SIA "VatSolute" (reģ. Nr. 40203497208) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-07-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 40 700 EUR, peļņa 5 709 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 6,42 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203497208 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-07-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ40203497208 |
| Juridiskā adrese | Cidoniju iela 11, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 700 EUR | 5 709 EUR | 10 907 EUR | 1 |
| 2024 | 37 757 EUR | 6 775 EUR | 11 227 EUR | 1 |
| 2023 | 7 479 EUR | 2 704 EUR | 3 865 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.37 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.96 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.17 | 0.11 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.29 | 0.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 12.03 | 0.67 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 1.23 | 0.27 | 0.79 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 40 700 EUR | 37 757 EUR | 7 479 EUR |
| Bruto peļņa | 23 036 EUR | 22 151 EUR | 3 366 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 19 459 EUR | 19 275 EUR | 2 704 EUR |
| UIN nodoklis | 2 750 EUR | 2 500 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 709 EUR | 6 775 EUR | 2 704 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 907 EUR | 11 227 EUR | 3 865 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 702 EUR | 10 899 EUR | 3 865 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 239 EUR | 9 779 EUR | 2 724 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 668 EUR | 1 448 EUR | 1 141 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,42 | 7,53 | 3,39 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,42 | 7,53 | 3,39 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,03 % | 17,94 % | 36,15 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
52,34 % | 60,35 % | 69,96 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
61,79 % | 69,28 % | 99,27 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,18 | 0,15 | 0,42 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,73 | 3,36 | 1,94 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
210,62 % | 197,11 % | 99,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
12,90 | 12,87 | 6,21 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VatSolute" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 342 | SIA VatSolute (šis uzņēmums) | 40 700 | 5 709 | 14,0 % | 1 | 40 700 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203497208 | LV78ZZZ40203497208 | SIA VatSolute | SIA | VatSolute | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-07-21 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Dreiliņi, Cidoniju iela 11 | 2130 | 104190688 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12343817 | 40203497208 | 2023-07-19 | 2023-07-21 12:13:37 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92921687 | 40203497208 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-01-19 | 2024-01-19 13:52:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1957618 | 34075665 | 40203497208 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-07 19:02:32.921 |
| 1790860 | 33076313 | 40203497208 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-07-21 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-02-09 19:08:34.108 |
| 2113356 | 35085536 | 40203497208 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-13 19:02:18.678 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1790860 | 33076313 | 7479 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4113 | 3366 | 0 | 662 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2704 | 0 | 2704 | NULL | 0 | 2704 |
| 1957618 | 34075665 | 37757 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15606 | 22151 | 0 | 2074 | 0 | 802 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 19275 | 2500 | 16775 | NULL | 10000 | 6775 |
| 2113356 | 35085536 | 40700 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17664 | 23036 | 219 | 2669 | 0 | 689 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 19459 | 2750 | 16709 | NULL | 11000 | 5709 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1790860 | 33076313 | 1522 | 0 | 2343 | 0 | 3865 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3865 | NULL | 1141 | 0 | 0 | 2724 | 3865 |
| 1957618 | 34075665 | 7137 | 0 | 3762 | 0 | 10899 | 0 | 328 | 0 | 328 | 11227 | NULL | 1448 | 0 | 0 | 9779 | 11227 |
| 2113356 | 35085536 | 4910 | 0 | 5792 | 0 | 10702 | 0 | 205 | 0 | 205 | 10907 | NULL | 1668 | 0 | 0 | 9239 | 10907 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203497208 | SIA VatSolute | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 044420 | Stopiņu pag. | 12.03 | 0.67 | 2.84 | 1 |
| 40203497208 | SIA VatSolute | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 044420 | Stopiņu pag. | 1.23 | 0.27 | 0.79 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203497208 | SIA VatSolute | ir | 29.11.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203497208 | SIA VatSolute | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Cidoniju iela 11, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 40 700 EUR, un peļņa bija 5 709 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,42 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 12,90, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 030 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 670 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026