUR 150 EUR 101 EUR 50 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,73 0,03 0,05 0,08 —
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,73 0,03 0,05 0,08 —
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-0,91 % — — — 0,05 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-7,42 % -1 250,00 % -1 000,00 % -1 500,00 % 92,86 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
20,54 % 34,25 % 52,08 % 130,43 % 92,86 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-3,77 -1,03 -1,05 -1,09 0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
8,15 0,00 0,00 0,00 1 785,71
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-6,49 % 0,00 % 0,00 % 21,74 % 92,86 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
7,53 -57,49 -30,43 -26,14 1 786,59

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Maduks" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9329)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1086 uzņēmumi 700. vieta pēc apgrozījuma 560. vieta pēc peļņas Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Akvaparks"5 562 025879 59915,8 %7277 2501 586 (2026 Q3)
2SIA "ART MANAGEMENT GROUP"4 286 565272 9416,4 %5857 3131 029 (2026 Q3)
3SIA "SponsorKing"3 603 102250 1476,9 %16225 1942 458 (2026 Q3)
4SIA "AKTĪVĀ TŪRISMA CENTRS "EŽI""2 998 6523 6890,1 %13230 6661 342 (2026 Q3)
5SIA "APL Skypark"2 569 924-46 536-1,8 %4359 7661 264 (2026 Q3)
6SIA "IDEJU INSTITŪTS"2 454 18666 6662,7 %6409 0312 650 (2026 Q3)
7SIA "OnlyMe"2 139 5501 519 14271,0 %12 139 550***
8Meduza Events SIA2 109 68451 3552,4 %5421 9371 954 (2026 Q3)
9SIA "CF Icon"1 748 521102 2645,8 %3058 2841 536 (2026 Q3)
10SIA OVJ Production1 729 16910 0610,6 %3576 3902 552 (2026 Q3)
700SIA "Maduks" (šis uzņēmums)4 175-38-0,9 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-25). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Maduks"
9329 Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203278455 LV79ZZZ40203278455 SIA "Maduks" SIA Maduks NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-12-08 NULL Jūrmala, Skolas iela 9 - 64 2016 110589588 0 100003036 0130000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10241815 40203278455 2020-11-23 2020-12-08 14:37:33

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92777313 40203278455 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2020-12-08 2020-12-08 14:35:40

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1297159 30268541 40203278455 DokGPv1 UGP 2020 2020-12-08 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-12-17 11:19:01.069
1308432 30546516 40203278455 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-02-21 22:01:27.295
1972861 34197990 40203278455 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-03-25 23:00:50.554
1707639 32375948 40203278455 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-05-11 18:35:09.324
1820609 33187574 40203278455 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-03-11 23:03:27.035
2194247 35274665 40203278455 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-04-15 21:00:24.465

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1297159 30268541 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1308432 30546516 25000 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 25000 0 18650 0 6337 0 0 0 0 0 NULL NULL 13 0 13 NULL 0 13
1707639 32375948 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 NULL NULL -10 50 -60 NULL 0 -60
1820609 33187574 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1972861 34197990 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
2194247 35274665 4175 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3786 389 0 377 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 12 50 -38 NULL 0 -38

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1297159 30268541 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 0 0 0 1 1
1308432 30546516 14 0 0 0 14 0 0 0 0 14 NULL 0 0 0 14 14
1707639 32375948 4 0 0 0 4 0 0 0 0 4 NULL 50 0 0 -46 4
1820609 33187574 4 0 1 0 5 0 0 0 0 5 NULL 101 0 0 -96 5
1972861 34197990 4 0 0 0 4 0 0 0 0 4 NULL 150 0 0 -146 4
2194247 35274665 12 0 500 0 512 0 0 0 0 512 NULL 697 0 0 -185 512

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203278455 SIA "Maduks" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9329 004000 Jūrmala 0.05 0.00 0.00 0
40203278455 SIA "Maduks" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7410 004000 Jūrmala 0.05 0.00 0.00 0
40203278455 SIA "Maduks" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7410 004000 Jūrmala 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203278455 SIA "Maduks" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Maduks" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Skolas iela 9 - 64, Jūrmala, LV-2016.

Kāds bija SIA "Maduks" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 175 EUR, un zaudējumi bija 38 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Maduks" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "Maduks" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,73 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,73.

Kāds ir SIA "Maduks" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,53, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Maduks"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Maduks" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Maduks" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība — Jūrmala

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība · Jūrmala — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 700. no 1 086

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 25-10-2026