Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "PONIJS.LV"

SIA "PONIJS.LV" (reģ. Nr. 40203333102) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 481 EUR, zaudējumi 2 021 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,40 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Sporta objektu darbība

Reģistrācijas Nr.40203333102
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-07-21
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV77ZZZ40203333102
Juridiskā adrese "Meždruvas", Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-24

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 481 EUR -2 021 EUR 1 400 EUR 1
2024 2 040 EUR -1 548 EUR 4 078 EUR 1
2023 2 591 EUR -249 EUR 4 188 EUR 1
2022 464 EUR -1 307 EUR 3 532 EUR 1
2021 1 295 EUR 118 EUR 3 247 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 2.89 0.0 2.69 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 2.11 0.00 1.62 1
2024 2.16 0.00 1.96 1
2023 2.18 0.00 1.78 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 481 EUR 2 040 EUR 2 591 EUR 464 EUR 1 295 EUR
Bruto peļņa 1 481 EUR 2 040 EUR 2 591 EUR 464 EUR 218 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -2 021 EUR -1 548 EUR -249 EUR -1 307 EUR 118 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -2 021 EUR -1 548 EUR -249 EUR -1 307 EUR 118 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 1 400 EUR 4 078 EUR 4 188 EUR 3 532 EUR 3 247 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 400 EUR 4 078 EUR 4 188 EUR 3 532 EUR 3 247 EUR
Pašu kapitāls -2 207 EUR -186 EUR 1 362 EUR 1 611 EUR 2 918 EUR
Īstermiņa saistības 3 482 EUR 4 139 EUR 2 701 EUR 1 796 EUR 204 EUR
Ilgtermiņa saistības 125 EUR 125 EUR 125 EUR 125 EUR 125 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,40 0,99 1,55 1,97 15,92
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,40 0,99 1,55 1,97 15,92
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-136,46 % -75,88 % -9,61 % -281,68 % 9,11 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-144,36 % -37,96 % -5,95 % -37,00 % 3,63 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
91,57 % 832,26 % -18,28 % -81,13 % 4,04 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,63 -22,92 2,07 1,19 0,11
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,06 0,50 0,62 0,13 0,40
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
97,07 % 2 537,70 % -16,75 % -75,29 % 3,88 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-6,09 -0,75 1,17 0,07 5,67

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "PONIJS.LV" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9311)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 138 uzņēmumi 102. vieta pēc apgrozījuma 86. vieta pēc peļņas Sporta objektu darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Latvijas Nacionālais sporta centrs"4 798 283-1 136 268-23,7 %13635 2811 613 (2026 Q2)
2SIA "Olimpiskais sporta centrs"4 792 272735 92515,4 %7563 8971 851 (2026 Q2)
3SIA "Daugavpils Olimpiskais centrs"4 102 374-390 873-9,5 %11336 3041 028 (2026 Q2)
4SIA "G KOLIZEJS"3 909 785324 4218,3 %20195 4891 928 (2026 Q2)
5SIA "Valmieras Olimpiskais centrs"2 562 433-538 216-21,0 %10624 1741 196 (2026 Q2)
6SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""2 318 053-325 362-14,0 %15415 052922 (2026 Q2)
7SIA "Siguldas Sporta serviss"1 854 21918 1681,0 %4244 1481 367 (2026 Q2)
8SIA "ĶĪPSALAS PELDBASEINS"1 668 306186 25811,2 %4537 0731 234 (2026 Q2)
9SIA "PRIZMA SPORTS"1 632 735-27 813-1,7 %3349 4771 277 (2026 Q2)
10SIA "GRM"1 505 585-243 849-16,2 %3839 6211 077 (2026 Q2)
102SIA PONIJS.LV (šis uzņēmums)1 481-2 021-136,5 %11 481***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-24). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "PONIJS.LV"
9311 Sporta objektu darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203333102 LV77ZZZ40203333102 SIA PONIJS.LV SIA PONIJS.LV NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-07-21 NULL Ropažu nov., Garkalnes pag., "Meždruvas" 2137 104145513 100016784 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10857155 40203333102 2021-07-01 2021-07-21 06:58:48

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92978984 40203333102 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2026-07-14 2026-07-14 11:35:50

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1393484 31314532 40203333102 DokGPv1 UGP 2021 2021-07-21 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-27 22:13:38.032
1480122 32350168 40203333102 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-04-26 03:03:49.751
1786850 33039167 40203333102 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-01-26 20:00:36.483
2077292 34582364 40203333102 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-25 21:00:09.197
2334831 35498260 40203333102 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-06-02 21:02:00.592

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1393484 31314532 1295 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1077 218 0 100 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 118 0 118 NULL 0 118
1480122 32350168 464 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 464 0 1771 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1307 0 -1307 NULL 0 -1307
1786850 33039167 2591 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 2591 0 2840 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -249 0 -249 NULL 0 -249
2077292 34582364 2040 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 2040 0 3588 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1548 0 -1548 NULL 0 -1548
2334831 35498260 1481 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 1481 0 3502 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2021 0 -2021 NULL 0 -2021

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1393484 31314532 1847 0 1400 0 3247 0 0 0 0 3247 NULL 204 125 0 2918 3247
1480122 32350168 2035 0 1497 0 3532 0 0 0 0 3532 NULL 1796 125 0 1611 3532
1786850 33039167 2788 0 1400 0 4188 0 0 0 0 4188 NULL 2701 125 0 1362 4188
2077292 34582364 2178 0 1900 0 4078 0 0 0 0 4078 NULL 4139 125 0 -186 4078
2334831 35498260 0 0 1400 0 1400 0 0 0 0 1400 NULL 3482 125 0 -2207 1400

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203333102 SIA PONIJS.LV 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9311 044400 Garkalnes pag. 2.16 0.00 1.96 1
40203333102 SIA PONIJS.LV 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9311 044400 Garkalnes pag. 2.18 0.00 1.78 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203333102 SIA PONIJS.LV ir 14.09.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203333102 SIA PONIJS.LV B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "PONIJS.LV" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Meždruvas", Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137.

Kāds bija SIA "PONIJS.LV" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 481 EUR, un zaudējumi bija 2 021 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "PONIJS.LV" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "PONIJS.LV" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,40 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,40.

Kāds ir SIA "PONIJS.LV" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -6,09, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "PONIJS.LV" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "PONIJS.LV"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 160 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 1 960 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "PONIJS.LV" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "PONIJS.LV" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sporta objektu darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Sporta objektu darbība — Ropažu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Sporta objektu darbība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 24-09-2026