SIA "StallinSteel" (reģ. Nr. 40203265198) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 34 722 EUR, peļņa 4 187 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,04 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203265198 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-10-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV88ZZZ40203265198 |
| Juridiskā adrese | "Staliņi" - 1, Tumes pag., Tukuma nov., LV-3139 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34 722 EUR | 4 187 EUR | 2 618 EUR | 1 |
| 2024 | 30 932 EUR | -4 188 EUR | 1 322 EUR | 1 |
| 2023 | 30 356 EUR | 1 790 EUR | 5 025 EUR | 2 |
| 2022 | 41 768 EUR | -89 EUR | 6 971 EUR | 2 |
| 2021 | 25 452 EUR | 3 970 EUR | 5 378 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | -11 274 EUR | 2 126 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.33 | 0.13 | 0.93 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.07 | 0.19 | 1.34 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.19 | 0.13 | 0.87 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.90 | 0.12 | 0.89 | 1 |
| 2024 | 9.13 | 0.70 | 3.70 | 1 |
| 2023 | 7.07 | 0.40 | 1.82 | 2 |
| 2022 | 6.20 | 0.23 | 1.66 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 34 722 EUR | 30 932 EUR | 30 356 EUR | 41 768 EUR | 25 452 EUR |
| Personāla izmaksas | 10 279 EUR | 10 475 EUR | 9 972 EUR | 9 216 EUR | 6 801 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 187 EUR | -4 188 EUR | 1 790 EUR | -89 EUR | 3 970 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 187 EUR | -4 188 EUR | 1 790 EUR | -89 EUR | 3 970 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 618 EUR | 1 322 EUR | 5 025 EUR | 6 971 EUR | 5 378 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 256 EUR | 114 EUR | 983 EUR | 96 EUR | 1 378 EUR |
| Pašu kapitāls | -4 204 EUR | -8 391 EUR | -4 203 EUR | -5 993 EUR | -5 904 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 822 EUR | 9 713 EUR | 4 982 EUR | 6 134 EUR | 1 862 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 4 246 EUR | 6 830 EUR | 9 420 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,04 | 0,01 | 0,20 | 0,02 | 0,74 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,04 | 0,01 | 0,20 | 0,02 | 0,74 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
12,06 % | -13,54 % | 5,90 % | -0,21 % | 15,60 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
159,93 % | -316,79 % | 35,62 % | -1,28 % | 73,82 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-99,60 % | 49,91 % | -42,59 % | 1,49 % | -67,24 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,62 | -1,16 | -2,20 | -2,16 | -1,91 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
15,10 | -19,13 | 5,84 | 0,82 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
13,26 | 23,40 | 6,04 | 5,99 | 4,73 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-106,66 % | 47,43 % | 5 023,26 % | 49,22 % | 112,91 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
15,14 | 3,05 | 5,89 | 4,62 | 5,80 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "StallinSteel" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 137 | SIA StallinSteel (šis uzņēmums) | 34 722 | 4 187 | 12,1 % | 1 | 34 722 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265198 | LV88ZZZ40203265198 | SIA StallinSteel | SIA | StallinSteel | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-10-06 | NULL | Tukuma nov., Tumes pag., "Staliņi" - 1 | 3139 | 117368181 | 100016261 | 0 | 0900284 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10076727 | 40203265198 | 2020-09-23 | 2020-10-06 17:07:03 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92767700 | 40203265198 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1600 | EUR | 2020-10-06 | 2020-10-06 17:04:03 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1478722 | 32343362 | 40203265198 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-04-25 18:40:20.119 |
| 1787766 | 33046722 | 40203265198 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-01-30 20:00:50.633 |
| 2072863 | 34548556 | 40203265198 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-11 17:02:34.704 |
| 2301908 | 35460462 | 40203265198 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-30 04:01:28.608 |
| 1167602 | 28806868 | 40203265198 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-10-06 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-02-16 10:03:08.986 |
| 1335425 | 30841856 | 40203265198 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-22 12:09:28.875 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1167602 | 28806868 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11233 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | NULL | NULL | -11274 | 0 | -11274 | NULL | 0 | -11274 |
| 1335425 | 30841856 | 25452 | 0 | 0 | 800 | 4049 | 6801 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3970 | 0 | 3970 | NULL | 0 | 3970 |
| 1478722 | 32343362 | 41768 | 0 | 0 | 0 | 8054 | 9216 | 1625 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22461 | 0 | 0 | 0 | 0 | 501 | NULL | NULL | -89 | 0 | -89 | NULL | 0 | -89 |
| 1787766 | 33046722 | 30356 | 0 | 0 | 0 | 5569 | 9972 | 2833 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9822 | 0 | 0 | 0 | 0 | 370 | NULL | NULL | 1790 | 0 | 1790 | NULL | 0 | 1790 |
| 2072863 | 34548556 | 30932 | 0 | 0 | 0 | 17288 | 10475 | 2836 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 208 | NULL | NULL | -4188 | 0 | -4188 | NULL | 0 | -4188 |
| 2301908 | 35460462 | 34722 | 0 | 0 | 0 | 14666 | 10279 | 1481 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3812 | 0 | 0 | 0 | 0 | 297 | NULL | NULL | 4187 | 0 | 4187 | NULL | 0 | 4187 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1167602 | 28806868 | 11 | 0 | 2115 | 0 | 2126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2126 | NULL | 0 | 12000 | 0 | -9874 | 2126 |
| 1335425 | 30841856 | 0 | 0 | 1378 | 0 | 1378 | 0 | 4000 | 0 | 4000 | 5378 | NULL | 1862 | 9420 | 0 | -5904 | 5378 |
| 1478722 | 32343362 | 96 | 0 | 0 | 0 | 96 | 0 | 6875 | 0 | 6875 | 6971 | NULL | 6134 | 6830 | 0 | -5993 | 6971 |
| 1787766 | 33046722 | 23 | 0 | 960 | 0 | 983 | 0 | 4042 | 0 | 4042 | 5025 | NULL | 4982 | 4246 | 0 | -4203 | 5025 |
| 2072863 | 34548556 | 104 | 0 | 10 | 0 | 114 | 0 | 1208 | 0 | 1208 | 1322 | NULL | 9713 | 0 | 0 | -8391 | 1322 |
| 2301908 | 35460462 | 192 | 0 | 64 | 0 | 256 | 0 | 2362 | 0 | 2362 | 2618 | NULL | 6822 | 0 | 0 | -4204 | 2618 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265198 | SIA StallinSteel | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 052550 | Tumes pag. | 9.13 | 0.70 | 3.70 | 1 |
| 40203265198 | SIA StallinSteel | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 052550 | Tumes pag. | 7.07 | 0.40 | 1.82 | 2 |
| 40203265198 | SIA StallinSteel | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 052550 | Tumes pag. | 6.20 | 0.23 | 1.66 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203265198 | SIA StallinSteel | nav | 19.12.2020 | nav | nav | 15.10.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203265198 | SIA StallinSteel | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Staliņi" - 1, Tumes pag., Tukuma nov., LV-3139.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 34 722 EUR, un peļņa bija 4 187 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,04.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 15,14, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 130 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 700 EUR un VSAOI 3 700 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026