Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Kāpšanas pasaule"

SIA "Kāpšanas pasaule" (reģ. Nr. 40203322274) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-05-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 631 459 EUR, peļņa 275 343 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 1,37 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Sporta objektu darbība

Reģistrācijas Nr.40203322274
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-05-28
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV75ZZZ40203322274
Juridiskā adrese "Jugla 1" - 8, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 631 459 EUR 275 343 EUR 889 199 EUR 6
2024 388 627 EUR 57 874 EUR 145 733 EUR 9
2023 268 115 EUR 69 601 EUR 135 822 EUR 9
2022 176 490 EUR 835 EUR 128 087 EUR 7
2021 26 920 EUR -1 055 EUR 117 874 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis -1.16 1.9 4.5 8
2026. gada 1. ceturksnis -0.21 1.28 4.49 6
2025. gada 4. ceturksnis 16.48 1.98 5.83 8
2024 66.76 9.11 20.35 9
2023 61.19 8.40 21.32 8

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 550.01 ~ 492.26
2026. gada 1. ceturksnis 731.72 ~ 628.14
2025. gada 4. ceturksnis 712.57 ~ 605.18
2024 552.73 ~ 491.70
2023 651.46 ~ 554.80

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (20.35 * 1000) / 0.3409 ) / 9 / 12 = 552.73 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 552.73 * 0.105 = 58.04 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 479.72 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (552.73 - 58.04 - 479.72) * 0.2 ≈ 3.00 EUR

4. Neto alga: 552.73 - 58.04 - 3.00 = ~ 491.70 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 631 459 EUR 388 627 EUR 268 115 EUR 176 490 EUR 26 920 EUR
Bruto peļņa 357 775 EUR 92 401 EUR 104 355 EUR 32 301 EUR 2 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 275 343 EUR 57 874 EUR 69 601 EUR 835 EUR -1 055 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 275 343 EUR 57 874 EUR 69 601 EUR 835 EUR -1 055 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 889 199 EUR 145 733 EUR 135 822 EUR 128 087 EUR 117 874 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 367 785 EUR 52 805 EUR 27 230 EUR 37 686 EUR 20 992 EUR
Pašu kapitāls 405 597 EUR 130 255 EUR 72 381 EUR 2 780 EUR 1 945 EUR
Īstermiņa saistības 268 546 EUR 15 478 EUR 63 441 EUR 125 307 EUR 115 929 EUR
Ilgtermiņa saistības 215 056 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 5 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi175 720 €

Lielākie līgumi — kopā 75 720 €

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

Valsts atbalsts (de minimis)4102 950 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 102 950 €

  • 89 500 € 2025-05-28
    Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra: ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā"
  • 9 850 € 2025-05-26
    Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra: ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā"
  • 3 600 € 2025-02-24
    Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris: ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei
  • 0,00 € 2026-02-27
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": MVU izaugsmes aizdevumu programma

Pa atbalsta veidiem

  • Tiešais maksājums (grants) 102 950 €
  • Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 0,00 €

Avotā šim uzņēmumam ir 1 atkārtoti identiski ieraksti — tos skaitām vienreiz. De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-02-24 – 2026-02-27 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,37 3,41 0,43 0,30 0,18
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,14 3,24 0,32 0,13 0,15
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
43,60 % 14,89 % 25,96 % 0,47 % -3,92 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
30,97 % 39,71 % 51,24 % 0,65 % -0,90 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
67,89 % 44,43 % 96,16 % 30,04 % -54,24 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,19 0,12 0,88 45,07 59,60
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,71 2,67 1,97 1,38 0,23
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
44,36 % 44,43 % 96,16 % 30,04 % -54,24 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,49 8,37 4,30 0,93 -0,36

