SIA "DSG Būve" (reģ. Nr. 40203282431) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-12-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 49 698 EUR, peļņa 8 061 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,95 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203282431 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-12-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV09ZZZ40203282431 |
| Juridiskā adrese | Liepājas iela 52B, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 698 EUR | 8 061 EUR | 46 225 EUR | 1 |
| 2024 | 34 755 EUR | 1 525 EUR | 46 498 EUR | 1 |
| 2023 | 28 529 EUR | -14 770 EUR | 47 594 EUR | 1 |
| 2022 | 29 593 EUR | -462 EUR | 37 098 EUR | 0 |
| 2021 | 3 017 EUR | -8 072 EUR | 38 093 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.3 | 0.16 | 1.14 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.11 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.07 | 0.12 | 0.77 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.33 | 0.07 | 0.45 | 1 |
| 2024 | 10.75 | 3.07 | 4.60 | 1 |
| 2023 | 0.43 | 0.12 | 0.20 | 1 |
| 2022 | 1.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 49 698 EUR | 34 755 EUR | 28 529 EUR | 29 593 EUR | 3 017 EUR |
| Bruto peļņa | 40 557 EUR | 32 214 EUR | 7 131 EUR | 13 082 EUR | -894 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8 061 EUR | 1 525 EUR | -14 770 EUR | -462 EUR | -8 022 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 061 EUR | 1 525 EUR | -14 770 EUR | -462 EUR | -8 072 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 46 225 EUR | 46 498 EUR | 47 594 EUR | 37 098 EUR | 38 093 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 24 435 EUR | 13 748 EUR | 3 793 EUR | 7 413 EUR | 4 374 EUR |
| Pašu kapitāls | -12 175 EUR | -20 236 EUR | -21 761 EUR | -5 734 EUR | -5 272 EUR |
| Īstermiņa saistības | 25 852 EUR | 24 660 EUR | 18 195 EUR | 8 480 EUR | 4 741 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 32 548 EUR | 42 074 EUR | 51 160 EUR | 34 352 EUR | 38 624 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-03-16 – 2024-11-12 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,95 | 0,56 | 0,21 | 0,87 | 0,92 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,95 | 0,56 | 0,21 | 0,87 | 0,92 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,22 % | 4,39 % | -51,77 % | -1,56 % | -267,55 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
17,44 % | 3,28 % | -31,03 % | -1,25 % | -21,19 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-66,21 % | -7,54 % | 67,87 % | 8,06 % | 153,11 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-4,80 | -3,30 | -3,19 | -7,47 | -8,23 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -9,67 | 0,63 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,08 | 0,75 | 0,60 | 0,80 | 0,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
39,57 % | 6,98 % | -45,53 % | 2,78 % | -24,05 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,28 | 0,18 | -1,01 | 0,66 | -0,75 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DSG Būve" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "IMPEL SERVIKS" | 5 053 236 | 64 249 | 1,3 % | 424 | 11 918 | 614 (2026 Q3) |
| 2 | SIA ORBITA LOGISTICS | 4 604 149 | -85 242 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Kaski" | 3 863 452 | 152 664 | 4,0 % | 47 | 82 201 | 1 654 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "M1" | 3 579 784 | 1 316 632 | 36,8 % | 3 | 1 193 261 | 603 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KITA18" | 3 094 571 | 79 190 | 2,6 % | 0 | — | — |
| 6 | "RP ANDRAS" SIA | 2 751 310 | 143 517 | 5,2 % | 12 | 229 276 | 1 483 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LĀČPLĒŠI A.I." | 2 608 018 | -49 083 | -1,9 % | 0 | — | *** |
| 8 | Heden SIA | 2 579 532 | 828 366 | 32,1 % | 1 | 2 579 532 | *** |
| 9 | SIA "Producentu grupa" | 2 189 120 | 85 045 | 3,9 % | 2 | 1 094 560 | *** |
| 10 | SIA "ARB Pope" | 1 824 653 | 248 476 | 13,6 % | 28 | 65 166 | 1 400 (2026 Q3) |
| 221 | SIA "DSG Būve" (šis uzņēmums) | 49 698 | 8 061 | 16,2 % | 1 | 49 698 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203282431 | LV09ZZZ40203282431 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DSG Būve" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | DSG Būve | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-12-28 | NULL | Preiļu nov., Preiļi, Liepājas iela 52B | 5301 | 105994128 | 100015235 | 100003518 | 0760201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10293790 | 40203282431 | 2020-12-08 | 2020-12-28 18:07:35 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203282431 | 2024-11-12 | 175.6 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Altum aizdevumu portfelī iekļauto darījumu procentu likmes subsīdijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 99d20bfc |
