SIA "Zobārstniecība Līna" (reģ. Nr. 40203282709) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-12-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 410 983 EUR, peļņa 30 616 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 2,81 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Zobārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203282709 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-12-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV69ZZZ40203282709 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 20 - 1, Saldus, Saldus nov., LV-3801 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 410 983 EUR | 30 616 EUR | 147 151 EUR | 7 |
| 2024 | 213 371 EUR | 4 472 EUR | 115 870 EUR | 5 |
| 2023 | 172 912 EUR | 9 604 EUR | 97 447 EUR | 4 |
| 2022 | 174 958 EUR | 32 217 EUR | 93 621 EUR | 4 |
| 2021 | 145 650 EUR | 38 842 EUR | 74 608 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 32.17 | 11.18 | 20.98 | 7 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 27.4 | 9.12 | 18.28 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 25.68 | 8.54 | 17.13 | 7 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 27.56 | 9.33 | 18.23 | 7 |
| 2024 | 52.86 | 19.45 | 33.39 | 5 |
| 2023 | 37.91 | 13.71 | 24.18 | 4 |
| 2022 | 28.79 | 9.17 | 19.60 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 930.62 | ~ 2 094.31 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 553.46 | ~ 1 842.84 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 392.83 | ~ 1 735.73 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 546.48 | ~ 1 827.98 |
| 2024 | 1 632.44 | ~ 1 181.72 |
| 2023 | 1 477.71 | ~ 1 082.83 |
| 2022 | 1 197.81 | ~ 857.85 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (33.39 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 1 632.44 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 632.44 * 0.105 = 171.41 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 64.44 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 632.44 - 171.41 - 64.44) * 0.2 ≈ 279.32 EUR
4. Neto alga: 1 632.44 - 171.41 - 279.32 = ~ 1 181.72 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 410 983 EUR | 213 371 EUR | 172 912 EUR | 174 958 EUR | 145 650 EUR |
| Bruto peļņa | 41 377 EUR | 6 711 EUR | 9 604 EUR | 32 217 EUR | 38 842 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 30 616 EUR | 4 472 EUR | 9 604 EUR | 32 217 EUR | 38 842 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 30 616 EUR | 4 472 EUR | 9 604 EUR | 32 217 EUR | 38 842 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 147 151 EUR | 115 870 EUR | 97 447 EUR | 93 621 EUR | 74 608 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 80 262 EUR | 59 198 EUR | 55 191 EUR | 38 284 EUR | 21 739 EUR |
| Pašu kapitāls | 118 551 EUR | 87 935 EUR | 83 463 EUR | 73 859 EUR | 41 642 EUR |
| Īstermiņa saistības | 28 600 EUR | 24 930 EUR | 13 984 EUR | 15 408 EUR | 20 155 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 3 005 EUR | 0 EUR | 4 354 EUR | 12 811 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,81 | 2,37 | 3,95 | 2,48 | 1,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,70 | 2,29 | 3,95 | 2,48 | 1,08 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
7,45 % | 2,10 % | 5,55 % | 18,41 % | 26,67 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
20,81 % | 3,86 % | 9,86 % | 34,41 % | 52,06 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
25,83 % | 5,09 % | 11,51 % | 43,62 % | 93,28 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,24 | 0,32 | 0,17 | 0,27 | 0,79 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
62,60 | 7,71 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,79 | 1,84 | 1,77 | 1,87 | 1,95 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
26,24 % | 5,65 % | 11,51 % | 41,19 % | 71,33 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,12 | 4,15 | 5,61 | 5,35 | 4,58 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Zobārstniecība Līna" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts" | 33 196 819 | 71 962 | 0,2 % | 536 | 61 934 | 3 017 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ADENTA" | 7 056 454 | -9 422 | -0,1 % | 90 | 78 405 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Dr.Apines zobārstniecības klīnika" | 5 824 961 | 1 426 597 | 24,5 % | 64 | 91 015 | 2 682 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA" | 4 506 721 | 156 093 | 3,5 % | 112 | 40 239 | 1 621 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Dental Art" | 4 303 295 | 112 414 | 2,6 % | 81 | 53 127 | 2 689 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KLĪNIKA DENTA" | 3 988 210 | 182 748 | 4,6 % | 85 | 46 920 | 2 506 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Molārs M G" | 3 289 609 | 309 552 | 9,4 % | 35 | 93 989 | 2 248 (2026 Q3) |
