SIA "PERFUMERA" (reģ. Nr. 40203509507) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-09-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 13 295 EUR, peļņa 339 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203509507 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-09-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV36ZZZ40203509507 |
| Juridiskā adrese | "Laimītes", Garkalne, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 295 EUR | 339 EUR | 2 820 EUR | 1 |
| 2024 | 500 EUR | -2 501 EUR | 410 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.16 | 0.0 | 0.16 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.53 | 0.0 | 0.53 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.21 | 0.00 | 0.21 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 13 295 EUR | 500 EUR |
| Bruto peļņa | 982 EUR | -2 196 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 339 EUR | -2 451 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 339 EUR | -2 501 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 820 EUR | 410 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 820 EUR | 410 EUR |
| Pašu kapitāls | 638 EUR | 299 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 182 EUR | 111 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,29 | 3,69 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,29 | 3,69 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,55 % | -500,20 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
12,02 % | -610,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
53,13 % | -836,45 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,42 | 0,37 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
340,00 | -2 450,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,71 | 1,22 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
53,29 % | -819,40 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,56 | -15,08 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PERFUMERA" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "MADARA Cosmetics" | 22 608 670 | 91 691 | 0,4 % | 185 | 122 209 | 2 278 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "iCotton" | 15 689 933 | 151 489 | 1,0 % | 131 | 119 770 | 1 609 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Kinetics Nail Systems" | 12 598 215 | 1 506 778 | 12,0 % | 134 | 94 017 | 2 157 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Kote Labs" | 7 420 501 | -12 051 | -0,2 % | 8 | 927 563 | 3 136 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "H.A.Brieger" | 5 696 133 | 191 992 | 3,4 % | 61 | 93 379 | 1 187 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "CITA LIETA" | 4 922 392 | 1 536 | 0,0 % | 76 | 64 768 | 1 468 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LD STELS" | 3 312 336 | 10 427 | 0,3 % | 6 | 552 056 | 450 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Cosmetic Lab" | 1 975 736 | 11 157 | 0,6 % | 20 | 98 787 | 1 485 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GMT" | 1 750 496 | 96 493 | 5,5 % | 19 | 92 131 | 911 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "B2Y" | 1 344 464 | -204 825 | -15,2 % | 30 | 44 815 | 1 194 (2026 Q3) |
| 53 | SIA "PERFUMERA" (šis uzņēmums) | 13 295 | 339 | 2,5 % | 1 | 13 295 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203509507 | LV36ZZZ40203509507 | SIA "PERFUMERA" | SIA | PERFUMERA | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-09-21 | NULL | Ādažu nov., Ādažu pag., Garkalne, "Laimītes" | 2164 | 103128807 | 100016501 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12455691 | 40203509507 | 2023-08-18 | 2023-09-21 11:59:35 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203509507 | 2024-11-28 | SIA "GOGO" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92913681 | 40203509507 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-09-21 | 2023-09-21 11:55:23 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2211308 | 35314589 | 40203509507 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-28 17:06:49.846 |
| 1964211 | 34132954 | 40203509507 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-09-21 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-28 19:00:17.207 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1964211 | 34132954 | 500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2696 | -2196 | 100 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | -2451 | 50 | -2501 | NULL | 0 | -2501 |
| 2211308 | 35314589 | 13295 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12313 | 982 | 0 | 642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | 339 | 0 | 339 | NULL | 0 | 339 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1964211 | 34132954 | 410 | 0 | 0 | 0 | 410 | 0 | 0 | 0 | 0 | 410 | NULL | 111 | 0 | 0 | 299 | 410 |
| 2211308 | 35314589 | 2820 | 0 | 0 | 0 | 2820 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2820 | NULL | 2182 | 0 | 0 | 638 | 2820 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203509507 | SIA "PERFUMERA" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 023401 | Ādažu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203509507 | SIA "PERFUMERA" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6209 | 023401 | Ādažu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203509507 | SIA "PERFUMERA" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Laimītes", Garkalne, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 13 295 EUR, un peļņa bija 339 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "GOGO"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,56, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026