SIA "VI30" (reģ. Nr. 40203307716) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 269 EUR, zaudējumi 7 645 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,96 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sporta klubu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203307716 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV97ZZZ40203307716 |
| Juridiskā adrese | Pūces iela 51 - 139, Rīga, LV-1082 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 269 EUR | -7 645 EUR | 17 119 EUR | 1 |
| 2024 | 6 467 EUR | -8 231 EUR | 24 595 EUR | 1 |
| 2023 | 23 216 EUR | 10 394 EUR | 31 604 EUR | 1 |
| 2022 | 28 192 EUR | 16 954 EUR | 19 125 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -152 EUR | 6 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.02 | 0.02 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.06 | 0.06 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.01 | 0.01 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.01 | 0.01 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.60 | 0.32 | 0.34 | 0 |
| 2023 | 1.70 | 0.69 | 0.94 | 0 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 269 EUR | 6 467 EUR | 23 216 EUR | 28 192 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 269 EUR | -983 EUR | 18 276 EUR | 20 113 EUR | -137 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7 595 EUR | -7 825 EUR | 10 394 EUR | 17 009 EUR | -152 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 406 EUR | 0 EUR | 55 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -7 645 EUR | -8 231 EUR | 10 394 EUR | 16 954 EUR | -152 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 119 EUR | 24 595 EUR | 31 604 EUR | 19 125 EUR | 6 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 119 EUR | 24 595 EUR | 15 165 EUR | 3 584 EUR | 6 EUR |
| Pašu kapitāls | 11 341 EUR | 18 986 EUR | 27 216 EUR | 16 822 EUR | -132 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 778 EUR | 5 609 EUR | 4 388 EUR | 2 303 EUR | 138 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,96 | 4,38 | 3,46 | 1,56 | 0,04 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,96 | 4,38 | 3,46 | 1,56 | 0,04 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-2 842,01 % | -127,28 % | 44,77 % | 60,14 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-44,66 % | -33,47 % | 32,89 % | 88,65 % | -2 533,33 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-67,41 % | -43,35 % | 38,19 % | 100,78 % | 115,15 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,51 | 0,30 | 0,16 | 0,14 | -1,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,02 | 0,26 | 0,73 | 1,47 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-66,97 % | -41,21 % | 38,19 % | 101,11 % | 115,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,50 | 1,90 | 5,33 | 8,10 | -113,52 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VI30" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA My Fitness | 17 077 859 | 3 131 620 | 18,3 % | 247 | 69 141 | 1 120 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Olimpiskā vienība" | 6 907 080 | 26 558 | 0,4 % | 163 | 42 375 | 1 462 (2026 Q3) |
| 3 | Gym Latvija SIA | 3 803 578 | 589 016 | 15,5 % | 5 | 760 716 | 3 356 (2026 Q3) |
| 4 | FK Auda SIA | 2 955 109 | 120 571 | 4,1 % | 45 | 65 669 | 2 501 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Valmiera FC" | 1 692 591 | -808 337 | -47,8 % | 15 | 112 839 | 2 344 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Tenisa klubs ENRI" | 998 156 | -75 600 | -7,6 % | 23 | 43 398 | 857 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Apartments Group" | 937 858 | -53 310 | -5,7 % | 21 | 44 660 | 462 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Padel" | 929 027 | 379 007 | 40,8 % | 6 | 154 838 | 1 450 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Beach Box" | 800 718 | 23 270 | 2,9 % | 7 | 114 388 | 450 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BOWLING.LV" | 649 528 | 9 763 | 1,5 % | 17 | 38 208 | 1 056 (2026 Q3) |
| 129 | SIA VI30 (šis uzņēmums) | 269 | -7 645 | -2 842,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203307716 | LV97ZZZ40203307716 | SIA VI30 | SIA | VI30 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-07 | NULL | Rīga, Pūces iela 51 - 139 | 1082 | 111519685 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10580285 | 40203307716 | 2021-03-23 | 2021-04-07 12:21:57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92797917 | 40203307716 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 20 | EUR | 2021-04-07 | 2021-04-07 12:25:26 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1766799 | 32627477 | 40203307716 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-12 19:03:46.006 |
| 1984082 | 34267512 | 40203307716 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-16 19:01:54.555 |
| 1762277 | 32577100 | 40203307716 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-07 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-16 19:00:12.369 |
| 1790025 | 33067299 | 40203307716 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-02-07 17:01:42.066 |
| 2114223 | 35089080 | 40203307716 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-16 19:01:31.5 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1762277 | 32577100 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 137 | -137 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -152 | 0 | -152 | NULL | 0 | -152 |
| 1766799 | 32627477 | 28192 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8079 | 20113 | 1060 | 1225 | 0 | 819 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17009 | 55 | 16954 | NULL | 0 | 16954 |
| 1790025 | 33067299 | 23216 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4940 | 18276 | 2112 | 2712 | 0 | 3058 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10394 | 0 | 10394 | NULL | 0 | 10394 |
| 1984082 | 34267512 | 6467 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7450 | -983 | 3000 | 210 | 0 | 3632 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7825 | 406 | -8231 | NULL | 0 | -8231 |
| 2114223 | 35089080 | 269 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 269 | 0 | 0 | 0 | 7864 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7595 | 50 | -7645 | NULL | 0 | -7645 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1762277 | 32577100 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | NULL | 138 | 0 | 0 | -132 | 6 |
| 1766799 | 32627477 | 3115 | 0 | 469 | 0 | 3584 | 15541 | 0 | 0 | 15541 | 19125 | NULL | 2303 | 0 | 0 | 16822 | 19125 |
| 1790025 | 33067299 | 15165 | 0 | 0 | 0 | 15165 | 16439 | 0 | 0 | 16439 | 31604 | NULL | 4388 | 0 | 0 | 27216 | 31604 |
| 1984082 | 34267512 | 24324 | 0 | 271 | 0 | 24595 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24595 | NULL | 5609 | 0 | 0 | 18986 | 24595 |
| 2114223 | 35089080 | 17119 | 0 | 0 | 0 | 17119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17119 | NULL | 5778 | 0 | 0 | 11341 | 17119 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203307716 | SIA VI30 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.60 | 0.32 | 0.34 | 0 |
| 40203307716 | SIA VI30 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1.70 | 0.69 | 0.94 | 0 |
| 40203307716 | SIA VI30 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9312 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203307716 | SIA VI30 | ir | 17.08.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203307716 | SIA VI30 | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Pūces iela 51 - 139, Rīga, LV-1082.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 269 EUR, un zaudējumi bija 7 645 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,96 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,96.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,50, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 600 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 320 EUR un VSAOI 340 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sporta klubu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sporta klubu darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026