SIA "IR Consulting" (reģ. Nr. 40203331493) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 41 856 EUR, zaudējumi 11 254 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 22,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203331493 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ40203331493 |
| Juridiskā adrese | Briežu iela 5 - 1, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 856 EUR | -11 254 EUR | 57 772 EUR | 1 |
| 2024 | 79 901 EUR | 22 705 EUR | 67 964 EUR | 1 |
| 2023 | 94 272 EUR | 36 622 EUR | 79 071 EUR | 1 |
| 2022 | 70 605 EUR | 27 215 EUR | 29 665 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.59 | 1.13 | 2.09 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.75 | 1.13 | 2.09 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.24 | 1.19 | 2.09 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.16 | 1.07 | 2.10 | 1 |
| 2024 | 37.20 | 4.00 | 6.76 | 1 |
| 2023 | 23.17 | 2.39 | 5.08 | 1 |
| 2022 | 4.42 | 1.39 | 3.03 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 41 856 EUR | 79 901 EUR | 94 272 EUR | 70 605 EUR |
| Bruto peļņa | 41 856 EUR | 79 901 EUR | 94 272 EUR | 70 605 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 254 EUR | 22 705 EUR | 36 622 EUR | 27 228 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 13 EUR |
| Tīrā peļņa | -11 254 EUR | 22 705 EUR | 36 622 EUR | 27 215 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 57 772 EUR | 67 964 EUR | 79 071 EUR | 29 665 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 39 390 EUR | 42 601 EUR | 47 187 EUR | 29 665 EUR |
| Pašu kapitāls | 56 013 EUR | 64 567 EUR | 63 937 EUR | 27 315 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 759 EUR | 697 EUR | 15 134 EUR | 2 350 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
22,39 | 61,12 | 3,12 | 12,62 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
22,39 | 61,12 | 3,12 | 12,62 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-26,89 % | 28,42 % | 38,85 % | 38,55 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-19,48 % | 33,41 % | 46,32 % | 91,74 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-20,09 % | 35,17 % | 57,28 % | 99,63 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 0,01 | 0,24 | 0,09 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,72 | 1,18 | 1,19 | 2,38 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-20,09 % | 33,75 % | 57,28 % | 99,68 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
14,78 | 42,36 | 5,38 | 11,55 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "IR Consulting" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ULTRAMARIN SERVICES" | 10 302 084 | 472 658 | 4,6 % | 60 | 171 701 | 1 506 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Biuro" | 8 841 627 | 58 900 | 0,7 % | 380 | 23 267 | 1 647 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ENTRA AĢENTŪRA" | 7 979 889 | 32 981 | 0,4 % | 1 | 7 979 889 | *** |
| 4 | Grafton Latvia SIA | 7 650 173 | 161 039 | 2,1 % | 135 | 56 668 | 3 190 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Aveluk Grupa" | 7 068 822 | 1 569 496 | 22,2 % | 269 | 26 278 | 1 226 (2026 Q3) |
| 6 | SIA Pro Team | 5 287 322 | -348 930 | -6,6 % | 5 | 1 057 464 | 1 070 (2026 Q3) |
| 7 | SIA Alma Career Latvia | 4 695 309 | 1 262 217 | 26,9 % | 29 | 161 907 | 3 479 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Gerwil Crewing Latvia" | 4 439 737 | 118 715 | 2,7 % | 56 | 79 281 | 1 228 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LAT.B.G.I." | 4 218 217 | 153 821 | 3,6 % | 71 | 59 412 | 2 417 (2026 Q3) |
| 10 | SAS "Manpower Lit" filiāle "Manpower Lit" | 3 593 906 | 110 675 | 3,1 % | 301 | 11 940 | 2 806 (2026 Q3) |
| 120 | SIA "IR Consulting" (šis uzņēmums) | 41 856 | -11 254 | -26,9 % | 1 | 41 856 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203331493 | LV64ZZZ40203331493 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IR Consulting" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | IR Consulting | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-13 | NULL | Cēsu nov., Cēsis, Briežu iela 5 - 1 | 4101 | 119043056 | 100016487 | 100003157 | 0026200 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10840877 | 40203331493 | 2021-06-28 | 2021-07-13 15:05:52 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92958770 | 40203331493 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-08-27 | 2025-08-27 10:15:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1718185 | 32423677 | 40203331493 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-07-13 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-17 04:10:28.435 |
| 1881465 | 33445324 | 40203331493 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-21 03:00:47.56 |
| 2248513 | 35389203 | 40203331493 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-20 17:15:32.35 |
| 2002698 | 34332320 | 40203331493 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-06 21:00:44.08 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1718185 | 32423677 | 70605 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 70605 | 3578 | 27939 | 343 | 12203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 27228 | 13 | 27215 | NULL | 0 | 27215 |
| 1881465 | 33445324 | 94272 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 94272 | 5639 | 23637 | 509 | 28883 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 36622 | 0 | 36622 | NULL | 0 | 36622 |
| 2002698 | 34332320 | 79901 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 79901 | 7181 | 28993 | 0 | 21022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 22705 | 0 | 22705 | NULL | 0 | 22705 |
| 2248513 | 35389203 | 41856 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 41856 | 2531 | 31291 | 60 | 19348 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11254 | 0 | -11254 | NULL | 0 | -11254 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1718185 | 32423677 | 298 | 0 | 29367 | 0 | 29665 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29665 | NULL | 2350 | 0 | 0 | 27315 | 29665 |
| 1881465 | 33445324 | 10332 | 0 | 36855 | 0 | 47187 | 0 | 31884 | 0 | 31884 | 79071 | NULL | 15134 | 0 | 0 | 63937 | 79071 |
| 2002698 | 34332320 | 7783 | 0 | 34818 | 0 | 42601 | 0 | 25363 | 0 | 25363 | 67964 | NULL | 697 | 0 | 2700 | 64567 | 67964 |
| 2248513 | 35389203 | 9386 | 0 | 30004 | 0 | 39390 | 0 | 18382 | 0 | 18382 | 57772 | NULL | 1759 | 0 | 0 | 56013 | 57772 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203331493 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IR Consulting" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7810 | 026200 | Cēsis | 37.20 | 4.00 | 6.76 | 1 |
| 40203331493 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IR Consulting" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7810 | 010096 | Ziemeļu rajons | 23.17 | 2.39 | 5.08 | 1 |
| 40203331493 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IR Consulting" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7810 | 010096 | Ziemeļu rajons | 4.42 | 1.39 | 3.03 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203331493 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IR Consulting" | ir | 20.06.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203331493 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IR Consulting" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Briežu iela 5 - 1, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 41 856 EUR, un zaudējumi bija 11 254 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 22,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 22,39.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 14,78, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 37 200 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 000 EUR un VSAOI 6 760 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Darbā iekārtošanas aģentūru darbība · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026