SIA "Matu Meistars" (reģ. Nr. 40203329624) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 19 467 EUR, zaudējumi 883 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,11 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203329624 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV87ZZZ40203329624 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 40 - 19, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Jelgavas nov., LV-3018 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 467 EUR | -883 EUR | 1 162 EUR | 1 |
| 2024 | 15 963 EUR | -1 812 EUR | 1 631 EUR | 1 |
| 2023 | 10 655 EUR | -1 407 EUR | 1 427 EUR | 1 |
| 2022 | 511 EUR | -34 EUR | 63 EUR | 1 |
| 2021 | 298 EUR | 95 EUR | 97 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.91 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.71 | 0.08 | 0.64 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.90 | 0.11 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.87 | 0.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 3.12 | 0.28 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 2.06 | 0.10 | 1.90 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 19 467 EUR | 15 963 EUR | 10 655 EUR | 511 EUR | 298 EUR |
| Bruto peļņa | -774 EUR | -1 660 EUR | -1 256 EUR | 511 EUR | 298 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -883 EUR | -1 812 EUR | -1 407 EUR | -34 EUR | 95 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -883 EUR | -1 812 EUR | -1 407 EUR | -34 EUR | 95 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 162 EUR | 1 631 EUR | 1 427 EUR | 63 EUR | 97 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 494 EUR | 598 EUR | 30 EUR | 61 EUR | 95 EUR |
| Pašu kapitāls | -4 040 EUR | -3 157 EUR | -1 346 EUR | 63 EUR | 97 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 602 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 600 EUR | 4 788 EUR | 2 773 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,11 | — | — | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,11 | — | — | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-4,54 % | -11,35 % | -13,21 % | -6,65 % | 31,88 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-75,99 % | -111,10 % | -98,60 % | -53,97 % | 97,94 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
21,86 % | 57,40 % | 104,53 % | -53,97 % | 97,94 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,29 | -1,52 | -2,06 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
16,75 | 9,79 | 7,47 | 8,11 | 3,07 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
25,67 % | -111,10 % | -98,60 % | -53,97 % | 97,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,55 | 4,66 | 3,40 | 7,96 | 7,66 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Matu Meistars" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA HAIRRIGA SUN | 1 820 359 | 62 697 | 3,4 % | 62 | 29 361 | 1 642 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "MELLA.lv" | 1 048 233 | 64 910 | 6,2 % | 21 | 49 916 | 1 210 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MAIJA CENTRS" | 720 463 | 17 451 | 2,4 % | 27 | 26 684 | 985 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MAIJA VALDEMARA" | 694 745 | -18 488 | -2,7 % | 31 | 22 411 | 952 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MK Beauty Bar" | 663 940 | -30 634 | -4,6 % | 16 | 41 496 | 1 381 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ami Hair" | 383 528 | 90 876 | 23,7 % | 6 | 63 921 | 927 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "IS Salons" | 320 300 | -24 161 | -7,5 % | 19 | 16 858 | 676 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "HairRiga" | 308 006 | -29 392 | -9,5 % | 15 | 20 534 | 1 199 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LISS-A" | 303 302 | 55 488 | 18,3 % | 14 | 21 664 | 717 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Wood Religion Store" | 288 675 | -465 | -0,2 % | 13 | 22 206 | 678 (2026 Q3) |
| 206 | SIA "Matu Meistars" (šis uzņēmums) | 19 467 | -883 | -4,5 % | 1 | 19 467 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329624 | LV87ZZZ40203329624 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Matu Meistars" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Matu Meistars | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-05 | NULL | Jelgavas nov., Ozolnieku pag., Ozolnieki, Rīgas iela 40 - 19 | 3018 | 119387135 | 100016534 | 0 | 0030000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10819200 | 40203329624 | 2021-06-29 | 2021-07-05 13:27:32 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92811321 | 40203329624 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2 | EUR | 2021-07-05 | 2021-07-05 13:28:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1711284 | 32388790 | 40203329624 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:36:18.62 |
| 1404916 | 31347136 | 40203329624 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-07-05 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-31 20:43:35.271 |
| 1886491 | 33464225 | 40203329624 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-23 23:07:04.321 |
| 1956482 | 34065327 | 40203329624 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-04 19:02:12.285 |
| 2151702 | 35193979 | 40203329624 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-24 17:08:34.18 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1404916 | 31347136 | 298 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 298 | 0 | 200 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 95 | 0 | 95 | NULL | 0 | 95 |
| 1711284 | 32388790 | 511 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 511 | 0 | 545 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -34 | 0 | -34 | NULL | 0 | -34 |
| 1886491 | 33464225 | 10655 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11911 | -1256 | 0 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1407 | 0 | -1407 | NULL | 0 | -1407 |
| 1956482 | 34065327 | 15963 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17623 | -1660 | 0 | 151 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1812 | 0 | -1812 | NULL | 0 | -1812 |
| 2151702 | 35193979 | 19467 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20241 | -774 | 0 | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -883 | 0 | -883 | NULL | 0 | -883 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1404916 | 31347136 | 95 | 0 | 0 | 0 | 95 | 2 | 0 | 0 | 2 | 97 | NULL | 0 | 0 | 0 | 97 | 97 |
| 1711284 | 32388790 | 61 | 0 | 0 | 0 | 61 | 2 | 0 | 0 | 2 | 63 | NULL | 0 | 0 | 0 | 63 | 63 |
| 1886491 | 33464225 | 30 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 1397 | 0 | 1397 | 1427 | NULL | 0 | 2773 | 0 | -1346 | 1427 |
| 1956482 | 34065327 | 598 | 0 | 0 | 0 | 598 | 0 | 1033 | 0 | 1033 | 1631 | NULL | 0 | 4788 | 0 | -3157 | 1631 |
| 2151702 | 35193979 | 494 | 0 | 0 | 0 | 494 | 0 | 668 | 0 | 668 | 1162 | NULL | 4602 | 600 | 0 | -4040 | 1162 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329624 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Matu Meistars" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9621 | 030470 | Ozolnieku pag. | 3.12 | 0.28 | 2.84 | 1 |
| 40203329624 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Matu Meistars" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 003000 | Jelgava | 2.06 | 0.10 | 1.90 | 1 |
| 40203329624 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Matu Meistars" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 003000 | Jelgava | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203329624 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Matu Meistars" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 40 - 19, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Jelgavas nov., LV-3018.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 19 467 EUR, un zaudējumi bija 883 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,11 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,11.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,55, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 120 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 280 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026