Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Influx Fabrication"

SIA "Influx Fabrication" (reģ. Nr. 40203323886) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-06-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 347 562 EUR, peļņa 153 833 EUR, darbinieku skaits: 32. Kopējais likviditātes koeficients: 0,95 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde

Reģistrācijas Nr.40203323886
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-06-04
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV07ZZZ40203323886
Juridiskā adrese Cieceres iela 2A, Ciecere, Skrundas pag., Kuldīgas nov., LV-3326

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 2 347 562 EUR 153 833 EUR 763 925 EUR 32
2024 1 706 767 EUR -27 905 EUR 758 530 EUR 28
2023 1 513 023 EUR 109 931 EUR 504 274 EUR 27
2022 1 057 327 EUR 79 848 EUR 366 462 EUR 19
2021 251 912 EUR 65 196 EUR 112 110 EUR 7

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 226.66 41.08 78.87 35
2026. gada 2. ceturksnis 154.57 35.72 72.04 36
2026. gada 1. ceturksnis 154.82 32.32 66.32 34
2025. gada 4. ceturksnis 163.65 31.70 64.93 32
2024 397.88 108.40 182.51 27
2023 406.85 87.35 151.77 27
2022 199.66 42.22 70.57 19

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 2 203.41 ~ 1 609.43
2026. gada 2. ceturksnis 1 956.69 ~ 1 444.92
2026. gada 1. ceturksnis 1 907.29 ~ 1 411.99
2025. gada 4. ceturksnis 1 984.03 ~ 1 452.95
2024 1 652.40 ~ 1 194.47
2023 1 374.09 ~ 1 016.61
2022 907.94 ~ 679.29

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (182.51 * 1000) / 0.3409 ) / 27 / 12 = 1 652.40 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 652.40 * 0.105 = 173.50 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 56.76 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 652.40 - 173.50 - 56.76) * 0.2 ≈ 284.43 EUR

4. Neto alga: 1 652.40 - 173.50 - 284.43 = ~ 1 194.47 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 2 347 562 EUR 1 706 767 EUR 1 513 023 EUR 1 057 327 EUR 251 912 EUR
Bruto peļņa 218 852 EUR 23 369 EUR 120 032 EUR 88 563 EUR 67 105 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 180 087 EUR -12 330 EUR 110 281 EUR 79 848 EUR 65 196 EUR
UIN nodoklis 26 254 EUR 15 575 EUR 350 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 153 833 EUR -27 905 EUR 109 931 EUR 79 848 EUR 65 196 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 763 925 EUR 758 530 EUR 504 274 EUR 366 462 EUR 112 110 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 360 632 EUR 260 068 EUR 317 173 EUR 200 823 EUR 112 110 EUR
Pašu kapitāls 231 301 EUR 173 470 EUR 261 374 EUR 151 989 EUR 68 196 EUR
Īstermiņa saistības 380 429 EUR 330 985 EUR 242 900 EUR 214 473 EUR 43 914 EUR
Ilgtermiņa saistības 152 195 EUR 254 075 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 4 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)445 567 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 45 567 €

  • 20 000 € 2026-06-15
    Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija: Sadarbības tīklu programma
  • 15 798 € 2026-04-21
    AS "SEB banka": Portfeļgarantijas
  • 7 956 € 2025-12-11
    AS "SEB banka": Portfeļgarantijas
  • 1 813 € 2026-04-21
    Biedrība "Vieglās rūpniecības uzņēmumu asociācija": Nozaru apmācību programma

Pa atbalsta veidiem

  • Galvojums/garantija 23 754 €
  • Tiešais maksājums (grants) 21 813 €

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-12-11 – 2026-06-15 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,95 0,79 1,31 0,94 2,55
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,92 0,75 1,11 0,90 2,29
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
6,55 % -1,63 % 7,27 % 7,55 % 25,88 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
20,14 % -3,68 % 21,80 % 21,79 % 58,15 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
66,51 % -16,09 % 42,06 % 52,54 % 95,60 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
2,30 3,37 0,93 1,41 0,64
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
16,24 0,09 — — —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,07 2,25 3,00 2,89 2,25
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
50,04 % 0,29 % 42,19 % 52,54 % 95,60 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,27 2,50 4,67 4,18 5,65

