SIA "ErenPlays" (reģ. Nr. 40203329963) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 12 959 EUR, peļņa 19 270 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Atrakciju parku un tematisko parku darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203329963 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV52ZZZ40203329963 |
| Juridiskā adrese | Miera iela 9, Mazsalaca, Valmieras nov., LV-4215 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 959 EUR | 19 270 EUR | 43 525 EUR | 1 |
| 2024 | 7 859 EUR | 3 011 EUR | 44 818 EUR | 1 |
| 2023 | 7 277 EUR | 2 470 EUR | 8 275 EUR | 1 |
| 2022 | 2 521 EUR | 2 984 EUR | 8 302 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | 2 721 EUR | 3 836 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.01 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.06 | 0.01 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 12 959 EUR | 7 859 EUR | 7 277 EUR | 2 521 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 4 497 EUR | 2 827 EUR | 4 720 EUR | 1 211 EUR | -109 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 19 320 EUR | 3 061 EUR | 2 520 EUR | 3 034 EUR | 2 721 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 19 270 EUR | 3 011 EUR | 2 470 EUR | 2 984 EUR | 2 721 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 43 525 EUR | 44 818 EUR | 8 275 EUR | 8 302 EUR | 3 836 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 106 EUR | 36 329 EUR | 3 548 EUR | 3 289 EUR | 13 EUR |
| Pašu kapitāls | 30 506 EUR | 11 236 EUR | 8 225 EUR | 5 755 EUR | 2 771 EUR |
| Īstermiņa saistības | 13 019 EUR | 33 582 EUR | 50 EUR | 2 547 EUR | 1 065 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-06-01 – 2025-01-17 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,70 | 1,08 | 70,96 | 1,29 | 0,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,70 | 0,12 | 70,96 | 1,29 | 0,01 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
148,70 % | 38,31 % | 33,94 % | 118,37 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
44,27 % | 6,72 % | 29,85 % | 35,94 % | 70,93 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
63,17 % | 26,80 % | 30,03 % | 51,85 % | 98,20 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,43 | 2,99 | 0,01 | 0,44 | 0,38 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
16,95 | 3,34 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,30 | 0,18 | 0,88 | 0,30 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
67,30 % | 38,88 % | 30,64 % | 52,72 % | 98,20 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,28 | 0,87 | 72,06 | 3,04 | 3,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ErenPlays" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Latvian amusement agency" | 1 908 404 | -100 180 | -5,2 % | 113 | 16 889 | 1 267 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Tarzāns" | 1 242 890 | 1 189 713 | 95,7 % | 45 | 27 620 | 775 (2026 Q3) |
| 3 | Jautra SIA | 1 186 446 | 77 825 | 6,6 % | 15 | 79 096 | 1 541 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "RPR Operators" | 897 969 | -381 002 | -42,4 % | 18 | 49 887 | 1 926 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AERODIUM" | 883 118 | 17 740 | 2,0 % | 8 | 110 390 | 1 440 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "CSS-Alpine" | 614 535 | 226 512 | 36,9 % | 13 | 47 272 | 880 (2026 Q3) |
| 7 | SIA DA LIEPAJA | 477 030 | 12 160 | 2,5 % | 9 | 53 003 | 1 135 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LA Party service" | 458 550 | 46 613 | 10,2 % | 13 | 35 273 | 411 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LGK grupa" | 382 268 | 34 337 | 9,0 % | 14 | 27 305 | 1 571 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SpeedUp" | 321 160 | 2 636 | 0,8 % | 5 | 64 232 | 874 (2026 Q3) |
| 62 | SIA ErenPlays (šis uzņēmums) | 12 959 | 19 270 | 148,7 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329963 | LV52ZZZ40203329963 | SIA ErenPlays | SIA | ErenPlays | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-06 | NULL | Valmieras nov., Mazsalaca, Miera iela 9 | 4215 | 101180883 | 100016647 | 100003743 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10823811 | 40203329963 | 2021-06-30 | 2021-07-06 16:13:25 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329963 | 2025-01-17 | 82.58 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b5d8967f |
| 40203329963 | 2024-03-04 | 5762.81 | Lauku atbalsta dienests | Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 29c363f0 |
| 40203329963 | 2024-02-21 | 877.14 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | b5d8967f |
| 40203329963 | 2023-06-01 | 19417.16 | Lauku atbalsta dienests | Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 21948738 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92898953 | 40203329963 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5000 | EUR | 2023-04-18 | 2023-04-18 10:31:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1464207 | 32256583 | 40203329963 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-30 17:25:45.702 |
| 1789060 | 33058568 | 40203329963 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-02-03 19:03:01.342 |
| 1995143 | 34313837 | 40203329963 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-01 05:02:00.885 |
| 2217941 | 35327291 | 40203329963 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-30 19:00:43.159 |
| 1387984 | 31293332 | 40203329963 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-07-06 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-25 19:07:53.648 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1387984 | 31293332 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 109 | -109 | 135 | 35 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2721 | 0 | 2721 | NULL | 0 | 2721 |
| 1464207 | 32256583 | 2521 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1310 | 1211 | 42 | 135 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3034 | 50 | 2984 | NULL | 0 | 2984 |
| 1789060 | 33058568 | 7277 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2557 | 4720 | 320 | 1423 | 0 | 457 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2520 | 50 | 2470 | NULL | 0 | 2470 |
| 1995143 | 34313837 | 7859 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5032 | 2827 | 32 | 1058 | 5550 | 2919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1307 | NULL | NULL | 3061 | 50 | 3011 | NULL | 0 | 3011 |
| 2217941 | 35327291 | 12959 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8462 | 4497 | 9 | 468 | 21032 | 4521 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1211 | NULL | NULL | 19320 | 50 | 19270 | NULL | 0 | 19270 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1387984 | 31293332 | 13 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 3823 | 0 | 3823 | 3836 | NULL | 1065 | 0 | 0 | 2771 | 3836 |
| 1464207 | 32256583 | 3289 | 0 | 0 | 0 | 3289 | 0 | 5013 | 0 | 5013 | 8302 | NULL | 2547 | 0 | 0 | 5755 | 8302 |
| 1789060 | 33058568 | 3499 | 0 | 49 | 0 | 3548 | 0 | 4727 | 0 | 4727 | 8275 | NULL | 50 | 0 | 0 | 8225 | 8275 |
| 1995143 | 34313837 | 3998 | 0 | 31 | 32300 | 36329 | 0 | 8489 | 0 | 8489 | 44818 | NULL | 33582 | 0 | 0 | 11236 | 44818 |
| 2217941 | 35327291 | 7469 | 0 | 1637 | 0 | 9106 | 0 | 34419 | 0 | 34419 | 43525 | NULL | 13019 | 0 | 0 | 30506 | 43525 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329963 | SIA ErenPlays | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9321 | 054200 | Mazsalaca | 0.06 | 0.01 | 0.00 | 0 |
| 40203329963 | SIA ErenPlays | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9321 | 054200 | Mazsalaca | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203329963 | SIA ErenPlays | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9321 | 054200 | Mazsalaca | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329963 | SIA ErenPlays | ir | 04.02.2026 | nav | ir |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203329963 | SIA ErenPlays | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Miera iela 9, Mazsalaca, Valmieras nov., LV-4215.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 12 959 EUR, un peļņa bija 19 270 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,28, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 60 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 10 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Atrakciju parku un tematisko parku darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Atrakciju parku un tematisko parku darbība · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026