SIA "Zūra" (reģ. Nr. 50203502271) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-08-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 11 749 EUR, peļņa 125 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,37 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Atrakciju parku un tematisko parku darbība
| Reģistrācijas Nr. | 50203502271 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-08-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV85ZZZ50203502271 |
| Juridiskā adrese | Dārza iela 24 - 5, Bauska, Bauskas nov., LV-3901 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 749 EUR | 125 EUR | 59 733 EUR | 1 |
| 2024 | 179 417 EUR | 42 198 EUR | 57 060 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.1 | 0.31 | 2.72 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.93 | 0.14 | 1.41 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.15 | 0.00 | 1.16 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.72 | 0.00 | 0.76 | 2 |
| 2024 | 8.11 | 0.37 | 0.76 | 1 |
| 2023 | 23.98 | 0.45 | 0.91 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 459.57 | ~ 411.31 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 11 749 EUR | 179 417 EUR |
| Bruto peļņa | 1 052 EUR | 44 325 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 125 EUR | 42 198 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 125 EUR | 42 198 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 59 733 EUR | 57 060 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 58 690 EUR | 56 850 EUR |
| Pašu kapitāls | 42 324 EUR | 42 199 EUR |
| Īstermiņa saistības | 17 409 EUR | 14 861 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,37 | 3,83 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,32 | 3,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,06 % | 23,52 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,21 % | 73,95 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,30 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,41 | 0,35 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,20 | 3,14 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,30 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,32 | 7,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Zūra" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Latvian amusement agency" | 1 908 404 | -100 180 | -5,2 % | 113 | 16 889 | 1 267 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Tarzāns" | 1 242 890 | 1 189 713 | 95,7 % | 45 | 27 620 | 775 (2026 Q3) |
| 3 | Jautra SIA | 1 186 446 | 77 825 | 6,6 % | 15 | 79 096 | 1 541 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "RPR Operators" | 897 969 | -381 002 | -42,4 % | 18 | 49 887 | 1 926 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AERODIUM" | 883 118 | 17 740 | 2,0 % | 8 | 110 390 | 1 440 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "CSS-Alpine" | 614 535 | 226 512 | 36,9 % | 13 | 47 272 | 880 (2026 Q3) |
| 7 | SIA DA LIEPAJA | 477 030 | 12 160 | 2,5 % | 9 | 53 003 | 1 135 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LA Party service" | 458 550 | 46 613 | 10,2 % | 13 | 35 273 | 411 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LGK grupa" | 382 268 | 34 337 | 9,0 % | 14 | 27 305 | 1 571 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SpeedUp" | 321 160 | 2 636 | 0,8 % | 5 | 64 232 | 874 (2026 Q3) |
| 63 | SIA Zūra (šis uzņēmums) | 11 749 | 125 | 1,1 % | 2 | 5 875 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203502271 | LV85ZZZ50203502271 | SIA Zūra | SIA | Zūra | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-08-17 | NULL | Bauskas nov., Bauska, Dārza iela 24 - 5 | 3901 | 110974242 | 100016575 | 100003140 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12392466 | 50203502271 | 2023-08-10 | 2023-08-17 12:28:23 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92911396 | 50203502271 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2023-08-17 | 2023-08-17 12:31:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2128980 | 35133632 | 50203502271 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-04 17:01:29.769 |
| 2074545 | 34554674 | 50203502271 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-08-17 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-12 05:01:36.742 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074545 | 34554674 | 179417 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 135092 | 44325 | 0 | 2254 | 179 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 42198 | 0 | 42198 | NULL | 0 | 42198 |
| 2128980 | 35133632 | 11749 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10697 | 1052 | 0 | 403 | 3 | 527 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 125 | 0 | 125 | NULL | 0 | 125 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074545 | 34554674 | 44295 | 0 | 1812 | 10743 | 56850 | 0 | 210 | 0 | 210 | 57060 | NULL | 14861 | 0 | 0 | 42199 | 57060 |
| 2128980 | 35133632 | 40472 | 0 | 0 | 18218 | 58690 | 0 | 1043 | 0 | 1043 | 59733 | NULL | 17409 | 0 | 0 | 42324 | 59733 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203502271 | SIA Zūra | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9321 | 025200 | Bauska | 8.11 | 0.37 | 0.76 | 1 |
| 50203502271 | SIA Zūra | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9321 | 025200 | Bauska | 23.98 | 0.45 | 0.91 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203502271 | SIA Zūra | ir | 06.10.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203502271 | SIA Zūra | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dārza iela 24 - 5, Bauska, Bauskas nov., LV-3901.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11 749 EUR, un peļņa bija 125 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,37 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,32.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,32, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 110 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 370 EUR un VSAOI 760 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Atrakciju parku un tematisko parku darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Atrakciju parku un tematisko parku darbība · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026