SIA "Līvciema nami" (reģ. Nr. 40203313074) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 180 EUR, zaudējumi 378 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 92,50 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203313074 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV58ZZZ40203313074 |
| Juridiskā adrese | Valdeķu iela 82, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 180 EUR | -378 EUR | 38 446 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -533 EUR | 38 824 EUR | 0 |
| 2023 | 48 539 EUR | 11 478 EUR | 39 307 EUR | 0 |
| 2022 | 35 210 EUR | 25 703 EUR | 31 409 EUR | 4 |
| 2021 | 0 EUR | -673 EUR | 7 624 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 7.38 | 0.56 | 5.21 | 2 |
| 2022 | 2.31 | 0.66 | 1.64 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 180 EUR | 0 EUR | 48 539 EUR | 35 210 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -282 EUR | 0 EUR | 25 664 EUR | 25 779 EUR | -2 599 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -328 EUR | -483 EUR | 11 478 EUR | 25 703 EUR | -673 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -378 EUR | -533 EUR | 11 478 EUR | 25 703 EUR | -673 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 38 446 EUR | 38 824 EUR | 39 307 EUR | 31 409 EUR | 7 624 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 625 EUR | 4 541 EUR | 4 558 EUR | 24 483 EUR | 672 EUR |
| Pašu kapitāls | 38 396 EUR | 38 774 EUR | 39 307 EUR | 27 830 EUR | 2 127 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 3 579 EUR | 5 497 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
92,50 | 90,82 | — | 6,84 | 0,12 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
92,50 | 90,82 | — | 6,84 | 0,12 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-210,00 % | — | 23,65 % | 73,00 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,98 % | -1,37 % | 29,20 % | 81,83 % | -8,83 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,98 % | -1,37 % | 29,20 % | 92,36 % | -31,64 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,13 | 2,58 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 718,38 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 1,23 | 1,12 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,85 % | -1,25 % | 29,24 % | 92,36 % | -31,64 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
323,44 | 326,59 | 3,07 | 8,15 | -0,33 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Līvciema nami" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 2060 | SIA "Līvciema nami" (šis uzņēmums) | 180 | -378 | -210,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313074 | LV58ZZZ40203313074 | SIA "Līvciema nami" | SIA | Līvciema nami | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-26 | NULL | Rīga, Valdeķu iela 82 | 1058 | 101930508 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10635054 | 40203313074 | 2021-04-21 | 2021-04-26 13:17:43 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92801277 | 40203313074 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-04-26 | 2021-04-26 13:19:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2206743 | 35306060 | 40203313074 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-04-25 17:00:01.759 |
| 1437651 | 32014694 | 40203313074 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-01-15 17:00:25.871 |
| 1337909 | 30861579 | 40203313074 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-26 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-04-26 17:03:20.62 |
| 1784129 | 33006222 | 40203313074 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-01-13 19:01:30.558 |
| 1949279 | 33992843 | 40203313074 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-01-06 19:00:32.098 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1337909 | 30861579 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2599 | -2599 | 0 | 19 | 2100 | 155 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -673 | 0 | -673 | NULL | 0 | -673 |
| 1437651 | 32014694 | 35210 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9431 | 25779 | 0 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 25703 | 0 | 25703 | NULL | 0 | 25703 |
| 1784129 | 33006222 | 48539 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22875 | 25664 | 8651 | 5529 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | NULL | NULL | 11478 | 0 | 11478 | NULL | 0 | 11478 |
| 1949279 | 33992843 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 483 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -483 | 50 | -533 | NULL | 0 | -533 |
| 2206743 | 35306060 | 180 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 462 | -282 | 0 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -328 | 50 | -378 | NULL | 0 | -378 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1337909 | 30861579 | 672 | 0 | 0 | 0 | 672 | 0 | 6786 | 166 | 6952 | 7624 | NULL | 5497 | 0 | 0 | 2127 | 7624 |
| 1437651 | 32014694 | 24463 | 0 | 20 | 0 | 24483 | 0 | 6796 | 130 | 6926 | 31409 | NULL | 3579 | 0 | 0 | 27830 | 31409 |
| 1784129 | 33006222 | 4558 | 0 | 0 | 0 | 4558 | 0 | 34652 | 97 | 34749 | 39307 | NULL | 0 | 0 | 0 | 39307 | 39307 |
| 1949279 | 33992843 | 4504 | 0 | 37 | 0 | 4541 | 0 | 34283 | 0 | 34283 | 38824 | NULL | 50 | 0 | 0 | 38774 | 38824 |
| 2206743 | 35306060 | 4625 | 0 | 0 | 0 | 4625 | 0 | 33821 | 0 | 33821 | 38446 | NULL | 50 | 0 | 0 | 38396 | 38446 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313074 | SIA "Līvciema nami" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203313074 | SIA "Līvciema nami" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 7.38 | 0.56 | 5.21 | 2 |
| 40203313074 | SIA "Līvciema nami" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 2.31 | 0.66 | 1.64 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203313074 | SIA "Līvciema nami" | ir | 31.01.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203313074 | SIA "Līvciema nami" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Valdeķu iela 82, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 180 EUR, un zaudējumi bija 378 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 92,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 92,50.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 323,44, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 380 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 560 EUR un VSAOI 5 210 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026