SIA "R-TEH" (reģ. Nr. 40203291824) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 14 010 EUR, peļņa 460 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203291824 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-02-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV53ZZZ40203291824 |
| Juridiskā adrese | Jūrkalnes iela 12, Rīga, LV-1046 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 010 EUR | 460 EUR | 20 170 EUR | 2 |
| 2024 | 44 180 EUR | -1 320 EUR | 20 700 EUR | 2 |
| 2023 | 81 840 EUR | 660 EUR | 21 747 EUR | 2 |
| 2022 | 20 087 EUR | 252 EUR | 6 510 EUR | 1 |
| 2021 | 30 070 EUR | 3 853 EUR | 10 145 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.9 | 0.15 | 0.26 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2024 | 7.33 | 1.41 | 3.48 | 2 |
| 2023 | 8.49 | 1.20 | 2.17 | 2 |
| 2022 | 3.09 | 0.19 | 1.37 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 010 EUR | 44 180 EUR | 81 840 EUR | 20 087 EUR | 30 070 EUR |
| Bruto peļņa | 460 EUR | -1 320 EUR | 660 EUR | 282 EUR | 3 963 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 460 EUR | -1 320 EUR | 660 EUR | 276 EUR | 3 853 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 24 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 460 EUR | -1 320 EUR | 660 EUR | 252 EUR | 3 853 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 20 170 EUR | 20 700 EUR | 21 747 EUR | 6 510 EUR | 10 145 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 0 EUR | 530 EUR | 11 122 EUR | 385 EUR | 3 339 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 915 EUR | 3 455 EUR | 670 EUR | 262 EUR | 3 863 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 315 EUR | 2 100 EUR | 21 077 EUR | 6 248 EUR | 6 282 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,25 | 0,53 | 0,06 | 0,53 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,25 | 0,53 | 0,06 | 0,53 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,28 % | -2,99 % | 0,81 % | 1,25 % | 12,81 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,28 % | -6,38 % | 3,03 % | 3,87 % | 37,98 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
11,75 % | -38,21 % | 98,51 % | 96,18 % | 99,74 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,34 | 0,61 | 31,46 | 23,85 | 1,63 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,69 | 2,13 | 3,76 | 3,09 | 2,96 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2,44 % | -7,10 % | 98,51 % | 105,34 % | 99,74 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,13 | 2,71 | 3,56 | 2,62 | 4,51 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "R-TEH" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 161 | SIA "R-TEH" (šis uzņēmums) | 14 010 | 460 | 3,3 % | 2 | 7 005 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203291824 | LV53ZZZ40203291824 | SIA "R-TEH" | SIA | R-TEH | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-02-10 | NULL | Rīga, Jūrkalnes iela 12 | 1046 | 106597374 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10407709 | 40203291824 | 2021-01-04 | 2021-02-10 11:01:43 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92787400 | 40203291824 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2021-02-10 | 2021-02-10 11:03:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1936783 | 33677940 | 40203291824 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-07-26 03:00:07.479 |
| 2344218 | 35547030 | 40203291824 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-21 21:00:03.544 |
| 1369105 | 31165260 | 40203291824 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-02-10 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-30 03:09:08.346 |
| 1769047 | 32650511 | 40203291824 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-21 23:00:17.714 |
| 2079922 | 34612367 | 40203291824 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-07-08 19:00:24.535 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1369105 | 31165260 | 30070 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26107 | 3963 | 0 | 107 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3853 | 0 | 3853 | NULL | 0 | 3853 |
| 1769047 | 32650511 | 20087 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19805 | 282 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 276 | 24 | 252 | NULL | 0 | 252 |
| 1936783 | 33677940 | 81840 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 81180 | 660 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 660 | 0 | 660 | NULL | 0 | 660 |
| 2079922 | 34612367 | 44180 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 45500 | -1320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1320 | 0 | -1320 | NULL | 0 | -1320 |
| 2344218 | 35547030 | 14010 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13550 | 460 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 460 | 0 | 460 | NULL | 0 | 460 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1369105 | 31165260 | 151 | 0 | 3188 | 0 | 3339 | 0 | 6806 | 0 | 6806 | 10145 | NULL | 6282 | 0 | 0 | 3863 | 10145 |
| 1769047 | 32650511 | 0 | 0 | 385 | 0 | 385 | 0 | 6125 | 0 | 6125 | 6510 | NULL | 6248 | 0 | 0 | 262 | 6510 |
| 1936783 | 33677940 | 0 | 0 | 11122 | 0 | 11122 | 0 | 10625 | 0 | 10625 | 21747 | NULL | 21077 | 0 | 0 | 670 | 21747 |
| 2079922 | 34612367 | 0 | 0 | 530 | 0 | 530 | 0 | 20170 | 0 | 20170 | 20700 | NULL | 2100 | 0 | 15145 | 3455 | 20700 |
| 2344218 | 35547030 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20170 | 0 | 20170 | 20170 | NULL | 1315 | 0 | 14940 | 3915 | 20170 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203291824 | SIA "R-TEH" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 7.33 | 1.41 | 3.48 | 2 |
| 40203291824 | SIA "R-TEH" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 8.49 | 1.20 | 2.17 | 2 |
| 40203291824 | SIA "R-TEH" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 3.09 | 0.19 | 1.37 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203291824 | SIA "R-TEH" | ir | 04.03.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203291824 | SIA "R-TEH" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jūrkalnes iela 12, Rīga, LV-1046.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 010 EUR, un peļņa bija 460 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,13, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 330 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 410 EUR un VSAOI 3 480 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026