SIA "DII" (reģ. Nr. 40203288294) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-01-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 21 150 EUR, zaudējumi 47 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 2,23 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203288294 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-01-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV12ZZZ40203288294 |
| Juridiskā adrese | Ozolu iela 27, Jaunmārupe, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2166 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 150 EUR | -47 EUR | 4 489 EUR | 0 |
| 2024 | 29 012 EUR | 2 176 EUR | 4 334 EUR | 0 |
| 2023 | 32 823 EUR | 2 369 EUR | 6 081 EUR | 0 |
| 2022 | 41 798 EUR | -4 659 EUR | 5 770 EUR | 1 |
| 2021 | 36 288 EUR | 3 EUR | 5 750 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.86 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.39 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.09 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.52 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 6.44 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 4.73 | 0.00 | 0.45 | 0 |
| 2022 | 5.93 | 0.04 | 0.61 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 21 150 EUR | 29 012 EUR | 32 823 EUR | 41 798 EUR | 36 288 EUR |
| Bruto peļņa | 6 809 EUR | 9 321 EUR | 8 119 EUR | 6 538 EUR | 7 132 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 158 EUR | 2 266 EUR | 2 445 EUR | -4 612 EUR | 3 EUR |
| UIN nodoklis | 205 EUR | 90 EUR | 76 EUR | 47 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -47 EUR | 2 176 EUR | 2 369 EUR | -4 659 EUR | 3 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 489 EUR | 4 334 EUR | 6 081 EUR | 5 770 EUR | 5 750 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 110 EUR | 3 790 EUR | 4 467 EUR | 4 238 EUR | 3 557 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 642 EUR | 2 689 EUR | 513 EUR | -1 856 EUR | 2 803 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 847 EUR | 1 645 EUR | 5 568 EUR | 7 626 EUR | 2 947 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,23 | 2,30 | 0,80 | 0,56 | 1,21 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,49 | 1,10 | 0,02 | 0,24 | 0,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,22 % | 7,50 % | 7,22 % | -11,15 % | 0,01 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,05 % | 50,21 % | 38,96 % | -80,75 % | 0,05 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-1,78 % | 80,92 % | 461,79 % | 251,02 % | 0,11 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,70 | 0,61 | 10,85 | -4,11 | 1,05 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,18 | 5,18 | 4,92 | -11,23 | 1,03 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,71 | 6,69 | 5,40 | 7,24 | 6,31 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
39,74 % | 104,43 % | 598,25 % | 228,18 % | 3,60 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,89 | 10,26 | 6,94 | 4,15 | 7,24 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DII" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmuma operatīvā peļņa ir nepietiekama, lai droši segtu procentu izmaksas.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 771 | SIA DII (šis uzņēmums) | 21 150 | -47 | -0,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203288294 | LV12ZZZ40203288294 | SIA DII | SIA | DII | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-01-27 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., Jaunmārupe, Ozolu iela 27 | 2166 | 101312456 | 100016583 | 0 | 0807600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10369091 | 40203288294 | 2021-01-11 | 2021-01-27 13:33:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92784809 | 40203288294 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-01-27 | 2021-01-27 13:31:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2301099 | 35459726 | 40203288294 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-30 03:11:27.554 |
| 1375618 | 31212172 | 40203288294 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-27 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-08 17:25:01.297 |
| 1721066 | 32438502 | 40203288294 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-19 22:10:15.174 |
| 1921371 | 33552462 | 40203288294 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-04 04:04:31.293 |
| 2070111 | 34539709 | 40203288294 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-10 03:04:50.583 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1375618 | 31212172 | 36288 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29156 | 7132 | 2136 | 4895 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 98 | NULL | NULL | 3 | 0 | 3 | NULL | 0 | 3 |
| 1721066 | 32438502 | 41798 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35260 | 6538 | 1922 | 8879 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | 377 | NULL | NULL | -4612 | 47 | -4659 | NULL | 0 | -4659 |
| 1921371 | 33552462 | 32823 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24704 | 8119 | 1142 | 3917 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 624 | NULL | NULL | 2445 | 76 | 2369 | NULL | 0 | 2369 |
| 2070111 | 34539709 | 29012 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19691 | 9321 | 1651 | 4862 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 542 | NULL | NULL | 2266 | 90 | 2176 | NULL | 0 | 2176 |
| 2301099 | 35459726 | 21150 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14341 | 6809 | 585 | 5174 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 892 | NULL | NULL | 158 | 205 | -47 | NULL | 0 | -47 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1375618 | 31212172 | 59 | 0 | 0 | 3498 | 3557 | 0 | 2193 | 0 | 2193 | 5750 | NULL | 2947 | 0 | 0 | 2803 | 5750 |
| 1721066 | 32438502 | 1594 | 0 | 267 | 2377 | 4238 | 0 | 1532 | 0 | 1532 | 5770 | NULL | 7626 | 0 | 0 | -1856 | 5770 |
| 1921371 | 33552462 | 133 | 0 | 0 | 4334 | 4467 | 0 | 1614 | 0 | 1614 | 6081 | NULL | 5568 | 0 | 0 | 513 | 6081 |
| 2070111 | 34539709 | 1815 | 0 | 0 | 1975 | 3790 | 0 | 544 | 0 | 544 | 4334 | NULL | 1645 | 0 | 0 | 2689 | 4334 |
| 2301099 | 35459726 | 293 | 0 | 605 | 3212 | 4110 | 0 | 379 | 0 | 379 | 4489 | NULL | 1847 | 0 | 0 | 2642 | 4489 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203288294 | SIA DII | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 039411 | Mārupes pag. | 6.44 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203288294 | SIA DII | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 039411 | Mārupes pag. | 4.73 | 0.00 | 0.45 | 0 |
| 40203288294 | SIA DII | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 039411 | Mārupes pag. | 5.93 | 0.04 | 0.61 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203288294 | SIA DII | ir | 11.02.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203288294 | SIA DII | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ozolu iela 27, Jaunmārupe, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2166.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 21 150 EUR, un zaudējumi bija 47 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,23 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,49.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,89, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 440 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026