SIA "SORSA" (reģ. Nr. 40203298860) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 65 691 EUR, peļņa 1 463 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,26 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203298860 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ40203298860 |
| Juridiskā adrese | Stabu iela 10 k-4, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65 691 EUR | 1 463 EUR | 19 651 EUR | 2 |
| 2024 | 58 290 EUR | 1 754 EUR | 19 942 EUR | 2 |
| 2023 | 53 521 EUR | -4 200 EUR | 18 635 EUR | 2 |
| 2022 | 63 797 EUR | 9 224 EUR | 19 598 EUR | 2 |
| 2021 | 21 234 EUR | 5 679 EUR | 9 635 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.71 | 0.31 | 1.69 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.23 | 0.32 | 1.73 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.59 | 0.82 | 1.77 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.56 | 0.93 | 2.38 | 2 |
| 2024 | 18.89 | 4.28 | 7.97 | 2 |
| 2023 | 12.37 | 2.83 | 5.93 | 2 |
| 2022 | 9.75 | 1.30 | 4.38 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 65 691 EUR | 58 290 EUR | 53 521 EUR | 63 797 EUR | 21 234 EUR |
| Bruto peļņa | 65 691 EUR | 58 290 EUR | 53 521 EUR | 63 797 EUR | 21 234 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 638 EUR | 1 754 EUR | -4 200 EUR | 9 224 EUR | 5 679 EUR |
| UIN nodoklis | 175 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 463 EUR | 1 754 EUR | -4 200 EUR | 9 224 EUR | 5 679 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 19 651 EUR | 19 942 EUR | 18 635 EUR | 19 598 EUR | 9 635 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 177 EUR | 13 457 EUR | 11 124 EUR | 10 683 EUR | 7 690 EUR |
| Pašu kapitāls | 15 920 EUR | 15 157 EUR | 13 403 EUR | 17 603 EUR | 8 379 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 731 EUR | 4 785 EUR | 5 232 EUR | 1 995 EUR | 1 256 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,26 | 2,81 | 2,13 | 5,35 | 6,12 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,70 | 2,50 | 1,92 | 4,85 | 6,12 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,23 % | 3,01 % | -7,85 % | 14,46 % | 26,74 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
7,44 % | 8,80 % | -22,54 % | 47,07 % | 58,94 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,19 % | 11,57 % | -31,34 % | 52,40 % | 67,78 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,23 | 0,32 | 0,39 | 0,11 | 0,15 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,55 | 40,86 | -40,18 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,34 | 2,92 | 2,87 | 3,26 | 2,20 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
29,06 % | 11,86 % | -30,58 % | 52,40 % | 67,78 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,85 | 5,48 | 4,09 | 9,50 | 8,05 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SORSA" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "IMPEL SERVIKS" | 5 053 236 | 64 249 | 1,3 % | 424 | 11 918 | 614 (2026 Q3) |
| 2 | SIA ORBITA LOGISTICS | 4 604 149 | -85 242 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Kaski" | 3 863 452 | 152 664 | 4,0 % | 47 | 82 201 | 1 654 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "M1" | 3 579 784 | 1 316 632 | 36,8 % | 3 | 1 193 261 | 603 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KITA18" | 3 094 571 | 79 190 | 2,6 % | 0 | — | — |
| 6 | "RP ANDRAS" SIA | 2 751 310 | 143 517 | 5,2 % | 12 | 229 276 | 1 483 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LĀČPLĒŠI A.I." | 2 608 018 | -49 083 | -1,9 % | 0 | — | *** |
| 8 | Heden SIA | 2 579 532 | 828 366 | 32,1 % | 1 | 2 579 532 | *** |
| 9 | SIA "Producentu grupa" | 2 189 120 | 85 045 | 3,9 % | 2 | 1 094 560 | *** |
| 10 | SIA "ARB Pope" | 1 824 653 | 248 476 | 13,6 % | 28 | 65 166 | 1 400 (2026 Q3) |
| 173 | SIA SORSA (šis uzņēmums) | 65 691 | 1 463 | 2,2 % | 2 | 32 846 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203298860 | LV07ZZZ40203298860 | SIA SORSA | SIA | SORSA | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-08 | NULL | Rīga, Stabu iela 10 k-4 | 1010 | 106552602 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10491376 | 40203298860 | 2021-03-02 | 2021-03-08 14:20:49 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92792087 | 40203298860 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2700 | EUR | 2021-03-08 | 2021-03-08 14:18:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1387287 | 31289466 | 40203298860 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-08 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-25 17:15:19.132 |
| 1477780 | 32341800 | 40203298860 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-04-25 18:09:11.878 |
| 1827321 | 33228852 | 40203298860 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-20 21:00:24.822 |
| 1982550 | 34255548 | 40203298860 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-13 21:00:03.526 |
| 2189320 | 35261841 | 40203298860 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-11 03:00:03.642 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1387287 | 31289466 | 21234 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 21234 | 9179 | 3440 | 0 | 2936 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5679 | 0 | 5679 | NULL | 0 | 5679 |
| 1477780 | 32341800 | 63797 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 63797 | 46775 | 2193 | 3 | 5608 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9224 | 0 | 9224 | NULL | 0 | 9224 |
| 1827321 | 33228852 | 53521 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 53521 | 57351 | 274 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 102 | NULL | NULL | -4200 | 0 | -4200 | NULL | 0 | -4200 |
| 1982550 | 34255548 | 58290 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 58290 | 56247 | 245 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | NULL | NULL | 1754 | 0 | 1754 | NULL | 0 | 1754 |
| 2189320 | 35261841 | 65691 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 65691 | 61178 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 157 | 0 | 2988 | NULL | NULL | 1638 | 175 | 1463 | NULL | 0 | 1463 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1387287 | 31289466 | 4786 | 0 | 2904 | 0 | 7690 | 0 | 1945 | 0 | 1945 | 9635 | NULL | 1256 | 0 | 0 | 8379 | 9635 |
| 1477780 | 32341800 | 6180 | 0 | 3497 | 1006 | 10683 | 0 | 8915 | 0 | 8915 | 19598 | NULL | 1995 | 0 | 0 | 17603 | 19598 |
| 1827321 | 33228852 | 5358 | 0 | 4700 | 1066 | 11124 | 0 | 7511 | 0 | 7511 | 18635 | NULL | 5232 | 0 | 0 | 13403 | 18635 |
| 1982550 | 34255548 | 5883 | 0 | 6094 | 1480 | 13457 | 0 | 6485 | 0 | 6485 | 19942 | NULL | 4785 | 0 | 0 | 15157 | 19942 |
| 2189320 | 35261841 | 6122 | 0 | 3959 | 2096 | 12177 | 0 | 7474 | 0 | 7474 | 19651 | NULL | 3731 | 0 | 0 | 15920 | 19651 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203298860 | SIA SORSA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9699 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 18.89 | 4.28 | 7.97 | 2 |
| 40203298860 | SIA SORSA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 12.37 | 2.83 | 5.93 | 2 |
| 40203298860 | SIA SORSA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9609 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 9.75 | 1.30 | 4.38 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203298860 | SIA SORSA | ir | 28.07.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203298860 | SIA SORSA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Stabu iela 10 k-4, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 65 691 EUR, un peļņa bija 1 463 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,85, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 18 890 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 280 EUR un VSAOI 7 970 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026