SIA "GAMET" (reģ. Nr. 42103104508) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-15. Jaunākais gada pārskats (2021): apgrozījums 14 551 EUR, peļņa 1 128 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,27 (2021). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 42103104508 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV65ZZZ42103104508 |
| Juridiskā adrese | "Saulieši 2", Grobiņas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3430 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 14 551 EUR | 1 128 EUR | 3 308 EUR | 1 |
| 2020 | 10 570 EUR | 152 EUR | 1 506 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2.24 | 0.16 | 2.07 | 1 |
| 2022 | 3.44 | 0.12 | 1.71 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 551 EUR | 10 570 EUR |
| Bruto peļņa | 11 525 EUR | 9 362 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 128 EUR | 152 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 128 EUR | 152 EUR |
| Pozīcija | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 308 EUR | 1 506 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 567 EUR | 1 149 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 291 EUR | 163 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 017 EUR | 1 343 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,27 | 0,86 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,27 | 0,86 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
7,75 % | 1,44 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
34,10 % | 10,09 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
87,37 % | 93,25 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,56 | 8,24 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,40 | 7,02 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
87,37 % | 93,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,17 | 7,37 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GAMET" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2021. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 160 | SIA "GAMET" (šis uzņēmums) | 14 551 | 1 128 | 7,8 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103104508 | LV65ZZZ42103104508 | SIA "GAMET" | SIA | GAMET | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-15 | NULL | Dienvidkurzemes nov., Grobiņas pag., "Saulieši 2" | 3430 | 105773950 | 100016495 | 0 | 0641060 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9412483 | 42103104508 | 2020-01-07 | 2020-01-10 09:10:27 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92731214 | 42103104508 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2020-01-15 | 2020-01-15 10:14:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1282783 | 29693648 | 42103104508 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-15 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-08-08 23:00:43.846 |
| 1424607 | 31504984 | 42103104508 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-09-01 18:00:39.169 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1282783 | 29693648 | 10570 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1208 | 9362 | 0 | 8441 | 0 | 769 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 152 | 0 | 152 | NULL | 0 | 152 |
| 1424607 | 31504984 | 14551 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3026 | 11525 | 0 | 10246 | 0 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1128 | 0 | 1128 | NULL | 0 | 1128 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1282783 | 29693648 | 573 | 0 | 576 | 0 | 1149 | 0 | 357 | 0 | 357 | 1506 | NULL | 1343 | 0 | 0 | 163 | 1506 |
| 1424607 | 31504984 | 2059 | 0 | 508 | 0 | 2567 | 0 | 741 | 0 | 741 | 3308 | NULL | 2017 | 0 | 0 | 1291 | 3308 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103104508 | SIA "GAMET" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 027500 | Grobiņas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 42103104508 | SIA "GAMET" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 027500 | Grobiņas pag. | 2.24 | 0.16 | 2.07 | 1 |
| 42103104508 | SIA "GAMET" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 027500 | Grobiņas pag. | 3.44 | 0.12 | 1.71 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103104508 | SIA "GAMET" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Saulieši 2", Grobiņas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3430.
2021. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 551 EUR, un peļņa bija 1 128 EUR.
2021. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2021. gadā bija 1,27 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,27.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2021. gadā bija 6,17, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 240 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 160 EUR un VSAOI 2 070 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Dienvidkurzemes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026