SIA "Valug" (reģ. Nr. 44103110432) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-02-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 11 865 EUR, peļņa 2 649 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 14,50 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Fizioterapeitu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 44103110432 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-02-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV77ZZZ44103110432 |
| Juridiskā adrese | Klostera iela 3, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 865 EUR | 2 649 EUR | 11 158 EUR | 2 |
| 2024 | 11 528 EUR | 2 926 EUR | 8 370 EUR | 2 |
| 2023 | 11 325 EUR | 3 086 EUR | 5 920 EUR | 2 |
| 2022 | 7 820 EUR | -207 EUR | 2 728 EUR | 1 |
| 2021 | 8 430 EUR | -326 EUR | 3 254 EUR | 1 |
| 2020 | 10 519 EUR | 1 228 EUR | 4 911 EUR | 1 |
| 2019 | 7 990 EUR | 244 EUR | 2 583 EUR | 1 |
| 2018 | 6 790 EUR | 1 448 EUR | 1 776 EUR | 1 |
| 2017 | 3 050 EUR | -805 EUR | 1 976 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.89 | 0.23 | 0.65 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.58 | 0.23 | 0.35 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.58 | 0.23 | 0.35 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.58 | 0.23 | 0.35 | 2 |
| 2024 | 2.19 | 0.83 | 1.35 | 2 |
| 2023 | 2.09 | 0.79 | 1.29 | 2 |
| 2022 | 2.40 | 0.68 | 1.13 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 211.86 | ~ 189.61 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 11 865 EUR | 11 528 EUR | 11 325 EUR | 7 820 EUR | 8 430 EUR |
| Bruto peļņa | 10 030 EUR | 10 150 EUR | 9 715 EUR | 6 606 EUR | 7 400 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 649 EUR | 2 926 EUR | 3 086 EUR | -207 EUR | -326 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 649 EUR | 2 926 EUR | 3 086 EUR | -207 EUR | -326 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 11 158 EUR | 8 370 EUR | 5 920 EUR | 2 728 EUR | 3 254 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 11 091 EUR | 8 037 EUR | 5 321 EUR | 2 728 EUR | 3 068 EUR |
| Pašu kapitāls | 10 393 EUR | 7 744 EUR | 4 818 EUR | 1 732 EUR | 1 939 EUR |
| Īstermiņa saistības | 765 EUR | 526 EUR | 603 EUR | 996 EUR | 1 315 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 100 EUR | 499 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
14,50 | 15,28 | 8,82 | 2,74 | 2,33 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
13,84 | 14,32 | 7,99 | 2,23 | 1,95 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
22,33 % | 25,38 % | 27,25 % | -2,65 % | -3,87 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
23,74 % | 34,96 % | 52,13 % | -7,59 % | -10,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
25,49 % | 37,78 % | 64,05 % | -11,95 % | -16,81 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,07 | 0,08 | 0,23 | 0,58 | 0,68 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,06 | 1,38 | 1,91 | 2,87 | 2,59 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
25,49 % | 37,30 % | 58,04 % | -11,95 % | -16,81 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,96 | 9,08 | 6,63 | 4,35 | 3,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Valug" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Kinezis" | 1 218 197 | 115 328 | 9,5 % | 28 | 43 507 | 1 933 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Veselības meistars" | 1 158 063 | 92 194 | 8,0 % | 29 | 39 933 | 2 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "NIKA"" | 832 553 | 85 932 | 10,3 % | 24 | 34 690 | 1 918 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Veselības Vēstniecība | 566 662 | 20 944 | 3,7 % | 17 | 33 333 | 833 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Arho Medicīnas Serviss" | 475 744 | 19 846 | 4,2 % | 25 | 19 030 | 1 097 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Kustību telpa" | 336 905 | 71 903 | 21,3 % | 8 | 42 113 | 1 679 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "RAIVJA ARŠAUSKA VESELĪBAS CENTRS" | 289 636 | 19 403 | 6,7 % | 7 | 41 377 | 1 528 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Concordia LL" | 236 527 | 13 644 | 5,8 % | 9 | 26 281 | 1 255 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TVVT" | 197 242 | 11 392 | 5,8 % | 8 | 24 655 | 1 050 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SPARS" Fizioterapijas klīnika | 182 319 | 2 951 | 1,6 % | 12 | 15 193 | 980 (2026 Q3) |
| 69 | SIA "Valug" (šis uzņēmums) | 11 865 | 2 649 | 22,3 % | 3 | 3 955 | 212 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103110432 | LV77ZZZ44103110432 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valug" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Valug | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-02-15 | NULL | Limbažu nov., Limbaži, Klostera iela 3 | 4001 | 102188596 | 100015975 | 100003358 | 0660201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6101435 | 44103110432 | 2017-02-09 | 2017-02-16 15:06:27 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92567639 | 44103110432 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 150 | EUR | 2017-02-15 | 2017-02-15 15:39:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1313152 | 30606980 | 44103110432 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-06 12:01:10.45 |
