Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Bubblebar"

SIA "Bubblebar" (reģ. Nr. 40203290640) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 304 EUR, zaudējumi 751 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 44,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības

Reģistrācijas Nr.40203290640
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-02-04
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV11ZZZ40203290640
Juridiskā adrese Šampētera iela 141, Rīga, LV-1046

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 304 EUR -751 EUR 28 005 EUR 0
2024 7 447 EUR -9 911 EUR 27 998 EUR 1
2023 37 020 EUR 14 832 EUR 37 228 EUR 1
2022 36 019 EUR 12 775 EUR 22 396 EUR 1
2021 34 820 EUR 9 620 EUR 9 671 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2024 0.19 0.09 0.10 1
2023 0.15 0.05 0.10 1
2022 0.59 0.22 0.36 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis — —
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 304 EUR 7 447 EUR 37 020 EUR 36 019 EUR 34 820 EUR
Bruto peļņa -663 EUR -7 872 EUR 15 816 EUR 13 815 EUR 10 440 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -751 EUR -9 911 EUR 14 832 EUR 12 775 EUR 9 620 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -751 EUR -9 911 EUR 14 832 EUR 12 775 EUR 9 620 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 28 005 EUR 27 998 EUR 37 228 EUR 22 396 EUR 9 671 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 26 185 EUR 26 180 EUR 29 228 EUR 14 396 EUR 9 671 EUR
Pašu kapitāls 27 415 EUR 27 317 EUR 37 228 EUR 22 396 EUR 9 621 EUR
Īstermiņa saistības 590 EUR 681 EUR 0 EUR 0 EUR 50 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
44,38 38,44 — — 193,42
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
33,91 29,37 — — 193,42
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-57,59 % -133,09 % 40,06 % 35,47 % 27,63 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-2,68 % -35,40 % 39,84 % 57,04 % 99,47 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-2,74 % -36,28 % 39,84 % 57,04 % 99,99 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,02 0,02 0,00 0,00 0,01
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,05 0,27 0,99 1,61 3,60
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-2,74 % -36,28 % 39,84 % 57,04 % 99,99 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
20,96 17,49 3,64 4,69 89,06

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Bubblebar" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9039)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 382 uzņēmumi 298. vieta pēc apgrozījuma 282. vieta pēc peļņas Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA BDG concerts5 021 140115 6432,3 %51 004 2282 474 (2026 Q3)
2SIA "Kompānija NA"3 459 058158 5184,6 %17203 4742 405 (2026 Q3)
3SIA "SOLAVI"2 996 784294 8819,8 %8374 5982 557 (2026 Q3)
4SIA "Company NA Stage and Light"2 801 8023 2280,1 %3190 3812 422 (2026 Q3)
5SIA "THE EVENTS AGENCY"1 771 175100 9255,7 %2885 588***
6SIA "Euroshow audio"1 638 975172 16710,5 %14117 0701 226 (2026 Q3)
7SIA "FEJA DARA"1 446 52898 0066,8 %2753 5751 645 (2026 Q3)
8SIA "BJ Tehnika"1 314 015109 7228,4 %8164 2521 319 (2026 Q3)
9SIA Magic Nebula1 307 930170 34813,0 %8163 4911 359 (2026 Q3)
10SIA "FULL STAGE"1 244 108246 53319,8 %11113 1011 261 (2026 Q3)
298SIA "Bubblebar" (šis uzņēmums)1 304-751-57,6 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Bubblebar"
9039 Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203290640 LV11ZZZ40203290640 SIA "Bubblebar" SIA Bubblebar NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-02-04 NULL Rīga, Šampētera iela 141 1046 101828110 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10394079 40203290640 2021-01-28 2021-02-04 15:44:32

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92786189 40203290640 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2021-02-04 2021-02-04 16:04:28

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1402349 31341121 40203290640 DokGPv1 UGP 2021 2021-02-04 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-30 18:36:02.479
2239646 35373875 40203290640 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-17 17:00:18.556
1785609 33028292 40203290640 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2024-01-23 19:00:52.583
1943982 33835939 40203290640 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-10-15 19:00:19.327
2055203 34501648 40203290640 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-05 17:02:47.867

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1402349 31341121 34820 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 24380 10440 820 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 9620 0 9620 NULL 0 9620
1785609 33028292 36019 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 22204 13815 1040 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 12775 0 12775 NULL 0 12775
1943982 33835939 37020 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21204 15816 984 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 14832 0 14832 NULL 0 14832
2055203 34501648 7447 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15319 -7872 1861 178 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -9911 0 -9911 NULL 0 -9911
2239646 35373875 1304 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1967 -663 0 88 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -751 0 -751 NULL 0 -751

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1402349 31341121 6671 0 3000 0 9671 0 0 0 0 9671 NULL 50 0 0 9621 9671
1785609 33028292 8426 0 5970 0 14396 0 8000 0 8000 22396 NULL 0 0 0 22396 22396
1943982 33835939 0 0 29228 0 29228 0 8000 0 8000 37228 NULL 0 0 0 37228 37228
2055203 34501648 0 0 20000 6180 26180 0 1818 0 1818 27998 NULL 681 0 0 27317 27998
2239646 35373875 5 0 20000 6180 26185 0 1820 0 1820 28005 NULL 590 0 0 27415 28005

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203290640 SIA "Bubblebar" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9039 010095 Zemgales priekšpilsēta 0.19 0.09 0.10 1
40203290640 SIA "Bubblebar" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9002 010091 Centra rajons 0.15 0.05 0.10 1
40203290640 SIA "Bubblebar" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9002 010091 Centra rajons 0.59 0.22 0.36 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203290640 SIA "Bubblebar" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Bubblebar" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Šampētera iela 141, Rīga, LV-1046.

Kāds bija SIA "Bubblebar" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 304 EUR, un zaudējumi bija 751 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Bubblebar" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "Bubblebar" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 44,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 33,91.

Kāds ir SIA "Bubblebar" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 20,96, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Bubblebar"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 190 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 90 EUR un VSAOI 100 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Bubblebar" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Bubblebar" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 298. no 382

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-10-2026