Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "DDJ"

SIA "DDJ" (reģ. Nr. 40203386932) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-15. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 59 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 25,68 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Nespecializēta vairumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40203386932
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-03-15
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV18ZZZ40203386932
Juridiskā adrese Brīvības gatve 443 - 9, Rīga, LV-1024

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-19

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2024 0 EUR -59 EUR 2 799 EUR 0
2023 0 EUR -50 EUR 2 799 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR —
Personāla izmaksas — — 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -9 EUR 0 EUR 0 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -59 EUR -50 EUR 0 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 2 799 EUR 2 799 EUR 2 799 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 2 799 EUR 2 799 EUR 2 799 EUR
Pašu kapitāls 2 690 EUR 2 749 EUR 2 799 EUR
Īstermiņa saistības 109 EUR 50 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
25,68 55,98 —
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
25,68 55,98 —
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-2,11 % -1,79 % 0,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-2,19 % -1,82 % 0,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,04 0,02 0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-0,33 % 0,00 % 0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
11,86 24,63 1,56

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "DDJ" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4690)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 789 uzņēmumi 665. vieta pēc apgrozījuma 467. vieta pēc peļņas Nespecializēta vairumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1"Sanitex" SIA546 526 96519 108 7543,5 %705775 2161 663 (2026 Q3)
2"EUGESTA" SIA117 146 5122 974 8962,5 %380308 2801 854 (2026 Q3)
3SIA Stiga RM Distribution59 947 849153 7290,3 %183 330 4362 227 (2026 Q3)
4SIA "Brands Only"49 106 7591 802 3153,7 %99496 0281 960 (2026 Q3)
5SIA "TRIALTO LATVIA"42 361 563193 6160,5 %325130 3431 544 (2026 Q3)
6AS "Konig Distribution"37 486 179457 8571,2 %98382 5121 373 (2026 Q3)
7SIA "Paulina Fons"34 273 3142 277 7256,6 %48 568 3291 618 (2026 Q3)
8AS "CEĻU PĀRVALDE"30 204 665-1 277 327-4,2 %0——
9SIA "MT Baltics"29 780 6571 275 6124,3 %102 978 0663 189 (2026 Q3)
10SIA "CCF Baltija"23 978 434599 0082,5 %30799 2812 478 (2026 Q3)
665DDJ SIA (šis uzņēmums)0-59—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-19). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "DDJ"
4690 Nespecializēta vairumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203386932 LV18ZZZ40203386932 DDJ SIA NULL DDJ SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-03-15 NULL Rīga, Brīvības gatve 443 - 9 1024 111781526 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11369921 40203386932 2022-01-11 2022-03-14 12:50:05

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92846605 40203386932 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2799 EUR 2022-03-15 2022-03-15 14:22:49

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1947563 33938409 40203386932 DokGPv1 UGP 2022 2022-03-15 2022-12-31 0 ONES EUR 2024-12-05 19:00:11.713
1947958 33949889 40203386932 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-12-11 19:00:16.669
1949607 33999299 40203386932 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-01-08 19:00:47.098

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1947563 33938409 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
1947958 33949889 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1949607 33999299 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 NULL NULL -9 50 -59 NULL 0 -59

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1947563 33938409 2799 0 0 0 2799 0 0 0 0 2799 NULL 0 0 0 2799 2799
1947958 33949889 2799 0 0 0 2799 0 0 0 0 2799 NULL 50 0 0 2749 2799
1949607 33999299 2799 0 0 0 2799 0 0 0 0 2799 NULL 109 0 0 2690 2799

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203386932 DDJ SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4690 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.00 0.00 0.00 0
40203386932 DDJ SIA 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4690 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.00 0.00 0.00 0
40203386932 DDJ SIA 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4690 010094 Vidzemes priekšpilsēta 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203386932 DDJ SIA N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "DDJ" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Brīvības gatve 443 - 9, Rīga, LV-1024.

Kāds bija SIA "DDJ" 2024. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 59 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "DDJ" 2024. gadā?

2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "DDJ" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 25,68 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 25,68.

Kāds ir SIA "DDJ" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 11,86, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "DDJ" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "DDJ" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta vairumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Nespecializēta vairumtirdzniecība — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Nespecializēta vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 665. no 789

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 19-10-2026