SIA "Solvtech" (reģ. Nr. 40203294267) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 22 891 EUR, peļņa 3 517 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,21 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203294267 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-02-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV52ZZZ40203294267 |
| Juridiskā adrese | Gaujas iela 10 - 1, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 891 EUR | 3 517 EUR | 5 140 EUR | 0 |
| 2024 | 11 470 EUR | -1 517 EUR | 6 796 EUR | 0 |
| 2023 | 3 246 EUR | -6 168 EUR | 7 913 EUR | 0 |
| 2022 | 3 715 EUR | -3 392 EUR | 13 081 EUR | 1 |
| 2021 | 8 258 EUR | 3 023 EUR | 16 498 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 22 891 EUR | 11 470 EUR | 3 246 EUR | 3 715 EUR | 8 258 EUR |
| Bruto peļņa | 7 659 EUR | 610 EUR | -4 652 EUR | -2 809 EUR | 3 569 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 567 EUR | -1 467 EUR | -6 118 EUR | -3 342 EUR | 3 023 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 517 EUR | -1 517 EUR | -6 168 EUR | -3 392 EUR | 3 023 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 140 EUR | 6 796 EUR | 7 913 EUR | 13 081 EUR | 16 498 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 697 EUR | 1 302 EUR | 370 EUR | 1 936 EUR | 1 818 EUR |
| Pašu kapitāls | -3 037 EUR | -6 554 EUR | -5 037 EUR | 1 131 EUR | 4 523 EUR |
| Īstermiņa saistības | 8 177 EUR | 13 350 EUR | 12 950 EUR | 11 950 EUR | 11 975 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,21 | 0,10 | 0,03 | 0,16 | 0,15 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,21 | 0,09 | 0,03 | 0,16 | 0,15 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
15,36 % | -13,23 % | -190,02 % | -91,31 % | 36,61 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
68,42 % | -22,32 % | -77,95 % | -25,93 % | 18,32 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-115,81 % | 23,15 % | 122,45 % | -299,91 % | 66,84 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,69 | -2,04 | -2,57 | 10,57 | 2,65 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,45 | 1,69 | 0,41 | 0,28 | 0,50 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-117,45 % | 22,38 % | 121,46 % | -295,49 % | 66,84 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,04 | -1,28 | -3,84 | -0,95 | 1,02 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Solvtech" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 451 | SIA Solvtech (šis uzņēmums) | 22 891 | 3 517 | 15,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203294267 | LV52ZZZ40203294267 | SIA Solvtech | SIA | Solvtech | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-02-18 | NULL | Ropažu nov., Vangaži, Gaujas iela 10 - 1 | 2136 | 118445333 | 100016784 | 100003606 | 0801817 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10434532 | 40203294267 | 2021-01-29 | 2021-02-18 11:17:42 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92788933 | 40203294267 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1500 | EUR | 2021-02-18 | 2021-02-18 11:12:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1388184 | 31293873 | 40203294267 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-02-18 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-25 19:33:45.7 |
| 1756182 | 32536534 | 40203294267 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-04 17:10:18.653 |
| 2032638 | 34432534 | 40203294267 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-25 03:05:07.93 |
| 2306884 | 35465472 | 40203294267 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-31 17:02:12.434 |
| 1893529 | 33483320 | 40203294267 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-28 04:01:59.847 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1388184 | 31293873 | 8258 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4689 | 3569 | 0 | 0 | 0 | 546 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3023 | 0 | 3023 | NULL | 0 | 3023 |
| 1756182 | 32536534 | 3715 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6524 | -2809 | 0 | 0 | 0 | 533 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3342 | 50 | -3392 | NULL | 0 | -3392 |
| 1893529 | 33483320 | 3246 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7898 | -4652 | 276 | 0 | 0 | 1190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6118 | 50 | -6168 | NULL | 0 | -6168 |
| 2032638 | 34432534 | 11470 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10860 | 610 | 1486 | 0 | 0 | 591 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1467 | 50 | -1517 | NULL | 0 | -1517 |
| 2306884 | 35465472 | 22891 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15232 | 7659 | 3484 | 0 | 0 | 608 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3567 | 50 | 3517 | NULL | 0 | 3517 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1388184 | 31293873 | 1818 | 0 | 0 | 0 | 1818 | 0 | 14680 | 0 | 14680 | 16498 | NULL | 11975 | 0 | 0 | 4523 | 16498 |
| 1756182 | 32536534 | 1936 | 0 | 0 | 0 | 1936 | 0 | 11145 | 0 | 11145 | 13081 | NULL | 11950 | 0 | 0 | 1131 | 13081 |
| 1893529 | 33483320 | 352 | 0 | 0 | 18 | 370 | 0 | 7543 | 0 | 7543 | 7913 | NULL | 12950 | 0 | 0 | -5037 | 7913 |
| 2032638 | 34432534 | 581 | 0 | 562 | 159 | 1302 | 0 | 5494 | 0 | 5494 | 6796 | NULL | 13350 | 0 | 0 | -6554 | 6796 |
| 2306884 | 35465472 | 1320 | 0 | 377 | 0 | 1697 | 0 | 3443 | 0 | 3443 | 5140 | NULL | 8177 | 0 | 0 | -3037 | 5140 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203294267 | SIA Solvtech | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 044200 | Vangaži | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203294267 | SIA Solvtech | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 044200 | Vangaži | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203294267 | SIA Solvtech | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 044200 | Vangaži | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203294267 | SIA Solvtech | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gaujas iela 10 - 1, Vangaži, Ropažu nov., LV-2136.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 22 891 EUR, un peļņa bija 3 517 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,21 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,04, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026