Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Travel Joy"

SIA "Travel Joy" (reģ. Nr. 50103653501) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-03-27. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 10 084 EUR, zaudējumi 5 547 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,01 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: C.

Pamatdarbība: Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība

Reģistrācijas Nr.50103653501
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2013-03-27
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV46ZZZ50103653501
Juridiskā adrese Jomas iela 30 - 4, Jūrmala, LV-2015

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-24

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2023 10 084 EUR -5 547 EUR 833 EUR 1
2022 12 380 EUR -4 884 EUR 1 936 EUR 1
2021 2 342 EUR -6 009 EUR 1 826 EUR 1
2020 21 959 EUR 6 168 EUR 3 727 EUR 1
2019 22 183 EUR 2 038 EUR 9 179 EUR 1
2018 0 EUR -3 055 EUR 6 146 EUR 0
2017 0 EUR -173 EUR 0 EUR 0
2016 0 EUR -1 076 EUR 0 EUR 1
2015 3 294 EUR -3 788 EUR 770 EUR 1
2014 44 155 EUR 280 EUR 10 060 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: C Pārkāpumi saistību izpildē
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 0.00 0.02 1.22 1
2023 0.31 0.04 0.96 1
2022 0.17 0.00 0.72 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2023 2022 2021 2020 2019
Neto apgrozījums 10 084 EUR 12 380 EUR 2 342 EUR 21 959 EUR 22 183 EUR
Bruto peļņa -2 203 EUR -258 EUR -1 286 EUR 13 915 EUR 12 293 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -5 547 EUR -4 884 EUR -6 009 EUR 6 168 EUR 2 038 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -5 547 EUR -4 884 EUR -6 009 EUR 6 168 EUR 2 038 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2023 2022 2021 2020 2019
Aktīvi kopā 833 EUR 1 936 EUR 1 826 EUR 3 727 EUR 9 179 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 262 EUR 354 EUR 242 EUR 483 EUR 2 489 EUR
Pašu kapitāls -16 900 EUR -11 353 EUR -6 469 EUR -460 EUR -6 628 EUR
Īstermiņa saistības 17 733 EUR 13 289 EUR 8 295 EUR 4 187 EUR 15 307 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 500 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: C Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2023 2022 2021 2020 2019
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,01 0,03 0,03 0,12 0,16
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,01 0,03 0,03 0,12 0,16
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-55,01 % -39,45 % -256,58 % 28,09 % 9,19 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-665,91 % -252,27 % -329,08 % 165,50 % 22,20 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
32,82 % 43,02 % 92,89 % -1 340,87 % -30,75 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,05 -1,17 -1,28 -9,10 -2,38
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— — — 2 057,00 59,23
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
12,11 6,39 1,28 5,89 2,42
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
32,82 % 43,02 % 92,89 % -1 341,52 % -33,83 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-41,23 -11,57 -15,43 10,16 1,32

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Travel Joy" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9329)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1086 uzņēmumi 604. vieta pēc apgrozījuma 949. vieta pēc peļņas Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Akvaparks"5 562 025879 59915,8 %7277 2501 586 (2026 Q3)
2SIA "ART MANAGEMENT GROUP"4 286 565272 9416,4 %5857 3131 029 (2026 Q3)
3SIA "SponsorKing"3 603 102250 1476,9 %16225 1942 458 (2026 Q3)
4SIA "AKTĪVĀ TŪRISMA CENTRS "EŽI""2 998 6523 6890,1 %13230 6661 342 (2026 Q3)
5SIA "APL Skypark"2 569 924-46 536-1,8 %4359 7661 264 (2026 Q3)
6SIA "IDEJU INSTITŪTS"2 454 18666 6662,7 %6409 0312 650 (2026 Q3)
7SIA "OnlyMe"2 139 5501 519 14271,0 %12 139 550***
8Meduza Events SIA2 109 68451 3552,4 %5421 9371 954 (2026 Q3)
9SIA "CF Icon"1 748 521102 2645,8 %3058 2841 536 (2026 Q3)
10SIA OVJ Production1 729 16910 0610,6 %3576 3902 552 (2026 Q3)
604SIA Travel Joy (šis uzņēmums)10 084-5 547-55,0 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-24). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Travel Joy"
9329 Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50103653501 LV46ZZZ50103653501 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Travel Joy Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Travel Joy NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2013-03-27 NULL Jūrmala, Jomas iela 30 - 4 2015 118435597 0 100003036 0130000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
3107214 50103653501 2013-03-22 2013-03-28 15:18:16