| 1795056 | 33110091 | 44103110432 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-02-22 20:00:36.158 |
| 1961445 | 34109435 | 44103110432 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-02-20 21:00:15.566 |
| 723481 | 19466759 | 44103110432 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-02-15 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-01 04:14:53.538 |
| 853687 | 21053342 | 44103110432 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-08 11:27:10.163 |
| 995928 | 22645018 | 44103110432 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-16 06:22:27.114 |
| 1196176 | 29090411 | 44103110432 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-10 14:01:20.968 |
| 1453479 | 32178684 | 44103110432 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-09 20:00:56.209 |
| 2105949 | 35052927 | 44103110432 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-02-01 23:00:13.121 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1196176 | 29090411 | 10519 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1197 | 9322 | 0 | 8094 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1228 | 0 | 1228 | NULL | 0 | 1228 |
| 1313152 | 30606980 | 8430 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1030 | 7400 | 0 | 7726 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -326 | 0 | -326 | NULL | 0 | -326 |
| 1453479 | 32178684 | 7820 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1214 | 6606 | 0 | 6810 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -207 | 0 | -207 | NULL | 0 | -207 |
| 1795056 | 33110091 | 11325 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1610 | 9715 | 0 | 6629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3086 | 0 | 3086 | NULL | 0 | 3086 |
| 1961445 | 34109435 | 11528 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1378 | 10150 | 0 | 7224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2926 | 0 | 2926 | NULL | 0 | 2926 |
| 2105949 | 35052927 | 11865 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1835 | 10030 | 0 | 7381 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2649 | 0 | 2649 | NULL | 0 | 2649 |
| 723481 | 19466759 | 3050 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 775 | 2275 | 0 | 3080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -805 | 0 | -805 | NULL | 0 | -805 |
| 853687 | 21053342 | 6790 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1258 | 5532 | 0 | 4084 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1448 | 0 | 1448 | NULL | 0 | 1448 |
| 995928 | 22645018 | 7990 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1887 | 6103 | 0 | 5855 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 244 | 0 | 244 | NULL | 0 | 244 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1196176 | 29090411 | 3901 | 0 | 0 | 504 | 4405 | 0 | 506 | 0 | 506 | 4911 | NULL | 2366 | 280 | 0 | 2265 | 4911 |
| 1313152 | 30606980 | 2564 | 0 | 0 | 504 | 3068 | 0 | 186 | 0 | 186 | 3254 | NULL | 1315 | 0 | 0 | 1939 | 3254 |
| 1453479 | 32178684 | 2224 | 0 | 0 | 504 | 2728 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2728 | NULL | 996 | 0 | 0 | 1732 | 2728 |
| 1795056 | 33110091 | 4817 | 0 | 0 | 504 | 5321 | 0 | 599 | 0 | 599 | 5920 | NULL | 603 | 499 | 0 | 4818 | 5920 |
| 1961445 | 34109435 | 7533 | 0 | 0 | 504 | 8037 | 0 | 333 | 0 | 333 | 8370 | NULL | 526 | 100 | 0 | 7744 | 8370 |
| 2105949 | 35052927 | 10587 | 0 | 0 | 504 | 11091 | 0 | 67 | 0 | 67 | 11158 | NULL | 765 | 0 | 0 | 10393 | 11158 |
| 723481 | 19466759 | 1097 | 0 | 55 | 504 | 1656 | 0 | 320 | 0 | 320 | 1976 | NULL | 2326 | 305 | 0 | -655 | 1976 |
| 853687 | 21053342 | 1063 | 0 | 5 | 504 | 1572 | 0 | 204 | 0 | 204 | 1776 | NULL | 852 | 131 | 0 | 793 | 1776 |
| 995928 | 22645018 | 1166 | 0 | 0 | 504 | 1670 | 0 | 913 | 0 | 913 | 2583 | NULL | 787 | 759 | 0 | 1037 | 2583 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103110432 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valug" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8695 | 035220 | Limbaži | 2.19 | 0.83 | 1.35 | 2 |
| 44103110432 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valug" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8690 | 035220 | Limbaži | 2.09 | 0.79 | 1.29 | 2 |
| 44103110432 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valug" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8690 | 035220 | Limbaži | 2.40 | 0.68 | 1.13 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103110432 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valug" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Klostera iela 3, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11 865 EUR, un peļņa bija 2 649 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 14,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 13,84.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,96, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 190 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 830 EUR un VSAOI 1 350 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Fizioterapeitu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Fizioterapeitu darbība · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026