SIA "EGADent" (reģ. Nr. 40203555898) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-04-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 151 120 EUR, peļņa 73 945 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,24 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Zobārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203555898 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-04-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV40ZZZ40203555898 |
| Juridiskā adrese | Kalnsētas iela 29 - 12, Saldus, Saldus nov., LV-3801 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151 120 EUR | 73 945 EUR | 211 707 EUR | 3 |
| 2024 | 0 EUR | -172 EUR | 2 646 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.96 | 1.42 | 3.41 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 27.73 | 1.53 | 4.08 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.14 | 1.39 | 3.66 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.78 | 0.65 | 2.92 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 666.86 | ~ 584.90 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 997.36 | ~ 805.26 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 894.69 | ~ 736.81 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 713.80 | ~ 605.99 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 151 120 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 79 717 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 73 945 EUR | -172 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 73 945 EUR | -172 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 211 707 EUR | 2 646 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 55 620 EUR | 2 646 EUR |
| Pašu kapitāls | 76 573 EUR | 2 628 EUR |
| Īstermiņa saistības | 44 869 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 90 265 EUR | 18 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-01-27 – 2025-01-27 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,24 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,24 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
48,93 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
34,93 % | -6,50 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
96,57 % | -6,54 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,76 | 0,01 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
18,03 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,71 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
46,92 % | -6,50 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,44 | 62,68 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EGADent" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts" | 33 196 819 | 71 962 | 0,2 % | 536 | 61 934 | 3 017 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ADENTA" | 7 056 454 | -9 422 | -0,1 % | 90 | 78 405 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Dr.Apines zobārstniecības klīnika" | 5 824 961 | 1 426 597 | 24,5 % | 64 | 91 015 | 2 682 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA" | 4 506 721 | 156 093 | 3,5 % | 112 | 40 239 | 1 621 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Dental Art" | 4 303 295 | 112 414 | 2,6 % | 81 | 53 127 | 2 689 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KLĪNIKA DENTA" | 3 988 210 | 182 748 | 4,6 % | 86 | 46 375 | 2 476 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Molārs M G" | 3 289 609 | 309 552 | 9,4 % | 34 | 96 753 | 2 314 (2026 Q3) |
| 8 | "GOLDENT" SIA | 3 273 029 | -39 277 | -1,2 % | 95 | 34 453 | 1 860 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKY DREAM CLINIC" | 3 190 422 | 208 287 | 6,5 % | 63 | 50 642 | 2 321 (2026 Q3) |
| 10 | DentBaltic SIA | 3 137 261 | 74 604 | 2,4 % | 59 | 53 174 | 2 794 (2026 Q3) |
| 273 | SIA EGADent (šis uzņēmums) | 151 120 | 73 945 | 48,9 % | 5 | 30 224 | 667 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203555898 | LV40ZZZ40203555898 | SIA EGADent | SIA | EGADent | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-04-18 | NULL | Saldus nov., Saldus, Kalnsētas iela 29 - 12 | 3801 | 114598048 | 100016663 | 100003614 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12843349 | 40203555898 | 2024-04-12 | 2024-04-18 10:22:36 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203555898 | 2025-01-27 | 0 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | c08b8067 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92927825 | 40203555898 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-04-18 | 2024-04-18 10:23:45 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2233940 | 35362332 | 40203555898 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-13 18:01:20.153 |
| 2071851 | 34546523 | 40203555898 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-04-18 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-11 03:01:22.215 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2071851 | 34546523 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -172 | 0 | -172 | NULL | 0 | -172 |
| 2233940 | 35362332 | 151120 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 71403 | 79717 | 0 | 0 | 19500 | 20930 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4342 | NULL | NULL | 73945 | 0 | 73945 | NULL | 0 | 73945 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2071851 | 34546523 | 2646 | 0 | 0 | 0 | 2646 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2646 | NULL | 0 | 18 | 0 | 2628 | 2646 |
| 2233940 | 35362332 | 55385 | 0 | 235 | 0 | 55620 | 0 | 156087 | 0 | 156087 | 211707 | NULL | 44869 | 90265 | 0 | 76573 | 211707 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203555898 | SIA EGADent | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 046210 | Saldus | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203555898 | SIA EGADent | ir | 27.01.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203555898 | SIA EGADent | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kalnsētas iela 29 - 12, Saldus, Saldus nov., LV-3801.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 151 120 EUR, un peļņa bija 73 945 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,24 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,24.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,44, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zobārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Zobārstu prakses · Saldus novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026