SIA "Ozis food" (reģ. Nr. 40203315709) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-05-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 111 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203315709 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-05-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV14ZZZ40203315709 |
| Juridiskā adrese | Zeļļu iela 9E, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -111 EUR | 1 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -123 EUR | 1 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -3 961 EUR | 0 EUR | 1 |
| 2022 | 4 602 EUR | -3 278 EUR | 3 960 EUR | 1 |
| 2021 | 9 170 EUR | 851 EUR | 6 720 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.04 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -0.03 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -0.53 | 0.15 | 0.24 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 4 602 EUR | 9 170 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | -1 171 EUR | 2 336 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -61 EUR | -73 EUR | -3 911 EUR | -3 278 EUR | 851 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -111 EUR | -123 EUR | -3 961 EUR | -3 278 EUR | 851 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 EUR | 1 EUR | 0 EUR | 3 960 EUR | 6 720 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 EUR | 1 EUR | 0 EUR | 292 EUR | 3 503 EUR |
| Pašu kapitāls | -6 322 EUR | -6 211 EUR | -6 088 EUR | -2 127 EUR | 1 151 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 323 EUR | 6 212 EUR | 1 088 EUR | 1 087 EUR | 569 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 5 000 EUR | 5 000 EUR | 5 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,27 | 6,16 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,27 | 6,09 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | — | -71,23 % | 9,28 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-11 100,00 % | -12 300,00 % | — | -82,78 % | 12,66 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1,76 % | 1,98 % | 65,06 % | 154,11 % | 73,94 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,00 | -1,00 | -2,86 | 4,84 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | — | 1,16 | 1,36 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,96 % | 1,18 % | 359,47 % | -114,10 % | 13,84 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-10 077,55 | -9 941,23 | — | -2,16 | 2,30 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ozis food" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "NOMEDA" | 3 054 029 | 5 791 | 0,2 % | 115 | 26 557 | 804 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ARKTIKA G" | 2 187 830 | 32 207 | 1,5 % | 69 | 31 708 | 881 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LINELE" | 1 494 670 | 35 321 | 2,4 % | 26 | 57 487 | 1 371 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ARTURS IN" | 1 483 620 | 42 818 | 2,9 % | 35 | 42 389 | 902 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PILSKROGS-1" | 1 228 220 | -6 873 | -0,6 % | 52 | 23 620 | 1 063 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Liepzeme" | 1 166 843 | 137 709 | 11,8 % | 27 | 43 216 | 1 548 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ADEMONA" | 1 131 258 | 53 087 | 4,7 % | 24 | 47 136 | 859 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Kafejnīca Li | 974 625 | 31 253 | 3,2 % | 29 | 33 608 | 734 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MIELS" | 969 455 | 21 621 | 2,2 % | 25 | 38 778 | 1 287 (2026 Q3) |
| 10 | SIA AJJ | 900 044 | 77 754 | 8,6 % | 17 | 52 944 | 985 (2026 Q3) |
| 223 | SIA "Ozis food" (šis uzņēmums) | 0 | -111 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203315709 | LV14ZZZ40203315709 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozis food" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Ozis food | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-05-07 | NULL | Limbažu nov., Limbaži, Zeļļu iela 9E | 4001 | 104926631 | 100016606 | 100003358 | 0660201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10664703 | 40203315709 | 2021-04-28 | 2021-05-07 10:46:13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92802935 | 40203315709 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 300 | EUR | 2021-05-07 | 2021-05-07 12:14:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1833857 | 33258556 | 40203315709 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-29 05:08:45.981 |
| 2103460 | 35045365 | 40203315709 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-01-28 21:00:36.459 |
| 1320513 | 30696331 | 40203315709 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-05-07 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-23 17:25:53.586 |
| 1449611 | 32145721 | 40203315709 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-28 17:16:50.285 |
| 1965280 | 34137897 | 40203315709 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-03 19:02:46.16 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1320513 | 30696331 | 9170 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6834 | 2336 | 0 | 390 | 0 | 1095 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 851 | 0 | 851 | NULL | 0 | 851 |
| 1449611 | 32145721 | 4602 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5773 | -1171 | 0 | 814 | 0 | 1293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3278 | 0 | -3278 | NULL | 0 | -3278 |
| 1833857 | 33258556 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 55 | 0 | 3856 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3911 | 50 | -3961 | NULL | 0 | -3961 |
| 1965280 | 34137897 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 50 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -73 | 50 | -123 | NULL | 0 | -123 |
| 2103460 | 35045365 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -61 | 50 | -111 | NULL | 0 | -111 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1320513 | 30696331 | 3065 | 0 | 399 | 39 | 3503 | 0 | 3217 | 0 | 3217 | 6720 | NULL | 569 | 5000 | 0 | 1151 | 6720 |
| 1449611 | 32145721 | 273 | 0 | 19 | 0 | 292 | 0 | 3668 | 0 | 3668 | 3960 | NULL | 1087 | 5000 | 0 | -2127 | 3960 |
| 1833857 | 33258556 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 1088 | 5000 | 0 | -6088 | 0 |
| 1965280 | 34137897 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 6212 | 0 | 0 | -6211 | 1 |
| 2103460 | 35045365 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 6323 | 0 | 0 | -6322 | 1 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203315709 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozis food" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5612 | 035220 | Limbaži | 0.04 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203315709 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozis food" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 035220 | Limbaži | -0.03 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203315709 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozis food" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 035220 | Limbaži | -0.53 | 0.15 | 0.24 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203315709 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozis food" | nav | 15.11.2021 | nav | nav | 19.04.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203315709 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozis food" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zeļļu iela 9E, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 111 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -10 077,55, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 40 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026