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Kāpšanas pasaule" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9311)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 138 uzņēmumi 23. vieta pēc apgrozījuma 5. vieta pēc peļņas Sporta objektu darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Latvijas Nacionālais sporta centrs"4 798 283-1 136 268-23,7 %13635 2811 613 (2026 Q2)
2SIA "Olimpiskais sporta centrs"4 792 272735 92515,4 %7563 8971 851 (2026 Q2)
3SIA "Daugavpils Olimpiskais centrs"4 102 374-390 873-9,5 %11336 3041 028 (2026 Q2)
4SIA "G KOLIZEJS"3 909 785324 4218,3 %20195 4891 928 (2026 Q2)
5SIA "Valmieras Olimpiskais centrs"2 562 433-538 216-21,0 %10624 1741 196 (2026 Q2)
6SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""2 318 053-325 362-14,0 %15415 052922 (2026 Q2)
7SIA "Siguldas Sporta serviss"1 854 21918 1681,0 %4244 1481 367 (2026 Q2)
8SIA "ĶĪPSALAS PELDBASEINS"1 668 306186 25811,2 %4537 0731 234 (2026 Q2)
9SIA "PRIZMA SPORTS"1 632 735-27 813-1,7 %3349 4771 277 (2026 Q2)
10SIA "GRM"1 505 585-243 849-16,2 %3839 6211 077 (2026 Q2)
23SIA Kāpšanas pasaule (šis uzņēmums)631 459275 34343,6 %878 932550 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Kāpšanas pasaule"
9311 Sporta objektu darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203322274 LV75ZZZ40203322274 SIA Kāpšanas pasaule SIA Kāpšanas pasaule NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-05-28 NULL Ropažu nov., Stopiņu pag., "Jugla 1" - 8 2130 117894684 100016784 0 0809600 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10732347 40203322274 2021-05-25 2021-05-28 15:32:49

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40203322274 2026-02-27 0 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" MVU izaugsmes aizdevumu programma 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) d64cc5e0
40203322274 2025-05-28 89500 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 5f751b33
40203322274 2025-05-26 9850 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 04319f0a
40203322274 2025-05-26 9850 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 04319f0a
40203322274 2025-02-24 3600 Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) cff6b114

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92806789 40203322274 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3000 EUR 2021-05-28 2021-05-28 15:34:21

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1360988 31094843 40203322274 DokGPv1 UGP 2021 2021-05-28 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-06-14 17:11:42.053
1466321 32275838 40203322274 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 7 ONES EUR 2023-04-03 17:15:17.87
1869221 33405376 40203322274 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 9 ONES EUR 2024-05-10 21:04:32.939
2008603 34353679 40203322274 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 9 ONES EUR 2025-05-10 03:01:52.731
2271779 35422681 40203322274 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 6 ONES EUR 2026-05-26 19:03:00.378

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1360988 31094843 26920 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 26918 2 0 1057 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1055 0 -1055 NULL 0 -1055
1466321 32275838 176490 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 144189 32301 1815 29870 1109 890 0 0 0 0 0 NULL NULL 835 0 835 NULL 0 835
1869221 33405376 268115 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 163760 104355 877 32921 0 956 0 0 0 0 0 NULL NULL 69601 0 69601 NULL 0 69601
2008603 34353679 388627 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 296226 92401 0 33812 0 715 0 0 0 0 0 NULL NULL 57874 0 57874 NULL 0 57874
2271779 35422681 631459 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 273684 357775 0 67319 591 15704 0 0 0 0 0 NULL NULL 275343 0 275343 NULL 0 275343

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1360988 31094843 9866 0 7089 4037 20992 0 96882 0 96882 117874 NULL 115929 0 0 1945 117874
1466321 32275838 14537 0 2000 21149 37686 0 90401 0 90401 128087 NULL 125307 0 0 2780 128087
1869221 33405376 16808 0 3402 7020 27230 0 108592 0 108592 135822 NULL 63441 0 0 72381 135822
2008603 34353679 47200 0 2986 2619 52805 0 92928 0 92928 145733 NULL 15478 0 0 130255 145733
2271779 35422681 70669 0 234852 62264 367785 0 521414 0 521414 889199 NULL 268546 215056 0 405597 889199

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203322274 SIA Kāpšanas pasaule 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9311 044420 Stopiņu pag. 66.76 9.11 20.35 9
40203322274 SIA Kāpšanas pasaule 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9311 044420 Stopiņu pag. 61.19 8.40 21.32 8

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203322274 SIA Kāpšanas pasaule ir 14.06.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203322274 SIA Kāpšanas pasaule B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Kāpšanas pasaule" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Jugla 1" - 8, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.

Kāds bija SIA "Kāpšanas pasaule" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 631 459 EUR, un peļņa bija 275 343 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Kāpšanas pasaule" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.

Kāds ir SIA "Kāpšanas pasaule" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,37 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,14.

Kāds ir SIA "Kāpšanas pasaule" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,49, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Kāpšanas pasaule" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Kāpšanas pasaule"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 552.73 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 491.70 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Kāpšanas pasaule"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 66 760 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 9 110 EUR un VSAOI 20 350 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Kāpšanas pasaule" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Kāpšanas pasaule" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sporta objektu darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Sporta objektu darbība — Ropažu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Sporta objektu darbība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-09-2026