SIA "Ozolnieku bārddzinis" (reģ. Nr. 40203448861) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-12-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 39 397 EUR, peļņa 1 202 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,52 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203448861 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-12-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV21ZZZ40203448861 |
| Juridiskā adrese | "Jaunciemi", Cenu pag., Jelgavas nov., LV-3018 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 397 EUR | 1 202 EUR | 4 406 EUR | 1 |
| 2024 | 33 772 EUR | -5 015 EUR | 3 040 EUR | 1 |
| 2023 | 27 860 EUR | -2 929 EUR | 3 599 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.3 | 0.0 | 0.3 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.33 | 0.0 | 1.32 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.80 | 0.00 | 0.80 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.75 | 0.00 | 0.74 | 1 |
| 2024 | 3.17 | 0.08 | 3.09 | 1 |
| 2023 | 2.10 | 0.12 | 1.97 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 39 397 EUR | 33 772 EUR | 27 860 EUR |
| Bruto peļņa | 27 684 EUR | 19 606 EUR | 13 098 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 207 EUR | -5 015 EUR | -2 929 EUR |
| UIN nodoklis | 5 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 202 EUR | -5 015 EUR | -2 929 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 406 EUR | 3 040 EUR | 3 599 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 339 EUR | 2 278 EUR | 1 581 EUR |
| Pašu kapitāls | -3 942 EUR | -5 144 EUR | -129 EUR |
| Īstermiņa saistības | 8 348 EUR | 8 184 EUR | 3 728 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,52 | 0,28 | 0,42 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,33 | 0,27 | 0,42 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,05 % | -14,85 % | -10,51 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
27,28 % | -164,97 % | -81,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-30,49 % | 97,49 % | 2 270,54 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,12 | -1,59 | -28,90 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
8,94 | 11,11 | 7,74 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-30,62 % | 97,49 % | 2 270,54 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,17 | 2,87 | 4,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ozolnieku bārddzinis" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA HAIRRIGA SUN | 1 820 359 | 62 697 | 3,4 % | 62 | 29 361 | 1 642 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "MELLA.lv" | 1 048 233 | 64 910 | 6,2 % | 21 | 49 916 | 1 210 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MAIJA CENTRS" | 720 463 | 17 451 | 2,4 % | 27 | 26 684 | 985 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MAIJA VALDEMARA" | 694 745 | -18 488 | -2,7 % | 31 | 22 411 | 952 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MK Beauty Bar" | 663 940 | -30 634 | -4,6 % | 16 | 41 496 | 1 381 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ami Hair" | 383 528 | 90 876 | 23,7 % | 6 | 63 921 | 927 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "IS Salons" | 320 300 | -24 161 | -7,5 % | 19 | 16 858 | 676 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "HairRiga" | 308 006 | -29 392 | -9,5 % | 15 | 20 534 | 1 199 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LISS-A" | 303 302 | 55 488 | 18,3 % | 14 | 21 664 | 717 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Wood Religion Store" | 288 675 | -465 | -0,2 % | 13 | 22 206 | 678 (2026 Q3) |
| 106 | SIA Ozolnieku bārddzinis (šis uzņēmums) | 39 397 | 1 202 | 3,1 % | 1 | 39 397 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448861 | LV21ZZZ40203448861 | SIA Ozolnieku bārddzinis | SIA | Ozolnieku bārddzinis | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-12-20 | NULL | Jelgavas nov., Cenu pag., "Jaunciemi" | 3018 | 103566956 | 100016534 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11924713 | 40203448861 | 2022-12-12 | 2022-12-16 14:50:35 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92890856 | 40203448861 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-02-17 | 2023-02-17 11:15:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1894172 | 33487360 | 40203448861 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-12-20 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-28 20:01:30.514 |
| 2031790 | 34430836 | 40203448861 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-24 21:02:32.341 |
| 2208447 | 35308789 | 40203448861 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-27 17:03:28.869 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1894172 | 33487360 | 27860 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14762 | 13098 | 14934 | 1531 | 439 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2929 | 0 | -2929 | NULL | 0 | -2929 |
| 2031790 | 34430836 | 33772 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14166 | 19606 | 22438 | 2334 | 202 | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5015 | 0 | -5015 | NULL | 0 | -5015 |
| 2208447 | 35308789 | 39397 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11713 | 27684 | 23761 | 2576 | 0 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1207 | 5 | 1202 | NULL | 0 | 1202 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1894172 | 33487360 | 1520 | 0 | 61 | 0 | 1581 | 0 | 2018 | 0 | 2018 | 3599 | NULL | 3728 | 0 | 0 | -129 | 3599 |
| 2031790 | 34430836 | 2131 | 0 | 100 | 47 | 2278 | 0 | 762 | 0 | 762 | 3040 | NULL | 8184 | 0 | 0 | -5144 | 3040 |
| 2208447 | 35308789 | 2679 | 0 | 107 | 1553 | 4339 | 0 | 67 | 0 | 67 | 4406 | NULL | 8348 | 0 | 0 | -3942 | 4406 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448861 | SIA Ozolnieku bārddzinis | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9621 | 030400 | Cenu pag. | 3.17 | 0.08 | 3.09 | 1 |
| 40203448861 | SIA Ozolnieku bārddzinis | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 030400 | Cenu pag. | 2.10 | 0.12 | 1.97 | 1 |
| 40203448861 | SIA Ozolnieku bārddzinis | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9602 | 030400 | Cenu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203448861 | SIA Ozolnieku bārddzinis | nav | 19.11.2024 | nav | nav | 13.03.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203448861 | SIA Ozolnieku bārddzinis | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Jaunciemi", Cenu pag., Jelgavas nov., LV-3018.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 39 397 EUR, un peļņa bija 1 202 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,52 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,33.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,17, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 170 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 80 EUR un VSAOI 3 090 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026