Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Sunbeam cosmetics"

SIA "Sunbeam cosmetics" (reģ. Nr. 40203326670) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-06-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 12 441 EUR, peļņa 3 647 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,54 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana

Reģistrācijas Nr.40203326670
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-06-17
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV14ZZZ40203326670
Juridiskā adrese Bišu iela 4 - 2, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 12 441 EUR 3 647 EUR 18 643 EUR 1
2024 3 056 EUR -8 995 EUR 10 706 EUR 1
2023 14 108 EUR 5 005 EUR 18 994 EUR 1
2022 12 584 EUR 3 842 EUR 12 530 EUR 1
2021 3 215 EUR 5 098 EUR 9 195 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.04 0.0 0.03 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.59 0.08 0.50 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.59 0.08 0.51 1
2024 1.26 0.14 1.08 1
2023 2.77 0.22 2.50 1
2022 2.22 0.17 2.05 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 12 441 EUR 3 056 EUR 14 108 EUR 12 584 EUR 3 215 EUR
Bruto peļņa 4 520 EUR -7 542 EUR 7 913 EUR 8 938 EUR -2 839 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 3 647 EUR -8 995 EUR 5 005 EUR 3 842 EUR 5 098 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 3 647 EUR -8 995 EUR 5 005 EUR 3 842 EUR 5 098 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 18 643 EUR 10 706 EUR 18 994 EUR 12 530 EUR 9 195 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 18 409 EUR 10 293 EUR 18 402 EUR 11 759 EUR 8 245 EUR
Pašu kapitāls 11 397 EUR 7 750 EUR 16 745 EUR 11 740 EUR 7 898 EUR
Īstermiņa saistības 7 246 EUR 2 956 EUR 2 249 EUR 790 EUR 1 297 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,54 3,48 8,18 14,88 6,36
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,44 0,13 0,77 3,20 3,44
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
29,31 % -294,34 % 35,48 % 30,53 % 158,57 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
19,56 % -84,02 % 26,35 % 30,66 % 55,44 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
32,00 % -116,06 % 29,89 % 32,73 % 64,55 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,64 0,38 0,13 0,07 0,16
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,67 0,29 0,74 1,00 0,35
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
32,00 % -116,06 % 29,89 % 32,73 % 64,55 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,88 -0,12 6,04 9,62 5,90

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Sunbeam cosmetics" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 2042)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 115 uzņēmumi 54. vieta pēc apgrozījuma 31. vieta pēc peļņas Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "MADARA Cosmetics"22 608 67091 6910,4 %185122 2092 278 (2026 Q3)
2SIA "iCotton"15 689 933151 4891,0 %131119 7701 609 (2026 Q3)
3SIA "Kinetics Nail Systems"12 598 2151 506 77812,0 %13494 0172 157 (2026 Q3)
4SIA "Kote Labs"7 420 501-12 051-0,2 %8927 5633 136 (2026 Q3)
5SIA "H.A.Brieger"5 696 133191 9923,4 %6193 3791 187 (2026 Q3)
6SIA "CITA LIETA"4 922 3921 5360,0 %7664 7681 468 (2026 Q3)
7SIA "LD STELS"3 312 33610 4270,3 %6552 056450 (2026 Q3)
8SIA "Cosmetic Lab"1 975 73611 1570,6 %2098 7871 485 (2026 Q3)
9SIA "GMT"1 750 49696 4935,5 %1992 131911 (2026 Q3)
10SIA "B2Y"1 344 464-204 825-15,2 %3044 8151 194 (2026 Q3)
54SIA "Sunbeam cosmetics" (šis uzņēmums)12 4413 64729,3 %112 441***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Sunbeam cosmetics"
2042 Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203326670 LV14ZZZ40203326670 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sunbeam cosmetics" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Sunbeam cosmetics NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-06-17 NULL Gulbenes nov., Gulbene, Bišu iela 4 - 2 4401 115302188 100015854 100003212 0500201 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10783585 40203326670 2021-05-25 2021-06-17 12:01:53

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92849814 40203326670 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-04-08 2022-04-08 10:53:12

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1329407 30773244 40203326670 DokGPv1 UGP 2021 2021-06-17 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-04-07 17:20:51.485
1462294 32240363 40203326670 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-03-28 17:01:42.315
1862304 33374927 40203326670 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-04-30 22:09:22.514
2060550 34517713 40203326670 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-07 03:02:18.565
2236270 35367820 40203326670 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-14 18:00:50.17

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1329407 30773244 3215 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6054 -2839 997 117 12297 3246 0 0 0 0 0 NULL NULL 5098 0 5098 NULL 0 5098
1462294 32240363 12584 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3646 8938 3443 1192 0 461 0 0 0 0 0 NULL NULL 3842 0 3842 NULL 0 3842
1862304 33374927 14108 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6195 7913 1252 920 95 831 0 0 0 0 0 NULL NULL 5005 0 5005 NULL 0 5005
2060550 34517713 3056 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 10598 -7542 223 884 11 357 0 0 0 0 0 NULL NULL -8995 0 -8995 NULL 0 -8995
2236270 35367820 12441 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7921 4520 79 742 0 52 0 0 0 0 0 NULL NULL 3647 0 3647 NULL 0 3647

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1329407 30773244 3068 0 1400 3777 8245 0 950 0 950 9195 NULL 1297 0 0 7898 9195
1462294 32240363 2060 0 465 9234 11759 0 771 0 771 12530 NULL 790 0 0 11740 12530
1862304 33374927 954 0 768 16680 18402 0 592 0 592 18994 NULL 2249 0 0 16745 18994
2060550 34517713 156 0 223 9914 10293 0 413 0 413 10706 NULL 2956 0 0 7750 10706
2236270 35367820 2923 0 284 15202 18409 0 234 0 234 18643 NULL 7246 0 0 11397 18643

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203326670 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sunbeam cosmetics" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2042 029200 Gulbene 1.26 0.14 1.08 1
40203326670 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sunbeam cosmetics" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2042 029200 Gulbene 2.77 0.22 2.50 1
40203326670 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sunbeam cosmetics" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2042 029200 Gulbene 2.22 0.17 2.05 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203326670 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sunbeam cosmetics" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Sunbeam cosmetics" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Bišu iela 4 - 2, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401.

Kāds bija SIA "Sunbeam cosmetics" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 12 441 EUR, un peļņa bija 3 647 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Sunbeam cosmetics" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Sunbeam cosmetics" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,54 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,44.

Kāds ir SIA "Sunbeam cosmetics" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,88, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Sunbeam cosmetics"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 260 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 140 EUR un VSAOI 1 080 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Sunbeam cosmetics" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Sunbeam cosmetics" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana — citās teritorijās

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 54. no 115

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026