SIA "inbalans group" (reģ. Nr. 40203292853) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 562 742 EUR, peļņa 43 814 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 3,23 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Smaržu un kosmētikas līdzekļu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203292853 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-02-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV12ZZZ40203292853 |
| Juridiskā adrese | Dzirnavu iela 34A - 1, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 562 742 EUR | 43 814 EUR | 268 683 EUR | 6 |
| 2024 | 413 727 EUR | 35 822 EUR | 364 568 EUR | 6 |
| 2023 | 301 692 EUR | 28 612 EUR | 317 755 EUR | 5 |
| 2022 | 169 919 EUR | -14 668 EUR | 99 874 EUR | 4 |
| 2021 | 11 618 EUR | -32 377 EUR | 39 556 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.48 | 0.44 | 2.9 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.26 | 0.24 | 1.23 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 13.83 | 1.18 | 3.46 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 11.41 | 1.10 | 2.60 | 6 |
| 2024 | 57.97 | 9.13 | 17.30 | 7 |
| 2023 | 54.11 | 10.16 | 21.13 | 6 |
| 2022 | 31.34 | 6.27 | 11.78 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 472.61 | ~ 422.98 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 200.45 | ~ 179.40 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 563.87 | ~ 504.66 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 423.72 | ~ 379.22 |
| 2024 | 604.14 | ~ 524.56 |
| 2023 | 860.87 | ~ 688.63 |
| 2022 | 719.91 | ~ 563.46 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (17.3 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 604.14 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 604.14 * 0.105 = 63.44 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 459.94 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (604.14 - 63.44 - 459.94) * 0.2 ≈ 16.15 EUR
4. Neto alga: 604.14 - 63.44 - 16.15 = ~ 524.56 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 562 742 EUR | 413 727 EUR | 301 692 EUR | 169 919 EUR | 11 618 EUR |
| Bruto peļņa | 69 516 EUR | 87 323 EUR | 154 501 EUR | 34 218 EUR | -3 321 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 43 814 EUR | 35 822 EUR | 28 612 EUR | -14 668 EUR | -32 377 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 43 814 EUR | 35 822 EUR | 28 612 EUR | -14 668 EUR | -32 377 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 268 683 EUR | 364 568 EUR | 317 755 EUR | 99 874 EUR | 39 556 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 268 683 EUR | 363 001 EUR | 316 188 EUR | 89 808 EUR | 30 233 EUR |
| Pašu kapitāls | 64 004 EUR | 57 294 EUR | 21 472 EUR | -44 245 EUR | -29 577 EUR |
| Īstermiņa saistības | 83 185 EUR | 95 256 EUR | 83 575 EUR | 26 455 EUR | 69 133 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 121 494 EUR | 212 018 EUR | 212 708 EUR | 117 664 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,23 | 3,81 | 3,78 | 3,39 | 0,44 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,65 | 1,03 | 1,30 | 2,30 | 0,08 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
7,79 % | 8,66 % | 9,48 % | -8,63 % | -278,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
16,31 % | 9,83 % | 9,00 % | -14,69 % | -81,85 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
68,46 % | 62,52 % | 133,25 % | 33,15 % | 109,47 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,20 | 5,36 | 13,80 | -3,26 | -2,34 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
3,90 | 3,49 | 12,49 | -6,88 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,09 | 1,13 | 0,95 | 1,70 | 0,29 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
31,77 % | 18,65 % | 13,28 % | -17,44 % | 109,47 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,60 | 2,30 | 1,86 | 1,25 | -3,77 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "inbalans group" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Prime Prometics" | 85 548 618 | 1 694 585 | 2,0 % | 33 | 2 592 382 | 3 990 (2026 Q3) |
| 2 | "L'Oreal Baltic" SIA | 63 482 269 | 2 975 459 | 4,7 % | 30 | 2 116 076 | 2 815 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "HENKEL Latvia" | 52 901 039 | 2 584 262 | 4,9 % | 39 | 1 356 437 | 2 945 (2026 Q3) |
| 4 | "Faberlic Baltija SIA" | 20 633 487 | 835 018 | 4,0 % | 0 | — | — |
| 5 | AS "SIROWA RĪGA" | 13 350 135 | 14 210 | 0,1 % | 72 | 185 419 | 2 345 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "TŪBA S" | 10 038 611 | 100 061 | 1,0 % | 4 | 2 509 653 | 1 437 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Haute Fragrance Company" | 9 192 474 | 3 072 126 | 33,4 % | 17 | 540 734 | 3 580 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "KOSMOPAR" | 7 213 462 | 636 386 | 8,8 % | 18 | 400 748 | 1 146 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ASTI GROUP" | 6 414 936 | -691 342 | -10,8 % | 7 | 916 419 | 2 981 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Himalaya Wellness Latvia | 5 549 796 | 335 967 | 6,1 % | 2 | 2 774 898 | *** |
