SIA "Zaļā 1" (reģ. Nr. 40203304974) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 046 795 EUR, peļņa 797 166 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,05 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203304974 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV23ZZZ40203304974 |
| Juridiskā adrese | Elizabetes iela 13 - 1, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 046 795 EUR | 797 166 EUR | 13 138 783 EUR | 0 |
| 2024 | 902 338 EUR | -888 400 EUR | 12 624 038 EUR | 0 |
| 2023 | 1 130 030 EUR | -1 341 677 EUR | 13 679 331 EUR | 0 |
| 2022 | 1 173 047 EUR | 1 009 099 EUR | 15 494 511 EUR | 0 |
| 2021 | 601 131 EUR | -95 517 EUR | 15 114 099 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 37.38 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 34.7 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 35.91 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 38.62 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 83.62 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 150.28 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 127.07 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 046 795 EUR | 902 338 EUR | 1 130 030 EUR | 1 173 047 EUR | 601 131 EUR |
| Bruto peļņa | 578 812 EUR | 459 280 EUR | 639 360 EUR | 615 508 EUR | 322 254 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 798 759 EUR | -888 142 EUR | -1 341 627 EUR | 1 009 306 EUR | -95 445 EUR |
| UIN nodoklis | 1 593 EUR | 258 EUR | 50 EUR | 207 EUR | 72 EUR |
| Tīrā peļņa | 797 166 EUR | -888 400 EUR | -1 341 677 EUR | 1 009 099 EUR | -95 517 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 13 138 783 EUR | 12 624 038 EUR | 13 679 331 EUR | 15 494 511 EUR | 15 114 099 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 359 900 EUR | 332 183 EUR | 290 260 EUR | 331 441 EUR | 499 182 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 310 671 EUR | 5 513 505 EUR | 6 401 905 EUR | 7 743 582 EUR | 6 734 483 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 766 231 EUR | 252 022 EUR | 271 443 EUR | 317 132 EUR | 312 882 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 61 881 EUR | 6 858 511 EUR | 7 005 983 EUR | 7 433 797 EUR | 8 066 734 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,05 | 1,32 | 1,07 | 1,05 | 1,60 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,05 | 1,32 | 1,07 | 1,05 | 1,60 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
76,15 % | -98,46 % | -118,73 % | 86,02 % | -15,89 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
6,07 % | -7,04 % | -9,81 % | 6,51 % | -0,63 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
12,63 % | -16,11 % | -20,96 % | 13,03 % | -1,42 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,08 | 1,29 | 1,14 | 1,00 | 1,24 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
6,19 | -4,48 | -6,75 | 6,28 | 0,22 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,04 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
14,95 % | -5,87 % | -8,71 % | 7,91 % | 0,18 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,75 | 0,59 | 0,58 | 1,16 | 0,77 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Zaļā 1" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 265 | SIA Zaļā 1 (šis uzņēmums) | 1 046 795 | 797 166 | 76,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203304974 | LV23ZZZ40203304974 | SIA Zaļā 1 | SIA | Zaļā 1 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-26 | NULL | Rīga, Elizabetes iela 13 - 1 | 1010 | 112735941 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10551103 | 40203304974 | 2021-03-23 | 2021-03-25 16:25:40 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203304974 | 2026-05-28 | Eastnine Zala 1 SIA |
| 40203304974 | 2021-08-27 | Eastnine Prop 5 SIA |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92982619 | 40203304974 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 6500000 | EUR | 2026-09-04 | 2026-09-04 11:21:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2037157 | 34447311 | 40203304974 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-28 03:04:50.85 |
| 2206569 | 35305883 | 40203304974 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-04-24 20:00:15.269 |
| 1347283 | 30951858 | 40203304974 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-26 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-05-23 17:27:52.487 |
| 1708614 | 32380911 | 40203304974 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:13:32.764 |
