SIA "Laury" (reģ. Nr. 40203321067) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-05-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 17 177 EUR, peļņa 298 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,43 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203321067 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-05-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV72ZZZ40203321067 |
| Juridiskā adrese | Celtnieku iela 8 - 24, Tukums, Tukuma nov., LV-3101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 177 EUR | 298 EUR | 4 118 EUR | 0 |
| 2024 | 12 529 EUR | -2 455 EUR | 4 249 EUR | 0 |
| 2023 | 7 290 EUR | -1 003 EUR | 2 717 EUR | 1 |
| 2022 | 5 019 EUR | -4 007 EUR | 724 EUR | 1 |
| 2021 | 740 EUR | -2 269 EUR | 956 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.14 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.08 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | -0.82 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 17 177 EUR | 12 529 EUR | 7 290 EUR | 5 019 EUR | 740 EUR |
| Bruto peļņa | 10 154 EUR | 7 446 EUR | 5 227 EUR | 3 986 EUR | -39 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 348 EUR | -2 405 EUR | -1 003 EUR | -4 007 EUR | -2 269 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 298 EUR | -2 455 EUR | -1 003 EUR | -4 007 EUR | -2 269 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 118 EUR | 4 249 EUR | 2 717 EUR | 724 EUR | 956 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 118 EUR | 4 249 EUR | 2 717 EUR | 724 EUR | 956 EUR |
| Pašu kapitāls | -9 426 EUR | -9 724 EUR | -7 269 EUR | -6 266 EUR | -2 259 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 887 EUR | 2 336 EUR | 579 EUR | 393 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 10 657 EUR | 11 637 EUR | 9 407 EUR | 6 597 EUR | 3 215 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,43 | 1,82 | 4,69 | 1,84 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,87 | 0,84 | 1,48 | 1,84 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,73 % | -19,59 % | -13,76 % | -79,84 % | -306,62 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
7,24 % | -57,78 % | -36,92 % | -553,45 % | -237,34 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-3,16 % | 25,25 % | 13,80 % | 63,95 % | 100,44 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,44 | -1,44 | -1,37 | -1,12 | -1,42 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -44,59 | -266,13 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,17 | 2,95 | 2,68 | 6,93 | 0,77 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
28,27 % | -125,72 % | -45,88 % | -1 206,04 % | -237,34 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,41 | -0,72 | -0,45 | -17,59 | -8,18 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Laury" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 813 | SIA Laury (šis uzņēmums) | 17 177 | 298 | 1,7 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203321067 | LV72ZZZ40203321067 | SIA Laury | SIA | Laury | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-05-25 | NULL | Tukuma nov., Tukums, Celtnieku iela 8 - 24 | 3101 | 114568907 | 100016710 | 100003671 | 0052210 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10720060 | 40203321067 | 2021-05-14 | 2021-05-25 16:37:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92805666 | 40203321067 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2021-05-25 | 2021-05-25 16:31:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1420441 | 31411238 | 40203321067 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-05-25 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-09 19:02:55.637 |
| 1926608 | 33579334 | 40203321067 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-11 21:00:53.481 |
| 1766374 | 32621530 | 40203321067 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-09 21:00:19.227 |
| 2019140 | 34384724 | 40203321067 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-15 03:02:18.491 |
| 2184748 | 35248877 | 40203321067 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-04-07 17:04:36.207 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1420441 | 31411238 | 740 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 779 | -39 | 2090 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2269 | 0 | -2269 | NULL | 0 | -2269 |
| 1766374 | 32621530 | 5019 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1033 | 3986 | 7214 | 764 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | NULL | NULL | -4007 | 0 | -4007 | NULL | 0 | -4007 |
| 1926608 | 33579334 | 7290 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2063 | 5227 | 5629 | 585 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 22 | NULL | NULL | -1003 | 0 | -1003 | NULL | 0 | -1003 |
| 2019140 | 34384724 | 12529 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5083 | 7446 | 7046 | 2537 | 19 | 287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2405 | 50 | -2455 | NULL | 0 | -2455 |
| 2184748 | 35248877 | 17177 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7023 | 10154 | 5247 | 4612 | 279 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 348 | 50 | 298 | NULL | 0 | 298 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1420441 | 31411238 | 381 | 0 | 575 | 0 | 956 | 0 | 0 | 0 | 0 | 956 | NULL | 0 | 3215 | 0 | -2259 | 956 |
| 1766374 | 32621530 | 335 | 0 | 389 | 0 | 724 | 0 | 0 | 0 | 0 | 724 | NULL | 393 | 6597 | 0 | -6266 | 724 |
| 1926608 | 33579334 | 424 | 0 | 433 | 1860 | 2717 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2717 | NULL | 579 | 9407 | 0 | -7269 | 2717 |
| 2019140 | 34384724 | 1578 | 0 | 388 | 2283 | 4249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4249 | NULL | 2336 | 11637 | 0 | -9724 | 4249 |
| 2184748 | 35248877 | 1912 | 0 | 597 | 1609 | 4118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4118 | NULL | 2887 | 10657 | 0 | -9426 | 4118 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203321067 | SIA Laury | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 052210 | Tukums | 0.14 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203321067 | SIA Laury | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4778 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.08 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203321067 | SIA Laury | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4778 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -0.82 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203321067 | SIA Laury | nav | 19.10.2021 | nav | nav | 30.06.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203321067 | SIA Laury | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Celtnieku iela 8 - 24, Tukums, Tukuma nov., LV-3101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 17 177 EUR, un peļņa bija 298 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,43 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,87.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,41, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 140 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026