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Influx Fabrication" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 2553)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 224 uzņēmumi 12. vieta pēc apgrozījuma 12. vieta pēc peļņas Metālu mehāniska apstrāde
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "EMJ Metāls"26 533 6461 130 5064,3 %203130 7082 660 (2026 Q3)
2SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic"10 169 409597 8835,9 %10795 0411 920 (2026 Q3)
3SIA "LOCITECH PRODUCTION"5 765 489169 4832,9 %7378 9791 469 (2026 Q3)
4SIA "Steel PROFI"3 791 349199 2245,3 %4094 7841 546 (2026 Q3)
5SIA "LATTEPS"3 601 727-180 857-5,0 %9438 316757 (2026 Q3)
6SIA "VITRUM FACTORY"3 599 29920 3190,6 %7349 3051 223 (2026 Q3)
7Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP"3 259 218272 8038,4 %3788 0872 115 (2026 Q3)
8SIA "EHT FABRIK"3 159 774416 00113,2 %4570 2172 318 (2026 Q3)
9SIA "Rubate metal"3 040 037185 1166,1 %3782 1631 432 (2026 Q3)
10SIA "METĀRO"2 613 37017 2660,7 %4459 3952 282 (2026 Q3)
12Influx Fabrication SIA (šis uzņēmums)2 347 562153 8336,6 %3567 0732 203 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Influx Fabrication"
2553 Metālu mehāniska apstrāde
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203323886 LV07ZZZ40203323886 Influx Fabrication SIA NULL Influx Fabrication SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-06-04 NULL Kuldīgas nov., Skrundas pag., Ciecere, Cieceres iela 2A 3326 102227431 100016696 0 0621229 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10751871 40203323886 2021-05-26 2021-06-04 16:11:19

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40203323886 2026-06-15 20000 Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija Sadarbības tīklu programma 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 1522b6cb
40203323886 2026-04-21 15797.76 AS "SEB banka" Portfeļgarantijas 03 Galvojums/garantija 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 7c343748
40203323886 2026-04-21 1813 Biedrība "Vieglās rūpniecības uzņēmumu asociācija" Nozaru apmācību programma 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) d08fdabd
40203323886 2025-12-11 7956.27 AS "SEB banka" Portfeļgarantijas 03 Galvojums/garantija 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 049299da

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92807745 40203323886 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3000 EUR 2021-06-04 2021-06-04 16:04:37

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1348977 30965872 40203323886 DokGPv1 UGP 2021 2021-06-04 2021-12-31 7 ONES EUR 2022-05-23 22:43:36.669
1893029 33482320 40203323886 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 27 ONES EUR 2024-05-28 03:27:38.514
1752189 32528515 40203323886 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 19 ONES EUR 2023-06-03 17:17:27.463
2086256 34703112 40203323886 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 28 ONES EUR 2025-08-21 19:00:26.36
2189043 35261439 40203323886 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 32 ONES EUR 2026-04-10 18:00:26.652

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1348977 30965872 251912 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 184807 67105 0 1806 0 103 0 0 0 0 0 NULL NULL 65196 0 65196 NULL 0 65196
1752189 32528515 1057327 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 968764 88563 0 6794 4 1925 0 0 0 0 0 NULL NULL 79848 0 79848 NULL 0 79848
1893029 33482320 1513023 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1392991 120032 0 5769 0 3982 0 0 0 0 0 NULL NULL 110281 350 109931 NULL 0 109931
2086256 34703112 1706767 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1683398 23369 0 7032 5 15089 0 0 0 0 13583 NULL NULL -12330 15575 -27905 NULL 0 -27905
2189043 35261439 2347562 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2128710 218852 0 10126 0 16824 0 0 0 0 11815 NULL NULL 180087 26254 153833 NULL 0 153833

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1348977 30965872 42504 0 58144 11462 112110 0 0 0 0 112110 NULL 43914 0 0 68196 112110
1752189 32528515 93698 0 99361 7764 200823 0 165639 0 165639 366462 NULL 214473 0 0 151989 366462
1893029 33482320 86131 0 184309 46733 317173 0 187101 0 187101 504274 NULL 242900 0 0 261374 504274
2086256 34703112 92779 0 156440 10849 260068 0 498462 0 498462 758530 NULL 330985 254075 0 173470 758530
2189043 35261439 109592 0 239141 11899 360632 0 379175 24118 403293 763925 NULL 380429 152195 0 231301 763925

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203323886 Influx Fabrication SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2553 033540 Skrundas pag. 397.88 108.40 182.51 27
40203323886 Influx Fabrication SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2562 033540 Skrundas pag. 406.85 87.35 151.77 27
40203323886 Influx Fabrication SIA 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2562 033540 Skrundas pag. 199.66 42.22 70.57 19

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203323886 Influx Fabrication SIA ir 17.06.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203323886 Influx Fabrication SIA A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Influx Fabrication" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Cieceres iela 2A, Ciecere, Skrundas pag., Kuldīgas nov., LV-3326.

Kāds bija SIA "Influx Fabrication" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 347 562 EUR, un peļņa bija 153 833 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Influx Fabrication" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 32 darbinieki.

Kāds ir SIA "Influx Fabrication" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,95 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,92.

Kāds ir SIA "Influx Fabrication" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Influx Fabrication" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Influx Fabrication"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 652.40 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 194.47 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Influx Fabrication"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 397 880 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 108 400 EUR un VSAOI 182 510 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Influx Fabrication" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Influx Fabrication" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Metālu mehāniska apstrāde — Kuldīgas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Kuldīgas novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 12. no 224

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026