SIA "Jumis lauku viensētas" (reģ. Nr. 40203333583) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 7 785 EUR, peļņa 3 504 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203333583 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV88ZZZ40203333583 |
| Juridiskā adrese | "Gabaliņi", Aronas pag., Madonas nov., LV-4847 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 785 EUR | 3 504 EUR | 2 280 EUR | 0 |
| 2024 | 7 160 EUR | -5 959 EUR | 2 672 EUR | 2 |
| 2023 | 12 770 EUR | -3 008 EUR | 3 073 EUR | 2 |
| 2022 | 12 500 EUR | 457 EUR | 3 650 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -184 EUR | 2 711 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.72 | 0.00 | 0.69 | 1 |
| 2023 | 2.06 | 0.03 | 2.00 | 2 |
| 2022 | 1.26 | 0.35 | 0.91 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 7 785 EUR | 7 160 EUR | 12 770 EUR | 12 500 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 6 561 EUR | -1 603 EUR | 2 749 EUR | 8 643 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 504 EUR | -5 959 EUR | -2 979 EUR | 475 EUR | -184 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 29 EUR | 18 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 504 EUR | -5 959 EUR | -3 008 EUR | 457 EUR | -184 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 280 EUR | 2 672 EUR | 3 073 EUR | 3 650 EUR | 2 711 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 837 EUR | 1 809 EUR | 1 790 EUR | 1 947 EUR | 1 429 EUR |
| Pašu kapitāls | -2 391 EUR | -5 895 EUR | 65 EUR | 3 073 EUR | 2 616 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 671 EUR | 8 567 EUR | 3 008 EUR | 577 EUR | 95 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,39 | 0,21 | 0,60 | 3,37 | 15,04 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,37 | 0,21 | 0,60 | 3,37 | 15,04 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
45,01 % | -83,23 % | -23,56 % | 3,66 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
153,68 % | -223,02 % | -97,88 % | 12,52 % | -6,79 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-146,55 % | 101,09 % | -4 627,69 % | 14,87 % | -7,03 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,95 | -1,45 | 46,28 | 0,19 | 0,04 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,41 | 2,68 | 4,16 | 3,42 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-146,55 % | 101,09 % | -4 583,08 % | 15,46 % | -7,03 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,19 | -8,23 | 0,88 | 7,04 | 12,52 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Jumis lauku viensētas" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "IMPEL SERVIKS" | 5 053 236 | 64 249 | 1,3 % | 424 | 11 918 | 614 (2026 Q3) |
| 2 | SIA ORBITA LOGISTICS | 4 604 149 | -85 242 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Kaski" | 3 863 452 | 152 664 | 4,0 % | 47 | 82 201 | 1 654 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "M1" | 3 579 784 | 1 316 632 | 36,8 % | 3 | 1 193 261 | 603 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KITA18" | 3 094 571 | 79 190 | 2,6 % | 0 | — | — |
| 6 | "RP ANDRAS" SIA | 2 751 310 | 143 517 | 5,2 % | 12 | 229 276 | 1 483 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LĀČPLĒŠI A.I." | 2 608 018 | -49 083 | -1,9 % | 0 | — | *** |
| 8 | Heden SIA | 2 579 532 | 828 366 | 32,1 % | 1 | 2 579 532 | *** |
| 9 | SIA "Producentu grupa" | 2 189 120 | 85 045 | 3,9 % | 2 | 1 094 560 | *** |
| 10 | SIA "ARB Pope" | 1 824 653 | 248 476 | 13,6 % | 28 | 65 166 | 1 400 (2026 Q3) |
| 659 | SIA "Jumis lauku viensētas" (šis uzņēmums) | 7 785 | 3 504 | 45,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203333583 | LV88ZZZ40203333583 | SIA "Jumis lauku viensētas" | SIA | Jumis lauku viensētas | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-22 | NULL | Madonas nov., Aronas pag., "Gabaliņi" | 4847 | 105859256 | 100016671 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10861898 | 40203333583 | 2021-07-16 | 2021-07-22 11:58:44 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92813738 | 40203333583 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1400 | EUR | 2021-07-22 | 2021-07-22 12:02:23 |
| 92813737 | 40203333583 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-07-22 | 2021-07-22 12:02:23 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1477183 | 32338018 | 40203333583 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-25 17:35:18.804 |
| 2218490 | 35327891 | 40203333583 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-01 17:00:26.771 |
| 1381967 | 31258960 | 40203333583 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-07-22 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-19 17:11:45.318 |
| 1851315 | 33327519 | 40203333583 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-17 21:00:13.866 |
| 1988250 | 34288863 | 40203333583 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-24 23:01:22.294 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1381967 | 31258960 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -184 | 0 | -184 | NULL | 0 | -184 |
| 1477183 | 32338018 | 12500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3857 | 8643 | 0 | 8097 | 0 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 475 | 18 | 457 | NULL | 0 | 457 |
| 1851315 | 33327519 | 12770 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10021 | 2749 | 0 | 5569 | 0 | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2979 | 29 | -3008 | NULL | 0 | -3008 |
| 1988250 | 34288863 | 7160 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8763 | -1603 | 0 | 4153 | 0 | 203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5959 | 0 | -5959 | NULL | 0 | -5959 |
| 2218490 | 35327891 | 7785 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1224 | 6561 | 0 | 2637 | 0 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3504 | 0 | 3504 | NULL | 0 | 3504 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1381967 | 31258960 | 1 | 0 | 1428 | 0 | 1429 | 0 | 1282 | 0 | 1282 | 2711 | NULL | 95 | 0 | 0 | 2616 | 2711 |
| 1477183 | 32338018 | 415 | 0 | 1532 | 0 | 1947 | 0 | 1703 | 0 | 1703 | 3650 | NULL | 577 | 0 | 0 | 3073 | 3650 |
| 1851315 | 33327519 | 351 | 0 | 1439 | 0 | 1790 | 0 | 1283 | 0 | 1283 | 3073 | NULL | 3008 | 0 | 0 | 65 | 3073 |
| 1988250 | 34288863 | 6 | 0 | 1803 | 0 | 1809 | 0 | 863 | 0 | 863 | 2672 | NULL | 8567 | 0 | 0 | -5895 | 2672 |
| 2218490 | 35327891 | 0 | 0 | 1750 | 87 | 1837 | 0 | 443 | 0 | 443 | 2280 | NULL | 4671 | 0 | 0 | -2391 | 2280 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203333583 | SIA "Jumis lauku viensētas" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9699 | 038400 | Aronas pag. | 0.72 | 0.00 | 0.69 | 1 |
| 40203333583 | SIA "Jumis lauku viensētas" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6831 | 038400 | Aronas pag. | 2.06 | 0.03 | 2.00 | 2 |
| 40203333583 | SIA "Jumis lauku viensētas" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6831 | 038400 | Aronas pag. | 1.26 | 0.35 | 0.91 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203333583 | SIA "Jumis lauku viensētas" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Gabaliņi", Aronas pag., Madonas nov., LV-4847.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 7 785 EUR, un peļņa bija 3 504 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,37.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,19, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 720 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 690 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026