SIA "BS4" (reģ. Nr. 50203210331) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-05-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 42 550 EUR, zaudējumi 23 444 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,58 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 50203210331 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-05-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV51ZZZ50203210331 |
| Juridiskā adrese | Jaunā iela 5 - 12, Mālpils, Mālpils pag., Siguldas nov., LV-2152 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 550 EUR | -23 444 EUR | 5 057 EUR | 3 |
| 2024 | 28 608 EUR | -14 480 EUR | 645 EUR | 5 |
| 2023 | 3 500 EUR | -11 422 EUR | 7 746 EUR | 1 |
| 2022 | 15 150 EUR | 7 304 EUR | 14 067 EUR | 1 |
| 2021 | 22 910 EUR | -1 127 EUR | 7 941 EUR | 1 |
| 2020 | 25 840 EUR | -358 EUR | 13 173 EUR | 3 |
| 2019 | 23 300 EUR | 5 215 EUR | 8 552 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.03 | 0.35 | 0.68 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.98 | 0.44 | 1.54 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.56 | 1.21 | 3.35 | 3 |
| 2024 | 11.92 | 1.89 | 9.46 | 3 |
| 2023 | 1.52 | 0.21 | 1.31 | 1 |
| 2022 | 4.84 | 0.30 | 1.15 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 091.88 | ~ 858.09 |
| 2024 | 770.84 | ~ 631.08 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (9.46 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 770.84 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 770.84 * 0.105 = 80.94 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 395.83 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (770.84 - 80.94 - 395.83) * 0.2 ≈ 58.81 EUR
4. Neto alga: 770.84 - 80.94 - 58.81 = ~ 631.08 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 42 550 EUR | 28 608 EUR | 3 500 EUR | 15 150 EUR | 22 910 EUR |
| Bruto peļņa | -22 453 EUR | -13 903 EUR | -9 453 EUR | 5 558 EUR | 4 716 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -23 288 EUR | -14 387 EUR | -10 806 EUR | 7 367 EUR | 4 601 EUR |
| UIN nodoklis | 156 EUR | 93 EUR | 616 EUR | 63 EUR | 5 728 EUR |
| Tīrā peļņa | -23 444 EUR | -14 480 EUR | -11 422 EUR | 7 304 EUR | -1 127 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 057 EUR | 645 EUR | 7 746 EUR | 14 067 EUR | 7 941 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 057 EUR | 645 EUR | 7 746 EUR | 14 067 EUR | 7 941 EUR |
| Pašu kapitāls | -37 312 EUR | -13 868 EUR | 612 EUR | 12 034 EUR | 4 730 EUR |
| Īstermiņa saistības | 8 769 EUR | 14 513 EUR | 7 134 EUR | 2 033 EUR | 3 211 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 33 600 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,58 | 0,04 | 1,09 | 6,92 | 2,47 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,58 | 0,04 | 1,09 | 6,92 | 2,47 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-55,10 % | -50,62 % | -326,34 % | 48,21 % | -4,92 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-463,60 % | -2 244,96 % | -147,46 % | 51,92 % | -14,19 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
62,83 % | 104,41 % | -1 866,34 % | 60,69 % | -23,83 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,14 | -1,05 | 11,66 | 0,17 | 0,68 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
8,41 | 44,35 | 0,45 | 1,08 | 2,89 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
627,37 % | 103,74 % | -1 765,69 % | 61,22 % | 97,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-13,06 | -59,07 | -3,72 | 6,53 | 6,23 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BS4" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 746 | SIA BS4 (šis uzņēmums) | 42 550 | -23 444 | -55,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203210331 | LV51ZZZ50203210331 | SIA BS4 | SIA | BS4 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-05-09 | NULL | Siguldas nov., Mālpils pag., Mālpils, Jaunā iela 5 - 12 | 2152 | 117829922 | 100016768 | 0 | 0807400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8766603 | 50203210331 | 2019-04-29 | 2019-05-09 15:12:35 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92695762 | 50203210331 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1000 | EUR | 2019-05-09 | 2019-05-09 15:08:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1221815 | 29300319 | 50203210331 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-05-20 17:01:40.036 |
| 1394796 | 31319231 | 50203210331 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-28 18:14:02.547 |
