SIA "VAT MILLER" (reģ. Nr. 40203303269) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 300 EUR, zaudējumi 4 776 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,59 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Siltumapgāde un gaisa kondicionēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203303269 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV80ZZZ40203303269 |
| Juridiskā adrese | Eduarda Smiļģa iela 32 - 19, Rīga, LV-1002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 300 EUR | -4 776 EUR | 4 952 EUR | 1 |
| 2024 | 33 037 EUR | 3 211 EUR | 9 403 EUR | 1 |
| 2023 | 39 265 EUR | 3 047 EUR | 6 731 EUR | 1 |
| 2022 | 28 049 EUR | 1 012 EUR | 2 368 EUR | 1 |
| 2021 | 16 765 EUR | -3 797 EUR | 4 143 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.79 | 1.36 | 1.42 | 1 |
| 2023 | 2.95 | 1.23 | 1.72 | 1 |
| 2022 | 2.98 | 1.27 | 1.70 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 300 EUR | 33 037 EUR | 39 265 EUR | 28 049 EUR | 16 765 EUR |
| Bruto peļņa | 300 EUR | 33 037 EUR | 39 265 EUR | 28 049 EUR | 16 765 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4 726 EUR | 3 886 EUR | 3 047 EUR | 1 012 EUR | -3 797 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 675 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -4 776 EUR | 3 211 EUR | 3 047 EUR | 1 012 EUR | -3 797 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 952 EUR | 9 403 EUR | 6 731 EUR | 2 368 EUR | 4 143 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 952 EUR | 9 403 EUR | 6 731 EUR | 2 368 EUR | 4 143 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 834 EUR | 6 610 EUR | 3 399 EUR | -2 447 EUR | -3 796 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 118 EUR | 2 793 EUR | 3 332 EUR | 4 815 EUR | 7 939 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,59 | 3,37 | 2,02 | 0,49 | 0,52 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,59 | 3,37 | 2,02 | 0,49 | 0,52 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-1 592,00 % | 9,72 % | 7,76 % | 3,61 % | -22,65 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-96,45 % | 34,15 % | 45,27 % | 42,74 % | -91,65 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-260,41 % | 48,58 % | 89,64 % | -41,36 % | 100,03 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,70 | 0,42 | 0,98 | -1,97 | -2,09 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,06 | 3,51 | 5,83 | 11,85 | 4,05 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-257,69 % | 58,79 % | 89,64 % | -41,36 % | 100,03 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-2,08 | 6,88 | 8,45 | 11,32 | -0,44 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VAT MILLER" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "RĪGAS SILTUMS" | 239 618 082 | 6 372 771 | 2,7 % | 621 | 385 858 | 2 543 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Rīgas BioEnerģija" | 29 141 917 | 13 720 111 | 47,1 % | 21 | 1 387 710 | 3 141 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Gren Latvija | 27 507 154 | 6 998 250 | 25,4 % | 42 | 654 932 | 3 428 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Daugavpils siltumtīkli" | 21 469 186 | -1 211 754 | -5,6 % | 198 | 108 430 | 1 460 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LIEPĀJAS ENERĢIJA" | 17 879 068 | 2 501 046 | 14,0 % | 84 | 212 846 | 2 053 (2026 Q3) |
| 6 | SIA Gren Jelgava | 13 201 410 | 665 931 | 5,0 % | 36 | 366 706 | 2 749 (2026 Q3) |
| 7 | SIA RigaVest CHP | 10 808 967 | 4 240 418 | 39,2 % | 13 | 831 459 | 3 119 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Gren Rīga" | 10 332 433 | 2 598 091 | 25,1 % | 11 | 939 312 | 3 394 (2026 Q3) |
| 9 | Pašvaldības SIA "Ventspils siltums" | 9 602 192 | 1 474 972 | 15,4 % | 84 | 114 312 | 1 857 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Rēzeknes siltumtīkli" | 9 434 945 | 77 207 | 0,8 % | 58 | 162 671 | 1 763 (2026 Q3) |
| 87 | SIA VAT MILLER (šis uzņēmums) | 300 | -4 776 | -1 592,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203303269 | LV80ZZZ40203303269 | SIA VAT MILLER | SIA | VAT MILLER | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-23 | NULL | Rīga, Eduarda Smiļģa iela 32 - 19 | 1002 | 112573276 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10538423 | 40203303269 | 2021-03-15 | 2021-03-23 11:25:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92917318 | 40203303269 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-11-10 | 2023-11-10 17:35:16 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1712967 | 32398571 | 40203303269 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 22:37:24.815 |
| 1853729 | 33340840 | 40203303269 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-22 20:03:27.3 |
| 1963052 | 34124320 | 40203303269 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-26 19:00:25.394 |
| 1321621 | 30707213 | 40203303269 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-23 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-25 13:04:41.236 |
| 2163888 | 35215289 | 40203303269 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-30 17:03:12.722 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1321621 | 30707213 | 16765 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 16765 | 17742 | 2469 | 0 | 351 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3797 | 0 | -3797 | NULL | 0 | -3797 |
| 1712967 | 32398571 | 28049 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 28049 | 18736 | 7878 | 0 | 423 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1012 | 0 | 1012 | NULL | 0 | 1012 |
| 1853729 | 33340840 | 39265 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 39265 | 29128 | 6488 | 0 | 602 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3047 | 0 | 3047 | NULL | 0 | 3047 |
| 1963052 | 34124320 | 33037 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 33037 | 19788 | 8155 | 0 | 1208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3886 | 675 | 3211 | NULL | 0 | 3211 |
| 2163888 | 35215289 | 300 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 300 | 200 | 4880 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4726 | 50 | -4776 | NULL | 0 | -4776 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1321621 | 30707213 | 2332 | 0 | 1811 | 0 | 4143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4143 | NULL | 7939 | 0 | 0 | -3796 | 4143 |
| 1712967 | 32398571 | 1270 | 0 | 1098 | 0 | 2368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2368 | NULL | 4815 | 0 | 0 | -2447 | 2368 |
| 1853729 | 33340840 | 4812 | 0 | 1919 | 0 | 6731 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6731 | NULL | 3332 | 0 | 0 | 3399 | 6731 |
| 1963052 | 34124320 | 4411 | 0 | 4992 | 0 | 9403 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9403 | NULL | 2793 | 0 | 0 | 6610 | 9403 |
| 2163888 | 35215289 | 3016 | 0 | 1936 | 0 | 4952 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4952 | NULL | 3118 | 0 | 0 | 1834 | 4952 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203303269 | SIA VAT MILLER | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3530 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.79 | 1.36 | 1.42 | 1 |
| 40203303269 | SIA VAT MILLER | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3530 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.95 | 1.23 | 1.72 | 1 |
| 40203303269 | SIA VAT MILLER | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3530 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.98 | 1.27 | 1.70 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203303269 | SIA VAT MILLER | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Eduarda Smiļģa iela 32 - 19, Rīga, LV-1002.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 300 EUR, un zaudējumi bija 4 776 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -2,08, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 790 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 360 EUR un VSAOI 1 420 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Siltumapgāde un gaisa kondicionēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Siltumapgāde un gaisa kondicionēšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026