| 50 | SIA inbalans group (šis uzņēmums) | 562 742 | 43 814 | 7,8 % | 6 | 93 790 | 473 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203292853 | LV12ZZZ40203292853 | SIA inbalans group | SIA | inbalans group | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-02-12 | NULL | Rīga, Dzirnavu iela 34A - 1 | 1010 | 111567453 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10415672 | 40203292853 | 2021-02-12 | 2021-02-12 09:22:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92835181 | 40203292853 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-12-20 | 2021-12-20 15:51:34 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1909219 | 33525431 | 40203292853 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-06-01 05:09:21.277 |
| 2051631 | 34491327 | 40203292853 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-06-04 03:02:55.997 |
| 1407004 | 31351858 | 40203292853 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-02-12 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-01 18:15:19.729 |
| 1727385 | 32464410 | 40203292853 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-05-25 20:04:22.413 |
| 2321118 | 35481849 | 40203292853 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-06-01 22:02:24.216 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1407004 | 31351858 | 11618 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14939 | -3321 | 23122 | 1489 | 0 | 4445 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -32377 | 0 | -32377 | NULL | 0 | -32377 |
| 1727385 | 32464410 | 169919 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 135701 | 34218 | 32957 | 14067 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1862 | NULL | NULL | -14668 | 0 | -14668 | NULL | 0 | -14668 |
| 1909219 | 33525431 | 301692 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 147191 | 154501 | 98403 | 24995 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2491 | NULL | NULL | 28612 | 0 | 28612 | NULL | 0 | 28612 |
| 2051631 | 34491327 | 413727 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 326404 | 87323 | 18391 | 20345 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1632 | 0 | 14397 | NULL | NULL | 35822 | 0 | 35822 | NULL | 0 | 35822 |
| 2321118 | 35481849 | 562742 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 493226 | 69516 | 3747 | 7350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 522 | 0 | 15127 | NULL | NULL | 43814 | 0 | 43814 | NULL | 0 | 43814 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1407004 | 31351858 | 1061 | 0 | 4786 | 24386 | 30233 | 0 | 9323 | 0 | 9323 | 39556 | NULL | 69133 | 0 | 0 | -29577 | 39556 |
| 1727385 | 32464410 | 3587 | 0 | 57194 | 29027 | 89808 | 0 | 10066 | 0 | 10066 | 99874 | NULL | 26455 | 117664 | 0 | -44245 | 99874 |
| 1909219 | 33525431 | 7205 | 0 | 101543 | 207440 | 316188 | 0 | 1567 | 0 | 1567 | 317755 | NULL | 83575 | 212708 | 0 | 21472 | 317755 |
| 2051631 | 34491327 | 1006 | 0 | 96723 | 265272 | 363001 | 0 | 1567 | 0 | 1567 | 364568 | NULL | 95256 | 212018 | 0 | 57294 | 364568 |
| 2321118 | 35481849 | 3488 | 0 | 133646 | 131549 | 268683 | 0 | 0 | 0 | 0 | 268683 | NULL | 83185 | 121494 | 0 | 64004 | 268683 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91405721 | 40203292853 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību, kā arī aizliegums veikt darbības, kas samazina personai piederošo daļu vērtību, un aizliegums reģistrēt komercķīlas. | 2026-10-09 | 14828/046/2026-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
| 91404865 | 40203292853 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2026-09-30 | 07460/044/2026-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203292853 | SIA inbalans group | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4645 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 57.97 | 9.13 | 17.30 | 7 |
| 40203292853 | SIA inbalans group | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 54.11 | 10.16 | 21.13 | 6 |
| 40203292853 | SIA inbalans group | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 31.34 | 6.27 | 11.78 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203292853 | SIA inbalans group | ir | 12.04.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203292853 | SIA inbalans group | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzirnavu iela 34A - 1, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 562 742 EUR, un peļņa bija 43 814 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,23 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,65.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,60, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 604.14 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 524.56 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 57 970 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 9 130 EUR un VSAOI 17 300 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Smaržu un kosmētikas līdzekļu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Smaržu un kosmētikas līdzekļu vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026