| 2231702 | 35357584 | 50203210331 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-12 18:01:04.032 |
| 1050713 | 23030038 | 50203210331 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-05-09 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-19 10:16:49.669 |
| 1465373 | 32268184 | 50203210331 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-31 18:26:41.93 |
| 1783446 | 32995327 | 50203210331 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-08 23:00:13.704 |
| 2069668 | 34538823 | 50203210331 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-10 03:00:32.7 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1050713 | 23030038 | 23300 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13719 | 9581 | 0 | 31 | 0 | 840 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8710 | 3495 | 5215 | NULL | 0 | 5215 |
| 1221815 | 29300319 | 25840 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22500 | 3340 | 0 | 107 | 385 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3518 | 3876 | -358 | NULL | 0 | -358 |
| 1394796 | 31319231 | 22910 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18194 | 4716 | 0 | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4601 | 5728 | -1127 | NULL | 0 | -1127 |
| 1465373 | 32268184 | 15150 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9592 | 5558 | 0 | 103 | 2162 | 250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7367 | 63 | 7304 | NULL | 0 | 7304 |
| 1783446 | 32995327 | 3500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12953 | -9453 | 0 | 94 | 965 | 2224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10806 | 616 | -11422 | NULL | 0 | -11422 |
| 2069668 | 34538823 | 28608 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42511 | -13903 | 0 | 112 | 0 | 372 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14387 | 93 | -14480 | NULL | 0 | -14480 |
| 2231702 | 35357584 | 42550 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 65003 | -22453 | 0 | 209 | 0 | 626 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -23288 | 156 | -23444 | NULL | 0 | -23444 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1050713 | 23030038 | 8552 | 0 | 0 | 0 | 8552 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8552 | NULL | 2337 | 0 | 0 | 6215 | 8552 |
| 1221815 | 29300319 | 7173 | 0 | 6000 | 0 | 13173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13173 | NULL | 7316 | 0 | 0 | 5857 | 13173 |
| 1394796 | 31319231 | 1891 | 0 | 6050 | 0 | 7941 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7941 | NULL | 3211 | 0 | 0 | 4730 | 7941 |
| 1465373 | 32268184 | 6717 | 0 | 7350 | 0 | 14067 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14067 | NULL | 2033 | 0 | 0 | 12034 | 14067 |
| 1783446 | 32995327 | 101 | 0 | 7645 | 0 | 7746 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7746 | NULL | 7134 | 0 | 0 | 612 | 7746 |
| 2069668 | 34538823 | 28 | 0 | 617 | 0 | 645 | 0 | 0 | 0 | 0 | 645 | NULL | 14513 | 0 | 0 | -13868 | 645 |
| 2231702 | 35357584 | 4440 | 0 | 617 | 0 | 5057 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5057 | NULL | 8769 | 33600 | 0 | -37312 | 5057 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203210331 | SIA BS4 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 048440 | Mālpils pag. | 11.92 | 1.89 | 9.46 | 3 |
| 50203210331 | SIA BS4 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 048440 | Mālpils pag. | 1.52 | 0.21 | 1.31 | 1 |
| 50203210331 | SIA BS4 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 048440 | Mālpils pag. | 4.84 | 0.30 | 1.15 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203210331 | SIA BS4 | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jaunā iela 5 - 12, Mālpils, Mālpils pag., Siguldas nov., LV-2152.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 42 550 EUR, un zaudējumi bija 23 444 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,58 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,58.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -13,06, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 770.84 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 631.08 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 11 920 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 890 EUR un VSAOI 9 460 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Siguldas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026