SIA "DC Service" (reģ. Nr. 40203519223) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-11-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 35 681 EUR, peļņa 9 521 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 4,77 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Siltumapgāde un gaisa kondicionēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203519223 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-11-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV89ZZZ40203519223 |
| Juridiskā adrese | Tīraines iela 9A, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 681 EUR | 9 521 EUR | 11 936 EUR | 2 |
| 2024 | 0 EUR | -89 EUR | -35 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.55 | 0.98 | 2.56 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.33 | 1.22 | 3.1 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.76 | 0.52 | 1.23 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.24 | 1.45 | 2.84 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 35 681 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 19 192 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 521 EUR | -39 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 521 EUR | -89 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 11 936 EUR | -35 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 11 936 EUR | -35 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 436 EUR | -85 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 500 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 50 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,77 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,77 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
26,68 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
79,77 % | 254,29 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,90 % | 104,71 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,26 | -0,59 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,99 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
100,90 % | 111,43 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,28 | — |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DC Service" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "RĪGAS SILTUMS" | 239 618 082 | 6 372 771 | 2,7 % | 621 | 385 858 | 2 543 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Rīgas BioEnerģija" | 29 141 917 | 13 720 111 | 47,1 % | 21 | 1 387 710 | 3 141 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Gren Latvija | 27 507 154 | 6 998 250 | 25,4 % | 42 | 654 932 | 3 428 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Daugavpils siltumtīkli" | 21 469 186 | -1 211 754 | -5,6 % | 198 | 108 430 | 1 460 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LIEPĀJAS ENERĢIJA" | 17 879 068 | 2 501 046 | 14,0 % | 84 | 212 846 | 2 053 (2026 Q3) |
| 6 | SIA Gren Jelgava | 13 201 410 | 665 931 | 5,0 % | 36 | 366 706 | 2 749 (2026 Q3) |
| 7 | SIA RigaVest CHP | 10 808 967 | 4 240 418 | 39,2 % | 13 | 831 459 | 3 119 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Gren Rīga" | 10 332 433 | 2 598 091 | 25,1 % | 11 | 939 312 | 3 394 (2026 Q3) |
| 9 | Pašvaldības SIA "Ventspils siltums" | 9 602 192 | 1 474 972 | 15,4 % | 84 | 114 312 | 1 857 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Rēzeknes siltumtīkli" | 9 434 945 | 77 207 | 0,8 % | 58 | 162 671 | 1 763 (2026 Q3) |
| 80 | SIA DC Service (šis uzņēmums) | 35 681 | 9 521 | 26,7 % | 2 | 17 841 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203519223 | LV89ZZZ40203519223 | SIA DC Service | SIA | DC Service | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-11-02 | NULL | Rīga, Tīraines iela 9A | 1058 | 105778927 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12536443 | 40203519223 | 2023-09-20 | 2023-11-02 13:02:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92916630 | 40203519223 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4 | EUR | 2023-11-02 | 2023-11-02 12:59:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2090976 | 34868595 | 40203519223 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-11-02 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-10-27 19:00:54.135 |
| 2224095 | 35340209 | 40203519223 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-07 17:01:23.066 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2090976 | 34868595 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -39 | 50 | -89 | NULL | 0 | -89 |
| 2224095 | 35340209 | 35681 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16489 | 19192 | 0 | 9710 | 50 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9521 | 0 | 9521 | NULL | 0 | 9521 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2090976 | 34868595 | -35 | 0 | 0 | 0 | -35 | 0 | 0 | 0 | 0 | -35 | NULL | 0 | 50 | 0 | -85 | -35 |
| 2224095 | 35340209 | 11500 | 0 | 436 | 0 | 11936 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11936 | NULL | 2500 | 0 | 0 | 9436 | 11936 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203519223 | SIA DC Service | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3530 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203519223 | SIA DC Service | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ? | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203519223 | SIA DC Service | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92903146 | NULL | 40203519223 | LEGAL_ENTITY | SIA DC Service | NULL | NULL | 40203519223 | 1 | 1 | EUR | 2025-03-04 | 2025-03-12 | 2025-03-12 16:34:44 |
Juridiskā adrese ir Tīraines iela 9A, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 35 681 EUR, un peļņa bija 9 521 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,77 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,77.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,28, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Siltumapgāde un gaisa kondicionēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Siltumapgāde un gaisa kondicionēšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026