SIA "UPProperties" (reģ. Nr. 40203281154) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-12-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 157 712 EUR, peļņa 72 059 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,51 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203281154 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-12-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV53ZZZ40203281154 |
| Juridiskā adrese | Dzirnieku iela 11, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 157 712 EUR | 72 059 EUR | 822 714 EUR | 2 |
| 2024 | 169 386 EUR | 68 099 EUR | 829 119 EUR | 2 |
| 2023 | 142 967 EUR | 32 324 EUR | 829 093 EUR | 2 |
| 2022 | 131 134 EUR | 55 018 EUR | 861 502 EUR | 2 |
| 2021 | 87 387 EUR | 22 026 EUR | 873 635 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.84 | 0.43 | 0.65 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.04 | 0.39 | 0.58 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 8.23 | 0.40 | 0.60 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.94 | 0.39 | 0.58 | 2 |
| 2024 | 33.26 | 1.17 | 1.90 | 2 |
| 2023 | 26.35 | 0.92 | 1.49 | 2 |
| 2022 | 25.15 | 0.96 | 1.56 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 157 712 EUR | 169 386 EUR | 142 967 EUR | 131 134 EUR | 87 387 EUR |
| Bruto peļņa | 97 321 EUR | 101 062 EUR | 86 529 EUR | 78 663 EUR | 44 862 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 72 059 EUR | 68 099 EUR | 32 324 EUR | 55 018 EUR | 22 026 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 72 059 EUR | 68 099 EUR | 32 324 EUR | 55 018 EUR | 22 026 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 822 714 EUR | 829 119 EUR | 829 093 EUR | 861 502 EUR | 873 635 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 48 465 EUR | 66 833 EUR | 34 583 EUR | 34 471 EUR | 14 084 EUR |
| Pašu kapitāls | 289 527 EUR | 217 468 EUR | 149 368 EUR | 117 044 EUR | 62 026 EUR |
| Īstermiņa saistības | 94 318 EUR | 97 164 EUR | 82 472 EUR | 79 371 EUR | 80 005 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 438 869 EUR | 514 487 EUR | 597 253 EUR | 665 087 EUR | 731 604 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,51 | 0,69 | 0,42 | 0,43 | 0,18 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,51 | 0,69 | 0,42 | 0,43 | 0,17 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
45,69 % | 40,20 % | 22,61 % | 41,96 % | 25,21 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
8,76 % | 8,21 % | 3,90 % | 6,39 % | 2,52 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
24,89 % | 31,31 % | 21,64 % | 47,01 % | 35,51 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,84 | 2,81 | 4,55 | 6,36 | 13,08 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
4,94 | 3,40 | 2,04 | 3,89 | 2,17 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,19 | 0,20 | 0,17 | 0,15 | 0,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
12,40 % | 13,18 % | 8,48 % | 9,47 % | 5,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,02 | 0,91 | 0,61 | 0,56 | 0,28 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "UPProperties" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 1335 | SIA "UPProperties" (šis uzņēmums) | 157 712 | 72 059 | 45,7 % | 2 | 78 856 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203281154 | LV53ZZZ40203281154 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UPProperties" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | UPProperties | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-12-18 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Dzirnieku iela 11 | 2167 | 105940500 | 100016583 | 100003815 | 0807600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10275382 | 40203281154 | 2020-12-07 | 2020-12-18 14:36:16 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92779153 | 40203281154 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 40000 | EUR | 2020-12-18 | 2020-12-18 14:34:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1710877 | 32387954 | 40203281154 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:19:59.825 |
| 1796405 | 33118641 | 40203281154 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-02-26 19:10:06.974 |
| 1962110 | 34113693 | 40203281154 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-02-23 19:00:37.584 |
| 2157587 | 35205111 | 40203281154 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-26 18:01:14.039 |
| 1331145 | 30796596 | 40203281154 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-12-18 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-04-12 12:00:09.647 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1331145 | 30796596 | 87387 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42525 | 44862 | 0 | 190 | 425 | 4223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18848 | NULL | NULL | 22026 | 0 | 22026 | NULL | 0 | 22026 |
| 1710877 | 32387954 | 131134 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 52471 | 78663 | 0 | 489 | 981 | 5103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19034 | NULL | NULL | 55018 | 0 | 55018 | NULL | 0 | 55018 |
| 1796405 | 33118641 | 142967 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 56438 | 86529 | 0 | 3139 | 998 | 21080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30984 | NULL | NULL | 32324 | 0 | 32324 | NULL | 0 | 32324 |
| 1962110 | 34113693 | 169386 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 68324 | 101062 | 0 | 750 | 896 | 4758 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28351 | NULL | NULL | 68099 | 0 | 68099 | NULL | 0 | 68099 |
| 2157587 | 35205111 | 157712 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60391 | 97321 | 0 | 2240 | 449 | 5204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18267 | NULL | NULL | 72059 | 0 | 72059 | NULL | 0 | 72059 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1331145 | 30796596 | 11780 | 0 | 2114 | 190 | 14084 | 0 | 859097 | 454 | 859551 | 873635 | NULL | 80005 | 731604 | 0 | 62026 | 873635 |
| 1710877 | 32387954 | 25048 | 0 | 9233 | 190 | 34471 | 0 | 826795 | 236 | 827031 | 861502 | NULL | 79371 | 665087 | 0 | 117044 | 861502 |
| 1796405 | 33118641 | 29479 | 0 | 4913 | 191 | 34583 | 0 | 794492 | 18 | 794510 | 829093 | NULL | 82472 | 597253 | 0 | 149368 | 829093 |
| 1962110 | 34113693 | 61517 | 0 | 5221 | 95 | 66833 | 0 | 762286 | 0 | 762286 | 829119 | NULL | 97164 | 514487 | 0 | 217468 | 829119 |
| 2157587 | 35205111 | 41089 | 0 | 7281 | 95 | 48465 | 0 | 774249 | 0 | 774249 | 822714 | NULL | 94318 | 438869 | 0 | 289527 | 822714 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203281154 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UPProperties" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | 33.26 | 1.17 | 1.90 | 2 |
| 40203281154 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UPProperties" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | 26.35 | 0.92 | 1.49 | 2 |
| 40203281154 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UPProperties" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 039200 | Mārupe | 25.15 | 0.96 | 1.56 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203281154 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UPProperties" | ir | 13.01.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203281154 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UPProperties" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzirnieku iela 11, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 157 712 EUR, un peļņa bija 72 059 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,51 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,51.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,02, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 33 260 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 170 EUR un VSAOI 1 900 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026