SIA "Makacis" (reģ. Nr. 40203332681) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 60 550 EUR, peļņa 9 757 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,98 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203332681 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV95ZZZ40203332681 |
| Juridiskā adrese | Lazdu iela 17, Inčukalns, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2141 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60 550 EUR | 9 757 EUR | 19 951 EUR | 1 |
| 2024 | 46 639 EUR | -7 858 EUR | 15 136 EUR | 2 |
| 2023 | 39 787 EUR | -1 525 EUR | 17 003 EUR | 1 |
| 2022 | 48 256 EUR | 7 112 EUR | 19 025 EUR | 1 |
| 2021 | 13 461 EUR | 7 666 EUR | 11 949 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.23 | 0.14 | 0.2 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.67 | 0.21 | 0.31 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.38 | 0.21 | 0.32 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.62 | 0.54 | 0.77 | 1 |
| 2024 | 17.78 | 4.40 | 7.43 | 2 |
| 2023 | 12.21 | 1.63 | 5.05 | 1 |
| 2022 | 16.75 | 2.16 | 6.13 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 60 550 EUR | 46 639 EUR | 39 787 EUR | 48 256 EUR | 13 461 EUR |
| Bruto peļņa | 32 227 EUR | 20 189 EUR | — | — | — |
| Personāla izmaksas | — | — | 20 781 EUR | 22 971 EUR | 3 388 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 757 EUR | -7 858 EUR | -1 525 EUR | 7 112 EUR | 7 666 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 757 EUR | -7 858 EUR | -1 525 EUR | 7 112 EUR | 7 666 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 19 951 EUR | 15 136 EUR | 17 003 EUR | 19 025 EUR | 11 949 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 798 EUR | 2 359 EUR | 7 017 EUR | 5 859 EUR | 10 233 EUR |
| Pašu kapitāls | 15 156 EUR | 5 399 EUR | 13 257 EUR | 14 780 EUR | 7 668 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 299 EUR | 6 369 EUR | 3 746 EUR | 3 499 EUR | 4 281 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 496 EUR | 3 368 EUR | 0 EUR | 746 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-05-09 – 2024-06-05 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,98 | 0,37 | 1,87 | 1,67 | 2,39 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,98 | 0,37 | 1,87 | 1,67 | 2,39 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,11 % | -16,85 % | -3,83 % | 14,74 % | 56,95 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
48,90 % | -51,92 % | -8,97 % | 37,38 % | 64,16 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
64,38 % | -145,55 % | -11,50 % | 48,12 % | 99,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,32 | 1,80 | 0,28 | 0,29 | 0,56 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,03 | 3,08 | 2,34 | 2,54 | 1,13 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
62,34 % | -89,63 % | -11,50 % | 45,81 % | 99,97 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,82 | 1,81 | 4,34 | 5,90 | 4,77 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Makacis" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 614 | SIA Makacis (šis uzņēmums) | 60 550 | 9 757 | 16,1 % | 1 | 60 550 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332681 | LV95ZZZ40203332681 | SIA Makacis | SIA | Makacis | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-19 | NULL | Siguldas nov., Inčukalna pag., Inčukalns, Lazdu iela 17 | 2141 | 102126697 | 100016768 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10853209 | 40203332681 | 2021-07-14 | 2021-07-19 14:43:17 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332681 | 2024-06-05 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 5f751b33 |
| 40203332681 | 2024-05-09 | 775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | cff6b114 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92925135 | 40203332681 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-03-08 | 2024-03-08 14:31:00 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1309349 | 30564940 | 40203332681 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-07-19 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-24 22:01:15.569 |
| 1986501 | 34278617 | 40203332681 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-22 23:01:21.278 |
| 2142823 | 35172537 | 40203332681 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-17 23:00:23.637 |
| 1457925 | 32214495 | 40203332681 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-21 17:16:15.175 |
| 1787377 | 33043112 | 40203332681 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-29 19:10:09.266 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1309349 | 30564940 | 13461 | 0 | 0 | 0 | 1770 | 3388 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 637 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7666 | 0 | 7666 | NULL | 0 | 7666 |
| 1457925 | 32214495 | 48256 | 0 | 0 | 220 | 15814 | 22971 | 2579 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7112 | 0 | 7112 | NULL | 0 | 7112 |
| 1787377 | 33043112 | 39787 | 0 | 0 | 802 | 18153 | 20781 | 3180 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1525 | 0 | -1525 | NULL | 0 | -1525 |
| 1986501 | 34278617 | 46639 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26450 | 20189 | 0 | 21133 | 0 | 6914 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7858 | 0 | -7858 | NULL | 0 | -7858 |
| 2142823 | 35172537 | 60550 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28323 | 32227 | 0 | 14092 | 5010 | 13388 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9757 | 0 | 9757 | NULL | 0 | 9757 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1309349 | 30564940 | 90 | 0 | 10143 | 0 | 10233 | 0 | 1716 | 0 | 1716 | 11949 | NULL | 4281 | 0 | 0 | 7668 | 11949 |
| 1457925 | 32214495 | 1723 | 0 | 4136 | 0 | 5859 | 0 | 13166 | 0 | 13166 | 19025 | NULL | 3499 | 746 | 0 | 14780 | 19025 |
| 1787377 | 33043112 | 193 | 0 | 6824 | 0 | 7017 | 0 | 9986 | 0 | 9986 | 17003 | NULL | 3746 | 0 | 0 | 13257 | 17003 |
| 1986501 | 34278617 | 1 | 0 | 2358 | 0 | 2359 | 0 | 7977 | 4800 | 12777 | 15136 | NULL | 6369 | 3368 | 0 | 5399 | 15136 |
| 2142823 | 35172537 | 224 | 0 | 12574 | 0 | 12798 | 0 | 4753 | 2400 | 7153 | 19951 | NULL | 4299 | 496 | 0 | 15156 | 19951 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332681 | SIA Makacis | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 048410 | Inčukalna pag. | 17.78 | 4.40 | 7.43 | 2 |
| 40203332681 | SIA Makacis | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 048410 | Inčukalna pag. | 12.21 | 1.63 | 5.05 | 1 |
| 40203332681 | SIA Makacis | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 049490 | Raunas pag. | 16.75 | 2.16 | 6.13 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203332681 | SIA Makacis | ir | 10.12.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203332681 | SIA Makacis | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lazdu iela 17, Inčukalns, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2141.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 60 550 EUR, un peļņa bija 9 757 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,98 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,98.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,82, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 17 780 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 400 EUR un VSAOI 7 430 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Siguldas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026