SIA "Nordvia Group" (reģ. Nr. 40203285476) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-01-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 033 698 EUR, peļņa 409 292 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 858,09 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203285476 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-01-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV50ZZZ40203285476 |
| Juridiskā adrese | Slokas iela 65, Rīga, LV-1007 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 033 698 EUR | 409 292 EUR | 676 507 EUR | 1 |
| 2024 | 115 525 EUR | 67 043 EUR | 582 783 EUR | 1 |
| 2023 | 113 958 EUR | 68 470 EUR | 592 514 EUR | 1 |
| 2022 | 110 725 EUR | 68 368 EUR | 543 831 EUR | 2 |
| 2021 | 79 080 EUR | 59 789 EUR | 559 609 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.24 | 0.54 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.43 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -2.30 | 0.52 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.38 | 0.52 | 0.78 | 1 |
| 2024 | 23.07 | 1.59 | 2.60 | 1 |
| 2023 | 24.94 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 2022 | 27.31 | 2.30 | 3.75 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 033 698 EUR | 115 525 EUR | 113 958 EUR | 110 725 EUR | 79 080 EUR |
| Bruto peļņa | 461 196 EUR | 100 166 EUR | 99 993 EUR | 103 793 EUR | 74 587 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 409 292 EUR | 67 043 EUR | 68 470 EUR | 68 368 EUR | 59 789 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 409 292 EUR | 67 043 EUR | 68 470 EUR | 68 368 EUR | 59 789 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 676 507 EUR | 582 783 EUR | 592 514 EUR | 543 831 EUR | 559 609 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 638 418 EUR | 33 194 EUR | 23 867 EUR | 22 209 EUR | 22 088 EUR |
| Pašu kapitāls | 675 763 EUR | 266 471 EUR | 199 427 EUR | 130 957 EUR | 62 589 EUR |
| Īstermiņa saistības | 744 EUR | 232 312 EUR | 275 087 EUR | 209 845 EUR | 211 020 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 84 000 EUR | 118 000 EUR | 203 029 EUR | 286 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
858,09 | 0,14 | 0,09 | 0,11 | 0,10 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
858,09 | 0,14 | 0,09 | 0,11 | 0,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
39,59 % | 58,03 % | 60,08 % | 61,75 % | 75,61 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
60,50 % | 11,50 % | 11,56 % | 12,57 % | 10,68 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
60,57 % | 25,16 % | 34,33 % | 52,21 % | 95,53 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 1,19 | 1,97 | 3,15 | 7,94 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,53 | 0,20 | 0,19 | 0,20 | 0,14 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
60,57 % | 19,13 % | 21,57 % | 20,47 % | 17,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
386,41 | 1,05 | 0,75 | 0,68 | 0,38 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Nordvia Group" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 268 | SIA "Nordvia Group" (šis uzņēmums) | 1 033 698 | 409 292 | 39,6 % | 1 | 1 033 698 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203285476 | LV50ZZZ40203285476 | SIA "Nordvia Group" | SIA | Nordvia Group | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-01-15 | NULL | Rīga, Slokas iela 65 | 1007 | 101136181 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10337028 | 40203285476 | 2020-12-21 | 2021-01-15 09:43:07 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203285476 | 2026-06-15 | SIA "Slokas 65" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92782547 | 40203285476 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-01-15 | 2021-01-15 09:50:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1382139 | 31261108 | 40203285476 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-15 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-19 17:33:37.605 |
| 1907441 | 33521874 | 40203285476 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-31 23:09:29.867 |
| 2001924 | 34327425 | 40203285476 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-05 19:00:24.32 |
| 2302774 | 35461360 | 40203285476 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-30 17:02:31.868 |
| 1736804 | 32488838 | 40203285476 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-30 21:03:35.372 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1382139 | 31261108 | 79080 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4493 | 74587 | 12909 | 1884 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 59789 | 0 | 59789 | NULL | 0 | 59789 |
| 1736804 | 32488838 | 110725 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6932 | 103793 | 17566 | 17846 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 68368 | 0 | 68368 | NULL | 0 | 68368 |
| 1907441 | 33521874 | 113958 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13965 | 99993 | 19189 | 12329 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 68470 | 0 | 68470 | NULL | 0 | 68470 |
| 2001924 | 34327425 | 115525 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15359 | 100166 | 20778 | 12192 | 0 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 67043 | 0 | 67043 | NULL | 0 | 67043 |
| 2302774 | 35461360 | 1033698 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 572502 | 461196 | 30763 | 13708 | 0 | 7433 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 409292 | 0 | 409292 | NULL | 0 | 409292 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1382139 | 31261108 | 8200 | 0 | 13888 | 0 | 22088 | 0 | 537521 | 0 | 537521 | 559609 | NULL | 211020 | 286000 | 0 | 62589 | 559609 |
| 1736804 | 32488838 | 6553 | 0 | 15656 | 0 | 22209 | 0 | 521622 | 0 | 521622 | 543831 | NULL | 209845 | 203029 | 0 | 130957 | 543831 |
| 1907441 | 33521874 | 11935 | 0 | 11932 | 0 | 23867 | 0 | 568647 | 0 | 568647 | 592514 | NULL | 275087 | 118000 | 0 | 199427 | 592514 |
| 2001924 | 34327425 | 372 | 0 | 32822 | 0 | 33194 | 0 | 549589 | 0 | 549589 | 582783 | NULL | 232312 | 84000 | 0 | 266471 | 582783 |
| 2302774 | 35461360 | 261441 | 0 | 376977 | 0 | 638418 | 0 | 38089 | 0 | 38089 | 676507 | NULL | 744 | 0 | 0 | 675763 | 676507 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203285476 | SIA "Nordvia Group" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010092 | Kurzemes rajons | 23.07 | 1.59 | 2.60 | 1 |
| 40203285476 | SIA "Nordvia Group" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010092 | Kurzemes rajons | 24.94 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 40203285476 | SIA "Slokas 65" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010092 | Kurzemes rajons | 27.31 | 2.30 | 3.75 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203285476 | SIA "Nordvia Group" | ir | 17.02.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203285476 | SIA "Nordvia Group" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Slokas iela 65, Rīga, LV-1007.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 033 698 EUR, un peļņa bija 409 292 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Slokas 65"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 858,09 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 858,09.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 386,41, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 23 070 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 590 EUR un VSAOI 2 600 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026