SIA "K32" (reģ. Nr. 40203337829) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-08-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 132 359 EUR, peļņa 47 485 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,50 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203337829 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-08-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ40203337829 |
| Juridiskā adrese | Jaunatnes iela 11, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 132 359 EUR | 47 485 EUR | 468 327 EUR | 1 |
| 2024 | 7 667 EUR | -96 080 EUR | 684 414 EUR | 1 |
| 2023 | 5 852 EUR | -29 878 EUR | 583 652 EUR | 1 |
| 2022 | 253 EUR | -28 178 EUR | 171 088 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.96 | 0.34 | 0.51 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 27.41 | 0.41 | 0.61 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.07 | 0.34 | 0.51 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 33.15 | 0.40 | 0.59 | 1 |
| 2024 | -10.34 | 1.25 | 2.05 | 1 |
| 2023 | 1.43 | 1.25 | 2.03 | 1 |
| 2022 | 0.18 | 0.47 | 0.76 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 132 359 EUR | 7 667 EUR | 5 852 EUR | 253 EUR |
| Bruto peļņa | 63 688 EUR | -80 922 EUR | -21 979 EUR | -24 254 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 47 485 EUR | -96 080 EUR | -29 878 EUR | -28 178 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 47 485 EUR | -96 080 EUR | -29 878 EUR | -28 178 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 468 327 EUR | 684 414 EUR | 583 652 EUR | 171 088 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 217 893 EUR | 9 952 EUR | 33 703 EUR | 48 888 EUR |
| Pašu kapitāls | 34 349 EUR | -13 136 EUR | 82 944 EUR | 112 822 EUR |
| Īstermiņa saistības | 433 978 EUR | 697 550 EUR | 500 708 EUR | 58 266 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,50 | 0,01 | 0,07 | 0,84 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,50 | 0,01 | 0,01 | 0,83 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
35,88 % | -1 253,16 % | -510,56 % | -11 137,55 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
10,14 % | -14,04 % | -5,12 % | -16,47 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
138,24 % | 731,43 % | -36,02 % | -24,98 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
12,63 | -53,10 | 6,04 | 0,52 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,28 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
138,24 % | 731,43 % | -36,02 % | -24,98 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,36 | -1,17 | -0,53 | 0,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "K32" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 401 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JUNO" | 15 780 968 | 3 644 207 | 23,1 % | 5 | 3 156 194 | 1 171 (2026 Q3) |
| 3 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 4 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 441 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ZLM" | 10 058 804 | 544 089 | 5,4 % | 14 | 718 486 | 2 113 (2026 Q3) |
| 7 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 041 (2026 Q3) |
| 9 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 2 222 (2026 Q3) |
| 10 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 369 | SIA "K32" (šis uzņēmums) | 132 359 | 47 485 | 35,9 % | 1 | 132 359 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203337829 | LV03ZZZ40203337829 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K32" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | K32 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-08-11 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Jaunatnes iela 11 | 1076 | 106930300 | 100016470 | 0 | 0034421 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10907586 | 40203337829 | 2021-08-05 | 2021-08-11 14:50:15 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92816305 | 40203337829 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 141000 | EUR | 2021-08-11 | 2021-08-11 14:41:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1712464 | 32394607 | 40203337829 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-08-11 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 22:18:51.999 |
| 1886234 | 33463280 | 40203337829 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-23 22:01:13.109 |
| 2045709 | 34474189 | 40203337829 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-01 05:00:46.844 |
| 2294349 | 35452244 | 40203337829 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-29 17:21:09.665 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1712464 | 32394607 | 253 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24507 | -24254 | 44 | 3659 | 0 | 221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -28178 | 0 | -28178 | NULL | 0 | -28178 |
| 1886234 | 33463280 | 5852 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27831 | -21979 | 143 | 7535 | 0 | 221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -29878 | 0 | -29878 | NULL | 0 | -29878 |
| 2045709 | 34474189 | 7667 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 88589 | -80922 | 5800 | 8638 | 0 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -96080 | 0 | -96080 | NULL | 0 | -96080 |
| 2294349 | 35452244 | 132359 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 68671 | 63688 | 10847 | 8798 | 5278 | 1836 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 47485 | 0 | 47485 | NULL | 0 | 47485 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1712464 | 32394607 | 47858 | 0 | 230 | 800 | 48888 | 0 | 122200 | 0 | 122200 | 171088 | NULL | 58266 | 0 | 0 | 112822 | 171088 |
| 1886234 | 33463280 | 6559 | 0 | 802 | 26342 | 33703 | 0 | 549949 | 0 | 549949 | 583652 | NULL | 500708 | 0 | 0 | 82944 | 583652 |
| 2045709 | 34474189 | 4852 | 0 | 5065 | 35 | 9952 | 0 | 674462 | 0 | 674462 | 684414 | NULL | 697550 | 0 | 0 | -13136 | 684414 |
| 2294349 | 35452244 | 216162 | 0 | 1696 | 35 | 217893 | 0 | 250434 | 0 | 250434 | 468327 | NULL | 433978 | 0 | 0 | 34349 | 468327 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203337829 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K32" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 034421 | Ķekavas pag. | -10.34 | 1.25 | 2.05 | 1 |
| 40203337829 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K32" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 1.43 | 1.25 | 2.03 | 1 |
| 40203337829 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K32" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.18 | 0.47 | 0.76 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203337829 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K32" | ir | 12.08.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203337829 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "K32" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jaunatnes iela 11, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 132 359 EUR, un peļņa bija 47 485 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,50.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,36, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026