SIA "Gebol" (reģ. Nr. 50203398721) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 232 EUR, zaudējumi 39 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 30,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50203398721 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ50203398721 |
| Juridiskā adrese | Rēznas iela 37 - 9, Rēzekne, LV-4601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 232 EUR | -39 EUR | 8 130 EUR | 1 |
| 2024 | 5 616 EUR | -34 EUR | 5 000 EUR | 1 |
| 2023 | 1 553 EUR | 4 489 EUR | 4 589 EUR | 2 |
| 2022 | 955 EUR | -5 475 EUR | 3 396 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.73 | 0.25 | 1.48 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.42 | 0.24 | 1.09 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.40 | 0.09 | 0.62 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.13 | 0.06 | 0.09 | 1 |
| 2024 | 0.10 | 0.17 | 0.29 | 1 |
| 2023 | 1.58 | 0.18 | 2.20 | 2 |
| 2022 | 0.75 | 0.10 | 0.81 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 289.43 | ~ 259.04 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 355.27 | ~ 317.97 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 232 EUR | 5 616 EUR | 1 553 EUR | 955 EUR |
| Personāla izmaksas | 582 EUR | 6 520 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -39 EUR | -34 EUR | 4 489 EUR | -5 475 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -39 EUR | -34 EUR | 4 489 EUR | -5 475 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 130 EUR | 5 000 EUR | 4 589 EUR | 3 396 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 7 063 EUR | 3 428 EUR | 2 512 EUR | 1 319 EUR |
| Pašu kapitāls | 7 897 EUR | -510 EUR | 4 014 EUR | -475 EUR |
| Īstermiņa saistības | 233 EUR | 227 EUR | 179 EUR | 1 003 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 5 283 EUR | 396 EUR | 2 868 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
30,31 | 15,10 | 14,03 | 1,32 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
30,31 | 15,10 | 1,57 | 0,15 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-1,21 % | -0,61 % | 289,05 % | -573,30 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,48 % | -0,68 % | 97,82 % | -161,22 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,49 % | 6,67 % | 111,83 % | 1 152,63 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | -10,80 | 0,14 | -8,15 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,40 | 1,12 | 0,34 | 0,28 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,49 % | -0,71 % | 101,79 % | -228,79 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
16,04 | 1,43 | 7,41 | -4,83 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Gebol" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "NOMEDA" | 3 054 029 | 5 791 | 0,2 % | 115 | 26 557 | 804 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ARKTIKA G" | 2 187 830 | 32 207 | 1,5 % | 69 | 31 708 | 881 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LINELE" | 1 494 670 | 35 321 | 2,4 % | 26 | 57 487 | 1 371 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ARTURS IN" | 1 483 620 | 42 818 | 2,9 % | 35 | 42 389 | 902 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PILSKROGS-1" | 1 228 220 | -6 873 | -0,6 % | 52 | 23 620 | 1 063 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Liepzeme" | 1 166 843 | 137 709 | 11,8 % | 27 | 43 216 | 1 548 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ADEMONA" | 1 131 258 | 53 087 | 4,7 % | 24 | 47 136 | 859 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Kafejnīca Li | 974 625 | 31 253 | 3,2 % | 29 | 33 608 | 734 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MIELS" | 969 455 | 21 621 | 2,2 % | 25 | 38 778 | 1 287 (2026 Q3) |
| 10 | SIA AJJ | 900 044 | 77 754 | 8,6 % | 17 | 52 944 | 985 (2026 Q3) |
| 184 | Gebol SIA (šis uzņēmums) | 3 232 | -39 | -1,2 % | 5 | 646 | 289 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203398721 | LV07ZZZ50203398721 | Gebol SIA | NULL | Gebol | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-10 | NULL | Rēzekne, Rēznas iela 37 - 9 | 4601 | 110746184 | 0 | 100003052 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11486315 | 50203398721 | 2022-04-21 | 2022-05-10 13:53:53 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 50203398721 | 2026-01-13 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SALRIS II" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92853553 | 50203398721 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5000 | EUR | 2022-05-10 | 2022-05-10 13:48:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1709268 | 32382250 | 50203398721 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-10 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:38:13.378 |
| 1929962 | 33614181 | 50203398721 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-27 22:01:32.601 |
| 2065787 | 34528192 | 50203398721 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:09:37.47 |
| 2193304 | 35272267 | 50203398721 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-15 17:01:34.905 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1709268 | 32382250 | 955 | 0 | 0 | 0 | 6430 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5475 | 0 | -5475 | NULL | 0 | -5475 |
| 1929962 | 33614181 | 1553 | 0 | 0 | 14982 | 6351 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5695 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4489 | 0 | 4489 | NULL | 0 | 4489 |
| 2065787 | 34528192 | 5616 | 0 | 0 | 16084 | 15214 | 6520 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -34 | 0 | -34 | NULL | 0 | -34 |
| 2193304 | 35272267 | 3232 | 0 | 0 | 0 | 2689 | 582 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -39 | 0 | -39 | NULL | 0 | -39 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1709268 | 32382250 | 54 | 0 | 97 | 1168 | 1319 | 0 | 2077 | 0 | 2077 | 3396 | NULL | 1003 | 2868 | 0 | -475 | 3396 |
| 1929962 | 33614181 | 1 | 0 | 280 | 2231 | 2512 | 0 | 2077 | 0 | 2077 | 4589 | NULL | 179 | 396 | 0 | 4014 | 4589 |
| 2065787 | 34528192 | 159 | 0 | 3269 | 0 | 3428 | 0 | 1572 | 0 | 1572 | 5000 | NULL | 227 | 5283 | 0 | -510 | 5000 |
| 2193304 | 35272267 | 389 | 0 | 6674 | 0 | 7063 | 0 | 1067 | 0 | 1067 | 8130 | NULL | 233 | 0 | 0 | 7897 | 8130 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203398721 | Gebol SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5612 | 006000 | Rēzekne | 0.10 | 0.17 | 0.29 | 1 |
| 50203398721 | Gebol SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4772 | 006000 | Rēzekne | 1.58 | 0.18 | 2.20 | 2 |
| 50203398721 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SALRIS II" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4772 | 006000 | Rēzekne | 0.75 | 0.10 | 0.81 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203398721 | Gebol SIA | ir | 28.06.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203398721 | Gebol SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rēznas iela 37 - 9, Rēzekne, LV-4601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 232 EUR, un zaudējumi bija 39 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SALRIS II"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 30,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 30,31.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 16,04, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 100 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 170 EUR un VSAOI 290 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi · Rēzekne — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026