| 1888131 | 33470092 | 40203304974 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-24 21:04:40.298 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1347283 | 30951858 | 601131 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 278877 | 322254 | 0 | 12652 | 0 | 283395 | 0 | 0 | 0 | 0 | 121652 | NULL | NULL | -95445 | 72 | -95517 | NULL | 0 | -95517 |
| 1708614 | 32380911 | 1173047 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 557539 | 615508 | 0 | 24159 | 723597 | 114637 | 0 | 0 | 0 | 0 | 191003 | NULL | NULL | 1009306 | 207 | 1009099 | NULL | 0 | 1009099 |
| 1888131 | 33470092 | 1130030 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 490670 | 639360 | 300 | 19269 | 0 | 1788973 | 0 | 0 | 701 | 0 | 173146 | NULL | NULL | -1341627 | 50 | -1341677 | NULL | 0 | -1341677 |
| 2037157 | 34447311 | 902338 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 443058 | 459280 | 0 | 22046 | 0 | 1167630 | 0 | 0 | 4248 | 0 | 161994 | NULL | NULL | -888142 | 258 | -888400 | NULL | 0 | -888400 |
| 2206569 | 35305883 | 1046795 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 467983 | 578812 | 3809 | 29428 | 540435 | 136089 | 0 | 0 | 2684 | 0 | 153846 | NULL | NULL | 798759 | 1593 | 797166 | NULL | 0 | 797166 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1347283 | 30951858 | 424452 | 0 | 74730 | 0 | 499182 | 14917 | 14600000 | 0 | 14614917 | 15114099 | NULL | 312882 | 8066734 | 0 | 6734483 | 15114099 |
| 1708614 | 32380911 | 241152 | 0 | 90289 | 0 | 331441 | 657456 | 14505614 | 0 | 15163070 | 15494511 | NULL | 317132 | 7433797 | 0 | 7743582 | 15494511 |
| 1888131 | 33470092 | 183083 | 0 | 107177 | 0 | 290260 | 384804 | 13004267 | 0 | 13389071 | 13679331 | NULL | 271443 | 7005983 | 0 | 6401905 | 13679331 |
| 2037157 | 34447311 | 247243 | 0 | 84940 | 0 | 332183 | 179105 | 12112750 | 0 | 12291855 | 12624038 | NULL | 252022 | 6858511 | 0 | 5513505 | 12624038 |
| 2206569 | 35305883 | 239537 | 41197 | 79166 | 0 | 359900 | 29665 | 12749218 | 0 | 12778883 | 13138783 | NULL | 6766231 | 61881 | 0 | 6310671 | 13138783 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1347283 | 30951858 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -95445 | 309602 | 504568 | -94948 | -72 | NULL | 409548 | 0 | 0 | -14806703 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -14806703 | 6830000 | 8076500 | 0 | -84893 | 0 | 0 | 14821607 | 0 | 424452 | 0 | 424452 |
| 1708614 | 32380911 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1009306 | 592472 | 543292 | -204869 | -157 | NULL | 338266 | 0 | 0 | -21374 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -21374 | 0 | 0 | 0 | -500192 | 0 | 0 | -500192 | 0 | -183300 | 424452 | 241152 |
| 1888131 | 33470092 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -1341627 | 621138 | 563797 | -180924 | -50 | NULL | 382823 | 0 | 0 | -20687 | 0 | 0 | 0 | 701 | 0 | -19986 | 0 | 0 | 0 | -420906 | 0 | 0 | -420906 | 0 | -58069 | 241152 | 183083 |
| 2037157 | 34447311 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -888142 | 439674 | 435859 | -153071 | -126 | NULL | 282662 | 0 | 0 | -77220 | 0 | 0 | 0 | 4248 | 0 | -72972 | 0 | 0 | 0 | -145530 | 0 | 0 | -145530 | 0 | 64160 | 183083 | 247243 |
| 2206569 | 35305883 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 798759 | 549107 | 573162 | -167828 | -667 | NULL | 404667 | 0 | 0 | -99565 | 0 | 0 | 0 | 2684 | 0 | -96881 | 0 | 0 | 0 | -315492 | 0 | 0 | -315492 | 0 | -7706 | 247243 | 239537 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203304974 | SIA Zaļā 1 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 83.62 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203304974 | SIA Zaļā 1 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 150.28 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203304974 | Eastnine Zala 1 SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 127.07 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203304974 | SIA Zaļā 1 | ir | 23.04.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203304974 | SIA Zaļā 1 | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Elizabetes iela 13 - 1, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 046 795 EUR, un peļņa bija 797 166 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Eastnine Zala 1 SIA", "Eastnine Prop 5 SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,05 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,05.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,75, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 83 620 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026