SIA "Sport IN" (reģ. Nr. 40203299141) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 156 614 EUR, peļņa 113 360 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,80 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203299141 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV83ZZZ40203299141 |
| Juridiskā adrese | Meža prospekts 36, Jūrmala, LV-2010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 156 614 EUR | 113 360 EUR | 3 615 745 EUR | 1 |
| 2024 | 174 657 EUR | -111 050 EUR | 3 467 835 EUR | 1 |
| 2023 | 47 556 EUR | -199 984 EUR | 3 428 881 EUR | 1 |
| 2022 | 18 868 EUR | -93 063 EUR | 1 901 491 EUR | 2 |
| 2021 | 17 193 EUR | -10 796 EUR | 1 222 706 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.27 | 0.14 | 0.2 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.9 | 0.14 | 0.2 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.77 | 0.14 | 0.20 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.31 | 0.14 | 0.20 | 1 |
| 2024 | 0.79 | 0.50 | 0.82 | 1 |
| 2023 | -91.49 | 0.50 | 0.82 | 1 |
| 2022 | -14.74 | 0.44 | 0.71 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 156 614 EUR | 174 657 EUR | 47 556 EUR | 18 868 EUR | 17 193 EUR |
| Bruto peļņa | 67 050 EUR | -25 270 EUR | -128 503 EUR | -18 572 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 113 360 EUR | -111 050 EUR | -199 984 EUR | -93 063 EUR | -10 796 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 113 360 EUR | -111 050 EUR | -199 984 EUR | -93 063 EUR | -10 796 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 615 745 EUR | 3 467 835 EUR | 3 428 881 EUR | 1 901 491 EUR | 1 222 706 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 259 968 EUR | 230 245 EUR | 114 073 EUR | 238 933 EUR | 103 876 EUR |
| Pašu kapitāls | 783 468 EUR | 670 108 EUR | 781 156 EUR | 981 141 EUR | 1 074 204 EUR |
| Īstermiņa saistības | 322 969 EUR | 357 734 EUR | 379 729 EUR | 157 527 EUR | 148 502 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 509 308 EUR | 2 439 993 EUR | 2 267 996 EUR | 762 823 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,80 | 0,64 | 0,30 | 1,52 | 0,70 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,80 | 0,44 | 0,10 | 1,05 | 0,15 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
72,38 % | -63,58 % | -420,52 % | -493,23 % | -62,79 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,14 % | -3,20 % | -5,83 % | -4,89 % | -0,88 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
14,47 % | -16,57 % | -25,60 % | -9,49 % | -1,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,62 | 4,18 | 3,39 | 0,94 | 0,14 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
2,31 | -0,37 | -2,46 | -10,60 | -4,99 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,04 | 0,05 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
6,07 % | -0,96 % | -4,66 % | -4,88 % | -0,84 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,50 | 0,26 | 0,15 | 0,79 | 3,75 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Sport IN" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 1340 | SIA "Sport IN" (šis uzņēmums) | 156 614 | 113 360 | 72,4 % | 1 | 156 614 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203299141 | LV83ZZZ40203299141 | SIA "Sport IN" | SIA | Sport IN | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-09 | NULL | Jūrmala, Meža prospekts 36 | 2010 | 101728714 | 0 | 100003036 | 0130000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10495009 | 40203299141 | 2021-03-03 | 2021-03-09 12:55:36 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92792293 | 40203299141 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1085000 | EUR | 2021-03-09 | 2021-03-09 12:53:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1760154 | 32553437 | 40203299141 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-07 23:00:19.882 |
| 1934087 | 33655305 | 40203299141 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-07-16 23:00:07.066 |
| 2055899 | 34503791 | 40203299141 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:10:02.743 |
| 1424710 | 31507394 | 40203299141 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-09 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-09-02 17:06:16.852 |
| 2296763 | 35455297 | 40203299141 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-29 19:02:46.563 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1424710 | 31507394 | 17193 | 0 | 0 | 0 | 3819 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22369 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1801 | NULL | NULL | -10796 | 0 | -10796 | NULL | 0 | -10796 |
| 1760154 | 32553437 | 18868 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37440 | -18572 | 7998 | 7632 | 0 | 50839 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8022 | NULL | NULL | -93063 | 0 | -93063 | NULL | 0 | -93063 |
| 1934087 | 33655305 | 47556 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 176059 | -128503 | 1834 | 11642 | 0 | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57847 | NULL | NULL | -199984 | 0 | -199984 | NULL | 0 | -199984 |
| 2055899 | 34503791 | 174657 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 199927 | -25270 | 150 | 4862 | 0 | 92 | 0 | 0 | 557 | 0 | 81233 | NULL | NULL | -111050 | 0 | -111050 | NULL | 0 | -111050 |
| 2296763 | 35455297 | 156614 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 89564 | 67050 | 0 | 4626 | 137566 | 215 | 0 | 0 | 0 | 0 | 86415 | NULL | NULL | 113360 | 0 | 113360 | NULL | 0 | 113360 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1424710 | 31507394 | 1990 | 0 | 20988 | 80898 | 103876 | 0 | 1118757 | 73 | 1118830 | 1222706 | NULL | 148502 | 0 | 0 | 1074204 | 1222706 |
| 1760154 | 32553437 | 56372 | 0 | 109661 | 72900 | 238933 | 0 | 1662491 | 67 | 1662558 | 1901491 | NULL | 157527 | 762823 | 0 | 981141 | 1901491 |
| 1934087 | 33655305 | 220 | 0 | 39098 | 74755 | 114073 | 0 | 3314781 | 27 | 3314808 | 3428881 | NULL | 379729 | 2267996 | 0 | 781156 | 3428881 |
| 2055899 | 34503791 | 6559 | 0 | 152390 | 71296 | 230245 | 0 | 3237590 | 0 | 3237590 | 3467835 | NULL | 357734 | 2439993 | 0 | 670108 | 3467835 |
| 2296763 | 35455297 | 2178 | 0 | 257790 | 0 | 259968 | 0 | 3355777 | 0 | 3355777 | 3615745 | NULL | 322969 | 2509308 | 0 | 783468 | 3615745 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203299141 | SIA "Sport IN" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 004000 | Jūrmala | 0.79 | 0.50 | 0.82 | 1 |
| 40203299141 | SIA "Sport IN" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 004000 | Jūrmala | -91.49 | 0.50 | 0.82 | 1 |
| 40203299141 | SIA "Sport IN" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 004000 | Jūrmala | -14.74 | 0.44 | 0.71 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203299141 | SIA "Sport IN" | ir | 06.04.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203299141 | SIA "Sport IN" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Meža prospekts 36, Jūrmala, LV-2010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 156 614 EUR, un peļņa bija 113 360 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,80 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,80.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,50, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 790 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 500 EUR un VSAOI 820 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026