SIA "Rožulauki" (reģ. Nr. 40203328135) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-06-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 470 EUR, zaudējumi 5 668 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,06 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203328135 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-06-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV35ZZZ40203328135 |
| Juridiskā adrese | Strauta iela 6 - 9, Roja, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 470 EUR | -5 668 EUR | 72 EUR | 0 |
| 2024 | 5 223 EUR | -36 EUR | 96 EUR | 1 |
| 2023 | 4 384 EUR | 387 EUR | 112 EUR | 1 |
| 2022 | 8 143 EUR | -1 868 EUR | -40 EUR | 1 |
| 2021 | 1 089 EUR | -2 840 EUR | 3 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.07 | 0.0 | 0.07 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.12 | 0.0 | 0.12 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.03 | 0.00 | 0.03 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.08 | 0.00 | 0.08 | 0 |
| 2024 | 0.48 | 0.07 | 0.41 | 1 |
| 2023 | 0.70 | 0.12 | 0.58 | 1 |
| 2022 | 2.11 | 0.37 | 1.74 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 470 EUR | 5 223 EUR | 4 384 EUR | 8 143 EUR | 1 089 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 1 352 EUR | 718 EUR | 4 362 EUR | 2 376 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5 668 EUR | -36 EUR | 387 EUR | -1 868 EUR | -2 840 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -5 668 EUR | -36 EUR | 387 EUR | -1 868 EUR | -2 840 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 72 EUR | 96 EUR | 112 EUR | -40 EUR | 3 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 72 EUR | 96 EUR | 112 EUR | -40 EUR | 3 EUR |
| Pašu kapitāls | -9 974 EUR | -4 306 EUR | -4 271 EUR | -4 658 EUR | -2 790 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 216 EUR | 1 948 EUR | 1 971 EUR | 2 053 EUR | 228 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 8 830 EUR | 2 454 EUR | 2 412 EUR | 2 565 EUR | 2 565 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,06 | 0,05 | 0,06 | -0,02 | 0,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,06 | 0,05 | 0,06 | -0,02 | 0,01 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-385,58 % | -0,69 % | 8,83 % | -22,94 % | -260,79 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-7 872,22 % | -37,50 % | 345,54 % | 4 670,00 % | -94 666,67 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
56,83 % | 0,84 % | -9,06 % | 40,10 % | 101,79 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,01 | -1,02 | -1,03 | -0,99 | -1,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
20,42 | 54,41 | 39,14 | -203,58 | 363,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
495,45 % | 1,94 % | -20,82 % | 89,25 % | 1 262,22 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-353,36 | 0,90 | 5,19 | — | -3 420,92 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Rožulauki" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "NOMEDA" | 3 054 029 | 5 791 | 0,2 % | 115 | 26 557 | 804 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ARKTIKA G" | 2 187 830 | 32 207 | 1,5 % | 69 | 31 708 | 881 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LINELE" | 1 494 670 | 35 321 | 2,4 % | 26 | 57 487 | 1 371 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ARTURS IN" | 1 483 620 | 42 818 | 2,9 % | 35 | 42 389 | 902 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PILSKROGS-1" | 1 228 220 | -6 873 | -0,6 % | 52 | 23 620 | 1 063 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Liepzeme" | 1 166 843 | 137 709 | 11,8 % | 27 | 43 216 | 1 548 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ADEMONA" | 1 131 258 | 53 087 | 4,7 % | 24 | 47 136 | 859 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Kafejnīca Li | 974 625 | 31 253 | 3,2 % | 29 | 33 608 | 734 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MIELS" | 969 455 | 21 621 | 2,2 % | 25 | 38 778 | 1 287 (2026 Q3) |
| 10 | SIA AJJ | 900 044 | 77 754 | 8,6 % | 17 | 52 944 | 985 (2026 Q3) |
| 189 | SIA "Rožulauki" (šis uzņēmums) | 1 470 | -5 668 | -385,6 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203328135 | LV35ZZZ40203328135 | SIA "Rožulauki" | SIA | Rožulauki | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-06-28 | NULL | Talsu nov., Rojas pag., Roja, Strauta iela 6 - 9 | 3264 | 114619888 | 100016390 | 0 | 0888301 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10801050 | 40203328135 | 2021-06-18 | 2021-06-28 12:00:54 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92810335 | 40203328135 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 50 | EUR | 2021-06-28 | 2021-06-28 12:01:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1924614 | 33564531 | 40203328135 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-05 20:04:46.457 |
| 2016963 | 34378104 | 40203328135 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-14 03:01:34.943 |
| 1309246 | 30558744 | 40203328135 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-06-28 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-23 17:06:11.207 |
| 1438871 | 32037903 | 40203328135 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-01-23 17:22:27.703 |
| 2301744 | 35460294 | 40203328135 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-30 04:00:11.068 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1309246 | 30558744 | 1089 | 0 | 0 | 0 | 1542 | 2376 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2840 | 0 | -2840 | NULL | 0 | -2840 |
| 1438871 | 32037903 | 8143 | 0 | 0 | 0 | 4907 | 4362 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 742 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1868 | 0 | -1868 | NULL | 0 | -1868 |
| 1924614 | 33564531 | 4384 | 0 | 0 | 0 | 2916 | 718 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 387 | 0 | 387 | NULL | 0 | 387 |
| 2016963 | 34378104 | 5223 | 0 | 0 | 0 | 2762 | 1352 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -36 | 0 | -36 | NULL | 0 | -36 |
| 2301744 | 35460294 | 1470 | 0 | 0 | 0 | 7138 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5668 | 0 | -5668 | NULL | 0 | -5668 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1309246 | 30558744 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | 228 | 2565 | 0 | -2790 | 3 |
| 1438871 | 32037903 | -40 | 0 | 0 | 0 | -40 | 0 | 0 | 0 | 0 | -40 | NULL | 2053 | 2565 | 0 | -4658 | -40 |
| 1924614 | 33564531 | -38 | 0 | 150 | 0 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 112 | NULL | 1971 | 2412 | 0 | -4271 | 112 |
| 2016963 | 34378104 | 21 | 0 | 75 | 0 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 96 | NULL | 1948 | 2454 | 0 | -4306 | 96 |
| 2301744 | 35460294 | -3 | 0 | 75 | 0 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72 | NULL | 1216 | 8830 | 0 | -9974 | 72 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203328135 | SIA "Rožulauki" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5612 | 051530 | Rojas pag. | 0.48 | 0.07 | 0.41 | 1 |
| 40203328135 | SIA "Rožulauki" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 051530 | Rojas pag. | 0.70 | 0.12 | 0.58 | 1 |
| 40203328135 | SIA "Rožulauki" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 051530 | Rojas pag. | 2.11 | 0.37 | 1.74 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203328135 | SIA "Rožulauki" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Strauta iela 6 - 9, Roja, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 470 EUR, un zaudējumi bija 5 668 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -353,36, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 480 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 70 EUR un VSAOI 410 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026