SIA "Hampurilainen" (reģ. Nr. 50203304251) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 46 192 EUR, peļņa 1 018 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,88 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50203304251 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV82ZZZ50203304251 |
| Juridiskā adrese | Smiltenes iela 7, Salacgrīva, Limbažu nov., LV-4033 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 192 EUR | 1 018 EUR | 1 441 EUR | 1 |
| 2024 | 42 904 EUR | 903 EUR | 1 199 EUR | 1 |
| 2023 | 37 272 EUR | -1 483 EUR | 1 311 EUR | 2 |
| 2022 | 31 215 EUR | -45 EUR | 1 257 EUR | 2 |
| 2021 | 23 589 EUR | -597 EUR | 605 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.23 | 0.45 | 0.77 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.34 | 0.28 | 1.05 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.43 | 0.10 | 1.33 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.86 | 0.19 | 1.67 | 1 |
| 2024 | 6.18 | 1.03 | 5.14 | 2 |
| 2023 | 3.93 | 0.96 | 2.96 | 2 |
| 2022 | 3.36 | 0.58 | 2.77 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 46 192 EUR | 42 904 EUR | 37 272 EUR | 31 215 EUR | 23 589 EUR |
| Bruto peļņa | 23 760 EUR | 21 556 EUR | 15 578 EUR | 9 856 EUR | 6 534 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 018 EUR | 903 EUR | -1 483 EUR | -45 EUR | -597 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 018 EUR | 903 EUR | -1 483 EUR | -45 EUR | -597 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 441 EUR | 1 199 EUR | 1 311 EUR | 1 257 EUR | 605 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 441 EUR | 1 199 EUR | 1 311 EUR | 1 257 EUR | 605 EUR |
| Pašu kapitāls | -199 EUR | -1 217 EUR | -2 120 EUR | -637 EUR | -592 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 640 EUR | 2 416 EUR | 3 431 EUR | 1 894 EUR | 1 197 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,88 | 0,50 | 0,38 | 0,66 | 0,51 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,88 | 0,50 | 0,38 | 0,66 | 0,51 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,20 % | 2,10 % | -3,98 % | -0,14 % | -2,53 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
70,65 % | 75,31 % | -113,12 % | -3,58 % | -98,68 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-511,56 % | -74,20 % | 69,95 % | 7,06 % | 100,84 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-8,24 | -1,99 | -1,62 | -2,97 | -2,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
32,06 | 35,78 | 28,43 | 24,83 | 38,99 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-511,56 % | -74,20 % | 69,95 % | 7,06 % | 100,84 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
33,92 | 36,25 | 22,07 | 23,74 | 34,11 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Hampurilainen" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "NOMEDA" | 3 054 029 | 5 791 | 0,2 % | 115 | 26 557 | 804 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ARKTIKA G" | 2 187 830 | 32 207 | 1,5 % | 69 | 31 708 | 881 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LINELE" | 1 494 670 | 35 321 | 2,4 % | 26 | 57 487 | 1 371 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ARTURS IN" | 1 483 620 | 42 818 | 2,9 % | 35 | 42 389 | 902 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PILSKROGS-1" | 1 228 220 | -6 873 | -0,6 % | 52 | 23 620 | 1 063 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Liepzeme" | 1 166 843 | 137 709 | 11,8 % | 27 | 43 216 | 1 548 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ADEMONA" | 1 131 258 | 53 087 | 4,7 % | 24 | 47 136 | 859 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Kafejnīca Li | 974 625 | 31 253 | 3,2 % | 29 | 33 608 | 734 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MIELS" | 969 455 | 21 621 | 2,2 % | 25 | 38 778 | 1 287 (2026 Q3) |
| 10 | SIA AJJ | 900 044 | 77 754 | 8,6 % | 17 | 52 944 | 985 (2026 Q3) |
| 114 | SIA Hampurilainen (šis uzņēmums) | 46 192 | 1 018 | 2,2 % | 1 | 46 192 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203304251 | LV82ZZZ50203304251 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Hampurilainen | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Hampurilainen | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-25 | NULL | Limbažu nov., Salacgrīva, Smiltenes iela 7 | 4033 | 105751724 | 100016606 | 100003382 | 0661415 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10547011 | 50203304251 | 2021-03-12 | 2021-03-25 09:25:30 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92795633 | 50203304251 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5 | EUR | 2021-03-25 | 2021-03-25 09:27:00 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1340930 | 30883044 | 50203304251 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-25 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-04-29 13:14:17.167 |
| 1705452 | 32371480 | 50203304251 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-11 17:10:21.675 |
| 2234073 | 35362528 | 50203304251 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-13 19:00:47.969 |
| 1835208 | 33261268 | 50203304251 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-29 20:03:11.756 |
| 1969936 | 34175534 | 50203304251 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-17 21:00:27.205 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1340930 | 30883044 | 23589 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17055 | 6534 | 6508 | 623 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -597 | 0 | -597 | NULL | 0 | -597 |
| 1705452 | 32371480 | 31215 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21359 | 9856 | 9238 | 663 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -45 | 0 | -45 | NULL | 0 | -45 |
| 1835208 | 33261268 | 37272 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21694 | 15578 | 16247 | 814 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1483 | 0 | -1483 | NULL | 0 | -1483 |
| 1969936 | 34175534 | 42904 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21348 | 21556 | 18933 | 1720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 903 | 0 | 903 | NULL | 0 | 903 |
| 2234073 | 35362528 | 46192 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22432 | 23760 | 21858 | 884 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1018 | 0 | 1018 | NULL | 0 | 1018 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1340930 | 30883044 | 605 | 0 | 0 | 0 | 605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 605 | NULL | 1197 | 0 | 0 | -592 | 605 |
| 1705452 | 32371480 | 1187 | 0 | 70 | 0 | 1257 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1257 | NULL | 1894 | 0 | 0 | -637 | 1257 |
| 1835208 | 33261268 | 863 | 0 | 448 | 0 | 1311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1311 | NULL | 3431 | 0 | 0 | -2120 | 1311 |
| 1969936 | 34175534 | 1152 | 0 | 47 | 0 | 1199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1199 | NULL | 2416 | 0 | 0 | -1217 | 1199 |
| 2234073 | 35362528 | 1312 | 0 | 129 | 0 | 1441 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1441 | NULL | 1640 | 0 | 0 | -199 | 1441 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203304251 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Hampurilainen | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5612 | 035230 | Salacgrīva | 6.18 | 1.03 | 5.14 | 2 |
| 50203304251 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Hampurilainen | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 035230 | Salacgrīva | 3.93 | 0.96 | 2.96 | 2 |
| 50203304251 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Hampurilainen | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 035230 | Salacgrīva | 3.36 | 0.58 | 2.77 | 2 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203304251 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Hampurilainen | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Smiltenes iela 7, Salacgrīva, Limbažu nov., LV-4033.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 46 192 EUR, un peļņa bija 1 018 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,88 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,88.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 33,92, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 030 EUR un VSAOI 5 140 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026