SIA "EstSart" (reģ. Nr. 40203335442) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 62 EUR, darbinieku skaits: 0. VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Nespecializēta vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203335442 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV44ZZZ40203335442 |
| Juridiskā adrese | Ventspils iela 49 - 3, Liepāja, LV-3405 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -62 EUR | 385 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -53 EUR | 397 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -50 EUR | 450 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -12 EUR | -3 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -62 EUR | -53 EUR | -50 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 385 EUR | 397 EUR | 450 EUR | 500 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 385 EUR | 397 EUR | 450 EUR | 500 EUR |
| Pašu kapitāls | 385 EUR | 397 EUR | 450 EUR | 500 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-16,10 % | -13,35 % | -11,11 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-16,10 % | -13,35 % | -11,11 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
0,00 | 0,00 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | 0,00 % | 0,00 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,56 | 1,56 | 1,56 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EstSart" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Procentu seguma rādītājs ir kritiski zems, radot risku nespēt segt kredītmaksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "Sanitex" SIA | 546 526 965 | 19 108 754 | 3,5 % | 705 | 775 216 | 1 663 (2026 Q3) |
| 2 | "EUGESTA" SIA | 117 146 512 | 2 974 896 | 2,5 % | 380 | 308 280 | 1 854 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Stiga RM Distribution | 59 947 849 | 153 729 | 0,3 % | 18 | 3 330 436 | 2 227 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Brands Only" | 49 106 759 | 1 802 315 | 3,7 % | 99 | 496 028 | 1 960 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "TRIALTO LATVIA" | 42 361 563 | 193 616 | 0,5 % | 325 | 130 343 | 1 544 (2026 Q3) |
| 6 | AS "Konig Distribution" | 37 486 179 | 457 857 | 1,2 % | 98 | 382 512 | 1 373 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Paulina Fons" | 34 273 314 | 2 277 725 | 6,6 % | 4 | 8 568 329 | 1 618 (2026 Q3) |
| 8 | AS "CEĻU PĀRVALDE" | 30 204 665 | -1 277 327 | -4,2 % | 0 | — | — |
| 9 | SIA "MT Baltics" | 29 780 657 | 1 275 612 | 4,3 % | 10 | 2 978 066 | 3 189 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "CCF Baltija" | 23 978 434 | 599 008 | 2,5 % | 30 | 799 281 | 2 478 (2026 Q3) |
| 670 | SIA "EstSart" (šis uzņēmums) | 0 | -62 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203335442 | LV44ZZZ40203335442 | SIA "EstSart" | SIA | EstSart | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-29 | NULL | Liepāja, Ventspils iela 49 - 3 | 3405 | 116081993 | 0 | 100003044 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10880164 | 40203335442 | 2021-07-19 | 2021-07-29 16:50:53 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92814815 | 40203335442 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500 | EUR | 2021-07-29 | 2021-07-29 16:56:38 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1440741 | 32068305 | 40203335442 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-07-29 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-02-01 17:01:40.977 |
| 1846223 | 33300132 | 40203335442 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-09 20:02:10.892 |
| 2122198 | 35114823 | 40203335442 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-02-25 21:00:19.875 |
| 2022735 | 34398188 | 40203335442 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-16 21:02:54.336 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1440741 | 32068305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1846223 | 33300132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 2022735 | 34398188 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | NULL | -3 | 50 | -53 | NULL | 0 | -53 |
| 2122198 | 35114823 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | NULL | NULL | -12 | 50 | -62 | NULL | 0 | -62 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1440741 | 32068305 | 500 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | NULL | 0 | 0 | 0 | 500 | 500 |
| 1846223 | 33300132 | 450 | 0 | 0 | 0 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 450 | NULL | 0 | 0 | 0 | 450 | 450 |
| 2022735 | 34398188 | 397 | 0 | 0 | 0 | 397 | 0 | 0 | 0 | 0 | 397 | NULL | 0 | 0 | 0 | 397 | 397 |
| 2122198 | 35114823 | 385 | 0 | 0 | 0 | 385 | 0 | 0 | 0 | 0 | 385 | NULL | 0 | 0 | 0 | 385 | 385 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203335442 | SIA "EstSart" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4690 | 005000 | Liepāja | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203335442 | SIA "EstSart" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4690 | 005000 | Liepāja | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203335442 | SIA "EstSart" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4690 | 005000 | Liepāja | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203335442 | SIA "EstSart" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ventspils iela 49 - 3, Liepāja, LV-3405.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 62 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,56, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta vairumtirdzniecība · Liepāja — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026