SIA "Lauruzars" (reģ. Nr. 40203312774) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 19 406 EUR, zaudējumi 25 631 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,27 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203312774 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV10ZZZ40203312774 |
| Juridiskā adrese | "Lauri", Aknīstes pag., Jēkabpils nov., LV-5208 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 406 EUR | -25 631 EUR | 53 240 EUR | 0 |
| 2024 | 5 638 EUR | 7 642 EUR | 61 520 EUR | 0 |
| 2023 | 13 789 EUR | 5 410 EUR | 4 213 EUR | 1 |
| 2022 | 9 830 EUR | -6 021 EUR | 867 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -1 812 EUR | 988 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -1.47 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -1.01 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.14 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.38 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -13.02 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -2.00 | 0.09 | 0.14 | 0 |
| 2022 | 0.26 | 0.14 | 0.23 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 19 406 EUR | 5 638 EUR | 13 789 EUR | 9 830 EUR | 0 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 616 EUR | 909 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -25 631 EUR | 7 642 EUR | 5 410 EUR | -6 021 EUR | -1 812 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -25 631 EUR | 7 642 EUR | 5 410 EUR | -6 021 EUR | -1 812 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 53 240 EUR | 61 520 EUR | 4 213 EUR | 867 EUR | 988 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 15 690 EUR | 16 280 EUR | 1 432 EUR | 867 EUR | 988 EUR |
| Pašu kapitāls | -4 356 EUR | 21 275 EUR | 378 EUR | -5 033 EUR | 988 EUR |
| Īstermiņa saistības | 57 596 EUR | 40 245 EUR | 3 835 EUR | 5 900 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-08-17 – 2026-08-17 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,27 | 0,40 | 0,37 | 0,15 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,08 | 0,17 | 0,37 | 0,15 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-132,08 % | 135,54 % | 39,23 % | -61,25 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-48,14 % | 12,42 % | 128,41 % | -694,46 % | -183,40 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
588,41 % | 35,92 % | 1 431,22 % | 119,63 % | -183,40 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-13,22 | 1,89 | 10,15 | -1,17 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,36 | 0,09 | 3,27 | 11,34 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
588,41 % | 35,92 % | 1 431,22 % | 119,63 % | -183,40 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-1,80 | 0,71 | 6,96 | -19,70 | -4,13 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Lauruzars" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Mārupes Siltumnīcas" | 13 686 475 | 922 314 | 6,7 % | 121 | 113 111 | 1 838 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ķeizarsils" | 6 478 794 | -1 548 701 | -23,9 % | 116 | 55 852 | 2 989 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "BALDONES LAUKI" | 939 857 | -305 826 | -32,5 % | 11 | 85 442 | 1 428 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Holland Agro | 817 747 | 134 911 | 16,5 % | 4 | 204 437 | 1 978 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MG Terra Seeds" | 814 508 | 15 974 | 2,0 % | 11 | 74 046 | 1 083 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DIMDIŅI AGRO" | 745 127 | -339 763 | -45,6 % | 22 | 33 869 | 1 132 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Kekor" | 664 456 | 234 972 | 35,4 % | 8 | 83 057 | 1 117 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latgales dārzeņu loģistika" | 562 274 | -293 633 | -52,2 % | 18 | 31 237 | 742 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Vidzemes Kartupelis" | 485 191 | 63 475 | 13,1 % | 7 | 69 313 | 1 130 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGRO" | 456 627 | 29 383 | 6,4 % | 13 | 35 125 | 1 857 (2026 Q3) |
| 49 | SIA "Lauruzars" (šis uzņēmums) | 19 406 | -25 631 | -132,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203312774 | LV10ZZZ40203312774 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauruzars" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Lauruzars | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-23 | NULL | Jēkabpils nov., Aknīstes pag., "Lauri" | 5208 | 104767365 | 100016421 | 0 | 0560825 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10632027 | 40203312774 | 2021-03-15 | 2021-04-23 15:06:04 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203312774 | 2026-08-17 | 0 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Lauksaimniecības zemes iegādes aizdevums | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | c4a70785 |
| 40203312774 | 2026-08-17 | 0 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 4fa68037 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92975555 | 40203312774 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 15000 | EUR | 2026-05-15 | 2026-05-15 11:43:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1352340 | 31008861 | 40203312774 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-23 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-05-25 16:15:10.095 |
| 1438006 | 32022684 | 40203312774 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-01-18 17:00:18.443 |
| 1782831 | 32991490 | 40203312774 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-05 19:02:43.972 |
| 1951791 | 34028464 | 40203312774 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-01-21 19:01:39.57 |
| 2210299 | 35312122 | 40203312774 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-04-28 17:00:08.476 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1352340 | 31008861 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1812 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1812 | 0 | -1812 | NULL | 0 | -1812 |
| 1438006 | 32022684 | 9830 | 0 | 0 | 0 | 13187 | 909 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1755 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6021 | 0 | -6021 | NULL | 0 | -6021 |
| 1782831 | 32991490 | 13789 | 0 | 0 | 20000 | 20025 | 616 | 830 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5410 | 0 | 5410 | NULL | 0 | 5410 |
| 1951791 | 34028464 | 5638 | 9560 | 0 | 31557 | 24028 | 0 | 11984 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7642 | 0 | 7642 | NULL | 0 | 7642 |
| 2210299 | 35312122 | 19406 | 0 | 0 | 6893 | 39869 | 0 | 9090 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2971 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -25631 | 0 | -25631 | NULL | 0 | -25631 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1352340 | 31008861 | 988 | 0 | 0 | 0 | 988 | 0 | 0 | 0 | 0 | 988 | NULL | 0 | 0 | 0 | 988 | 988 |
| 1438006 | 32022684 | 670 | 0 | 197 | 0 | 867 | 0 | 0 | 0 | 0 | 867 | NULL | 5900 | 0 | 0 | -5033 | 867 |
| 1782831 | 32991490 | 580 | 0 | 852 | 0 | 1432 | 0 | 2781 | 0 | 2781 | 4213 | NULL | 3835 | 0 | 0 | 378 | 4213 |
| 1951791 | 34028464 | 6690 | 0 | 30 | 9560 | 16280 | 0 | 45240 | 0 | 45240 | 61520 | NULL | 40245 | 0 | 0 | 21275 | 61520 |
| 2210299 | 35312122 | 1168 | 0 | 3237 | 11285 | 15690 | 0 | 37550 | 0 | 37550 | 53240 | NULL | 57596 | 0 | 0 | -4356 | 53240 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203312774 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauruzars" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 031400 | Aknīstes pag. | -13.02 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203312774 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauruzars" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4690 | 031400 | Aknīstes pag. | -2.00 | 0.09 | 0.14 | 0 |
| 40203312774 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauruzars" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4690 | 031400 | Aknīstes pag. | 0.26 | 0.14 | 0.23 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203312774 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauruzars" | ir | 21.11.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203312774 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lauruzars" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Lauri", Aknīstes pag., Jēkabpils nov., LV-5208.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 19 406 EUR, un zaudējumi bija 25 631 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,27 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -1,80, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana · Jēkabpils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026