| 40203282431 | 2024-11-12 | 152.4 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Altum aizdevumu portfelī iekļauto darījumu procentu likmes subsīdijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fa91ff88 |
| 40203282431 | 2023-03-16 | 6776.21 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | b5d8967f |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92780288 | 40203282431 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-12-28 | 2020-12-28 18:08:45 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1404739 | 31346780 | 40203282431 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-12-28 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-31 20:19:35.141 |
| 1732353 | 32476791 | 40203282431 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-28 21:01:28.119 |
| 1919263 | 33548226 | 40203282431 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-03 21:04:08.31 |
| 2065196 | 34527010 | 40203282431 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:03:44.357 |
| 2279724 | 35433197 | 40203282431 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-27 20:02:33.526 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1404739 | 31346780 | 3017 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3911 | -894 | 5963 | 0 | 0 | 1165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8022 | 50 | -8072 | NULL | 0 | -8072 |
| 1732353 | 32476791 | 29593 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16511 | 13082 | 9620 | 149 | 0 | 2517 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1258 | NULL | NULL | -462 | 0 | -462 | NULL | 0 | -462 |
| 1919263 | 33548226 | 28529 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21398 | 7131 | 16177 | 2020 | 0 | 2320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1384 | NULL | NULL | -14770 | 0 | -14770 | NULL | 0 | -14770 |
| 2065196 | 34527010 | 34755 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2541 | 32214 | 22826 | 5500 | 0 | 2363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1525 | 0 | 1525 | NULL | 0 | 1525 |
| 2279724 | 35433197 | 49698 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9141 | 40557 | 29700 | 225 | 0 | 2571 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8061 | 0 | 8061 | NULL | 0 | 8061 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1404739 | 31346780 | 4349 | 0 | 25 | 0 | 4374 | 0 | 33719 | 0 | 33719 | 38093 | NULL | 4741 | 38624 | 0 | -5272 | 38093 |
| 1732353 | 32476791 | 178 | 0 | 7235 | 0 | 7413 | 0 | 29685 | 0 | 29685 | 37098 | NULL | 8480 | 34352 | 0 | -5734 | 37098 |
| 1919263 | 33548226 | 481 | 0 | 3312 | 0 | 3793 | 0 | 43801 | 0 | 43801 | 47594 | NULL | 18195 | 51160 | 0 | -21761 | 47594 |
| 2065196 | 34527010 | 9767 | 0 | 3981 | 0 | 13748 | 0 | 32750 | 0 | 32750 | 46498 | NULL | 24660 | 42074 | 0 | -20236 | 46498 |
| 2279724 | 35433197 | 21776 | 0 | 2659 | 0 | 24435 | 0 | 21790 | 0 | 21790 | 46225 | NULL | 25852 | 32548 | 0 | -12175 | 46225 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203282431 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DSG Būve" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9699 | 042200 | Preiļi | 10.75 | 3.07 | 4.60 | 1 |
| 40203282431 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DSG Būve" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 042200 | Preiļi | 0.43 | 0.12 | 0.20 | 1 |
| 40203282431 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DSG Būve" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 042200 | Preiļi | 1.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203282431 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DSG Būve" | ir | 20.01.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203282431 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DSG Būve" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Liepājas iela 52B, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 49 698 EUR, un peļņa bija 8 061 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,95 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,95.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,28, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 750 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 070 EUR un VSAOI 4 600 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Preiļu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026