| 8 | "GOLDENT" SIA | 3 273 029 | -39 277 | -1,2 % | 95 | 34 453 | 1 860 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKY DREAM CLINIC" | 3 190 422 | 208 287 | 6,5 % | 63 | 50 642 | 2 321 (2026 Q3) |
| 10 | DentBaltic SIA | 3 137 261 | 74 604 | 2,4 % | 59 | 53 174 | 2 794 (2026 Q3) |
| 115 | SIA "Zobārstniecība Līna" (šis uzņēmums) | 410 983 | 30 616 | 7,4 % | 7 | 58 712 | 2 931 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203282709 | LV69ZZZ40203282709 | SIA "Zobārstniecība Līna" | SIA | Zobārstniecība Līna | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-12-29 | NULL | Saldus nov., Saldus, Rīgas iela 20 - 1 | 3801 | 114897445 | 100016204 | 100003614 | 0840201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10292848 | 40203282709 | 2020-12-18 | 2020-12-28 15:47:32 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92779973 | 40203282709 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-12-29 | 2020-12-29 14:31:38 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1922059 | 33553838 | 40203282709 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-06-04 06:07:35.049 |
| 2032756 | 34432770 | 40203282709 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-05-25 05:00:14.715 |
| 2335678 | 35499127 | 40203282709 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-06-02 22:03:33.919 |
| 1398464 | 31331371 | 40203282709 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-12-29 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-07-29 19:08:50.564 |
| 1756752 | 32537685 | 40203282709 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-06-04 19:09:06.338 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1398464 | 31331371 | 145650 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 106808 | 38842 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38842 | 0 | 38842 | NULL | 0 | 38842 |
| 1756752 | 32537685 | 174958 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 142741 | 32217 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 32217 | 0 | 32217 | NULL | 0 | 32217 |
| 1922059 | 33553838 | 172912 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 163308 | 9604 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9604 | 0 | 9604 | NULL | 0 | 9604 |
| 2032756 | 34432770 | 213371 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 206660 | 6711 | 0 | 0 | 0 | 1573 | 0 | 0 | 0 | 0 | 666 | NULL | NULL | 4472 | 0 | 4472 | NULL | 0 | 4472 |
| 2335678 | 35499127 | 410983 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 369606 | 41377 | 0 | 0 | 0 | 10264 | 0 | 0 | 0 | 0 | 497 | NULL | NULL | 30616 | 0 | 30616 | NULL | 0 | 30616 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1398464 | 31331371 | 21642 | 0 | 97 | 0 | 21739 | 0 | 52869 | 0 | 52869 | 74608 | NULL | 20155 | 12811 | 0 | 41642 | 74608 |
| 1756752 | 32537685 | 37910 | 0 | 374 | 0 | 38284 | 0 | 55337 | 0 | 55337 | 93621 | NULL | 15408 | 4354 | 0 | 73859 | 93621 |
| 1922059 | 33553838 | 49569 | 0 | 5622 | 0 | 55191 | 0 | 42256 | 0 | 42256 | 97447 | NULL | 13984 | 0 | 0 | 83463 | 97447 |
| 2032756 | 34432770 | 47973 | 0 | 9114 | 2111 | 59198 | 0 | 56672 | 0 | 56672 | 115870 | NULL | 24930 | 3005 | 0 | 87935 | 115870 |
| 2335678 | 35499127 | 71537 | 0 | 5763 | 2962 | 80262 | 0 | 66889 | 0 | 66889 | 147151 | NULL | 28600 | 0 | 0 | 118551 | 147151 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203282709 | SIA "Zobārstniecība Līna" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 046210 | Saldus | 52.86 | 19.45 | 33.39 | 5 |
| 40203282709 | SIA "Zobārstniecība Līna" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 046210 | Saldus | 37.91 | 13.71 | 24.18 | 4 |
| 40203282709 | SIA "Zobārstniecība Līna" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 046210 | Saldus | 28.79 | 9.17 | 19.60 | 4 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203282709 | SIA "Zobārstniecība Līna" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 20 - 1, Saldus, Saldus nov., LV-3801.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 410 983 EUR, un peļņa bija 30 616 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,81 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,12, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 632.44 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 181.72 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 52 860 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 19 450 EUR un VSAOI 33 390 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zobārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Zobārstu prakses · Saldus novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026