SIA "Fizio Forte," (reģ. Nr. 40203330337) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 33 987 EUR, peļņa 9 414 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 39,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Fizioterapeitu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203330337 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ40203330337 |
| Juridiskā adrese | Raunas iela 3A, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 987 EUR | 9 414 EUR | 55 340 EUR | 1 |
| 2024 | 31 181 EUR | 11 329 EUR | 45 090 EUR | 1 |
| 2023 | 33 199 EUR | 14 486 EUR | 33 738 EUR | 1 |
| 2022 | 24 437 EUR | 12 718 EUR | 18 651 EUR | 0 |
| 2021 | 6 649 EUR | 4 258 EUR | 5 249 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.29 | 0.26 | 1.02 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.29 | 0.26 | 1.02 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.30 | 0.27 | 1.02 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.32 | 0.29 | 1.02 | 1 |
| 2024 | 3.34 | 0.50 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 2.77 | 0.22 | 2.50 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 33 987 EUR | 31 181 EUR | 33 199 EUR | 24 437 EUR | 6 649 EUR |
| Bruto peļņa | 13 882 EUR | 17 299 EUR | 16 904 EUR | 15 532 EUR | 4 258 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 414 EUR | 11 329 EUR | 14 486 EUR | 12 718 EUR | 4 258 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 414 EUR | 11 329 EUR | 14 486 EUR | 12 718 EUR | 4 258 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 55 340 EUR | 45 090 EUR | 33 738 EUR | 18 651 EUR | 5 249 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 55 340 EUR | 45 090 EUR | 33 738 EUR | 18 651 EUR | 5 249 EUR |
| Pašu kapitāls | 52 303 EUR | 42 890 EUR | 31 561 EUR | 17 075 EUR | 4 358 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 405 EUR | 0 EUR | 766 EUR | 0 EUR | 891 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 632 EUR | 2 200 EUR | 1 411 EUR | 1 576 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
39,39 | — | 44,04 | — | 5,89 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
39,39 | — | 44,04 | — | 5,89 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
27,70 % | 36,33 % | 43,63 % | 52,04 % | 64,04 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
17,01 % | 25,13 % | 42,94 % | 68,19 % | 81,12 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
18,00 % | 26,41 % | 45,90 % | 74,48 % | 97,71 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,09 | 0,20 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,61 | 0,69 | 0,98 | 1,31 | 1,27 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
17,45 % | 25,13 % | 43,93 % | 68,19 % | 97,71 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,87 | 11,18 | 9,90 | 9,47 | 7,14 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Fizio Forte," ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kinezis" | 1 218 197 | 115 328 | 9,5 % | 28 | 43 507 | 1 933 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Veselības meistars" | 1 158 063 | 92 194 | 8,0 % | 29 | 39 933 | 2 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "NIKA"" | 832 553 | 85 932 | 10,3 % | 24 | 34 690 | 1 918 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Veselības Vēstniecība | 566 662 | 20 944 | 3,7 % | 17 | 33 333 | 833 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Arho Medicīnas Serviss" | 475 744 | 19 846 | 4,2 % | 25 | 19 030 | 1 097 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Kustību telpa" | 336 905 | 71 903 | 21,3 % | 8 | 42 113 | 1 679 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "RAIVJA ARŠAUSKA VESELĪBAS CENTRS" | 289 636 | 19 403 | 6,7 % | 7 | 41 377 | 1 528 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Concordia LL" | 236 527 | 13 644 | 5,8 % | 9 | 26 281 | 1 255 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TVVT" | 197 242 | 11 392 | 5,8 % | 8 | 24 655 | 1 050 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SPARS" Fizioterapijas klīnika | 182 319 | 2 951 | 1,6 % | 12 | 15 193 | 980 (2026 Q3) |
| 44 | Fizio Forte, SIA (šis uzņēmums) | 33 987 | 9 414 | 27,7 % | 1 | 33 987 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203330337 | LV42ZZZ40203330337 | Fizio Forte, SIA | NULL | Fizio Forte, | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-08 | NULL | Cēsu nov., Cēsis, Raunas iela 3A | 4101 | 101588291 | 100016487 | 100003157 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10827646 | 40203330337 | 2021-06-30 | 2021-07-08 08:35:15 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92811756 | 40203330337 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2021-07-08 | 2021-07-08 08:37:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1303996 | 30470064 | 40203330337 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-07-08 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-02-03 15:02:40.713 |
| 1453332 | 32177523 | 40203330337 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-09 17:11:10.53 |
| 1823558 | 33207539 | 40203330337 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-13 19:10:03.461 |
| 1992152 | 34305198 | 40203330337 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-29 23:02:14.919 |
| 2184715 | 35248826 | 40203330337 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-07 17:04:24.351 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1303996 | 30470064 | 6649 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2391 | 4258 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4258 | 0 | 4258 | NULL | 0 | 4258 |
| 1453332 | 32177523 | 24437 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8905 | 15532 | 0 | 0 | 0 | 2814 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12718 | 0 | 12718 | NULL | 0 | 12718 |
| 1823558 | 33207539 | 33199 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16295 | 16904 | 0 | 0 | 0 | 2418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14486 | 0 | 14486 | NULL | 0 | 14486 |
| 1992152 | 34305198 | 31181 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13882 | 17299 | 0 | 0 | 99 | 6069 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11329 | 0 | 11329 | NULL | 0 | 11329 |
| 2184715 | 35248826 | 33987 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20105 | 13882 | 0 | 0 | 0 | 4468 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9414 | 0 | 9414 | NULL | 0 | 9414 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1303996 | 30470064 | 5249 | 0 | 0 | 0 | 5249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5249 | NULL | 891 | 0 | 0 | 4358 | 5249 |
| 1453332 | 32177523 | 18433 | 0 | 218 | 0 | 18651 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18651 | NULL | 0 | 1576 | 0 | 17075 | 18651 |
| 1823558 | 33207539 | 33644 | 0 | 94 | 0 | 33738 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33738 | NULL | 766 | 1411 | 0 | 31561 | 33738 |
| 1992152 | 34305198 | 44958 | 0 | 132 | 0 | 45090 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45090 | NULL | 0 | 2200 | 0 | 42890 | 45090 |
| 2184715 | 35248826 | 55099 | 0 | 241 | 0 | 55340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55340 | NULL | 1405 | 1632 | 0 | 52303 | 55340 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203330337 | Fizio Forte, SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8695 | 026200 | Cēsis | 3.34 | 0.50 | 2.84 | 1 |
| 40203330337 | Fizio Forte, SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8690 | 026200 | Cēsis | 2.77 | 0.22 | 2.50 | 1 |
| 40203330337 | Fizio Forte, SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8690 | 026200 | Cēsis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203330337 | Fizio Forte, SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Raunas iela 3A, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 33 987 EUR, un peļņa bija 9 414 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 39,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 39,39.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,87, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 340 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 500 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Fizioterapeitu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Fizioterapeitu darbība · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026