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92748304 50103653501 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 14 EUR 2020-05-21 2020-05-21 11:32:45

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
748276 19642444 50103653501 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-02 12:35:32.946
274945 15338907 50103653501 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-03-27 2013-12-31 1 ONES LVL 2020-09-01 19:19:21.024
574345 16047475 50103653501 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-19 11:35:02.375
685384 16488196 50103653501 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-29 16:31:28.774
1020764 22811199 50103653501 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-17 15:34:32.201
1383450 31270229 50103653501 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-20 18:28:39.77
1476274 32305387 50103653501 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-04-25 07:27:10.671
1892332 33480923 50103653501 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-28 03:02:16.07
890580 21324904 50103653501 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-10 10:46:40.256
384663 15619885 50103653501 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-08 14:48:41.942
1174968 28907796 50103653501 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-03-05 18:04:19.572

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1020764 22811199 22183 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9890 12293 1010 10167 969 12 0 0 0 0 35 NULL NULL 2038 0 2038 NULL 0 2038
1174968 28907796 21959 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8044 13915 135 8079 470 0 0 0 0 0 3 NULL NULL 6168 0 6168 NULL 0 6168
1383450 31270229 2342 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3628 -1286 0 4723 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -6009 0 -6009 NULL 0 -6009
1476274 32305387 12380 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 12638 -258 0 4626 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -4884 0 -4884 NULL 0 -4884
1892332 33480923 10084 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 12287 -2203 0 3344 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -5547 0 -5547 NULL 0 -5547
274945 15338907 1206 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 765 441 0 1051 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -610 0 NULL 0 NULL -610
384663 15619885 44155 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 37418 6737 0 12249 6145 0 0 0 0 0 353 0 0 280 0 NULL 0 0 280
574345 16047475 3294 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3877 -583 0 1888 0 813 0 0 0 0 504 0 0 -3788 0 NULL 0 0 -3788
685384 16488196 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 675 0 0 0 0 401 NULL NULL -1076 0 -1076 NULL 0 -1076
748276 19642444 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 105 0 0 0 0 0 228 NULL NULL -123 50 -173 NULL 0 -173
890580 21324904 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 3002 0 52 0 0 0 0 1 NULL NULL -3055 0 -3055 NULL 0 -3055

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1020764 22811199 563 0 1926 0 2489 0 6690 0 6690 9179 NULL 15307 500 0 -6628 9179
1174968 28907796 112 0 371 0 483 0 3244 0 3244 3727 NULL 4187 0 0 -460 3727
1383450 31270229 38 0 204 0 242 0 1584 0 1584 1826 NULL 8295 0 0 -6469 1826
1476274 32305387 354 0 0 0 354 0 1582 0 1582 1936 NULL 13289 0 0 -11353 1936
1892332 33480923 262 0 0 0 262 0 571 0 571 833 NULL 17733 0 0 -16900 833
274945 15338907 396 0 0 573 969 0 0 0 0 969 NULL 1569 0 0 -600 969
384663 15619885 741 0 197 2490 3428 0 6632 0 6632 10060 NULL 6968 2950 716 -574 10060
574345 16047475 0 0 0 0 0 0 770 0 770 770 NULL 5132 0 0 -4362 770
685384 16488196 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 5438 0 0 -5438 0
748276 19642444 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 5611 0 0 -5611 0
890580 21324904 402 0 24 0 426 0 5720 0 5720 6146 NULL 14812 0 0 -8666 6146

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50103653501 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Travel Joy 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9329 004000 Jūrmala 0.00 0.02 1.22 1
50103653501 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Travel Joy 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9329 004000 Jūrmala 0.31 0.04 0.96 1
50103653501 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Travel Joy 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9329 004000 Jūrmala 0.17 0.00 0.72 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
50103653501 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Travel Joy nav 07.12.2018 nav nav 18.03.2025
50103653501 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Travel Joy nav 13.12.2013 nav nav 06.08.2018

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50103653501 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Travel Joy C Pārkāpumi saistību izpildē 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Travel Joy" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Jomas iela 30 - 4, Jūrmala, LV-2015.

Kāds bija SIA "Travel Joy" 2023. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 10 084 EUR, un zaudējumi bija 5 547 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Travel Joy" 2023. gadā?

2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Travel Joy" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 0,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.

Kāds ir SIA "Travel Joy" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija -41,23, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Travel Joy" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "Travel Joy" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.

Kāda ir SIA "Travel Joy" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība — Jūrmala

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificēta izklaides un atpūtas darbība · Jūrmala — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 604. no 1 086

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 25-10-2026