SIA "UPGREAT" (reģ. Nr. 40203341218) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-08-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 427 091 EUR, zaudējumi 52 365 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,13 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Informācijas un komunikāciju iekārtu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203341218 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-08-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV68ZZZ40203341218 |
| Juridiskā adrese | Biķeru iela 4, Ulbroka, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 427 091 EUR | -52 365 EUR | 55 362 EUR | 4 |
| 2024 | 418 910 EUR | -56 985 EUR | 74 666 EUR | 4 |
| 2023 | 463 765 EUR | -71 110 EUR | 89 625 EUR | 4 |
| 2022 | 462 625 EUR | -102 869 EUR | 123 382 EUR | 5 |
| 2021 | 10 639 EUR | -10 831 EUR | 32 665 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 23.0 | 4.5 | 8.09 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 22.78 | 4.29 | 8.29 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 20.42 | 3.91 | 7.74 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 15.08 | 3.30 | 6.69 | 4 |
| 2024 | 74.47 | 15.19 | 31.85 | 4 |
| 2023 | 62.40 | 12.96 | 28.94 | 4 |
| 2022 | 33.00 | 7.52 | 18.03 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 582.09 | ~ 1 195.15 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 026.50 | ~ 1 491.47 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 892.05 | ~ 1 401.82 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 635.38 | ~ 1 220.48 |
| 2024 | 1 946.44 | ~ 1 391.40 |
| 2023 | 1 768.60 | ~ 1 268.73 |
| 2022 | 1 101.86 | ~ 798.75 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (31.85 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 946.44 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 946.44 * 0.105 = 204.38 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.13%): (1 946.44 - 204.38 - 0.00) * 0.2013 ≈ 350.66 EUR
4. Neto alga: 1 946.44 - 204.38 - 350.66 = ~ 1 391.40 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 427 091 EUR | 418 910 EUR | 463 765 EUR | 462 625 EUR | 10 639 EUR |
| Bruto peļņa | 105 350 EUR | 119 882 EUR | 105 019 EUR | 98 773 EUR | 3 322 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -50 431 EUR | -52 860 EUR | -70 727 EUR | -102 426 EUR | -10 831 EUR |
| UIN nodoklis | 1 934 EUR | 4 125 EUR | 383 EUR | 443 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -52 365 EUR | -56 985 EUR | -71 110 EUR | -102 869 EUR | -10 831 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 55 362 EUR | 74 666 EUR | 89 625 EUR | 123 382 EUR | 32 665 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 46 743 EUR | 58 112 EUR | 65 135 EUR | 92 189 EUR | 31 088 EUR |
| Pašu kapitāls | -291 360 EUR | -238 995 EUR | -182 010 EUR | -110 900 EUR | -8 031 EUR |
| Īstermiņa saistības | 346 722 EUR | 313 661 EUR | 176 635 EUR | 234 282 EUR | 40 696 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 95 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,13 | 0,19 | 0,37 | 0,39 | 0,76 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,03 | 0,06 | 0,11 | 0,04 | 0,22 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-12,26 % | -13,60 % | -15,33 % | -22,24 % | -101,80 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-94,59 % | -76,32 % | -79,34 % | -83,37 % | -33,16 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
17,97 % | 23,84 % | 39,07 % | 92,76 % | 134,86 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,19 | -1,31 | -1,49 | -2,11 | -5,07 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-6,40 | -5,49 | -7,80 | -18,48 | -56,92 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,71 | 5,61 | 5,17 | 3,75 | 0,33 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
14,97 % | 18,71 % | 72,05 % | 87,62 % | 132,54 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-3,44 | -1,75 | 0,10 | -0,49 | -1,19 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "UPGREAT" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "MK TRADE" | 157 196 354 | 2 751 986 | 1,8 % | 366 | 429 498 | 1 761 (2026 Q3) |
| 2 | LMT Retail & Logistics SIA | 137 398 394 | 4 120 997 | 3,0 % | 441 | 311 561 | 2 458 (2026 Q3) |
| 3 | AS "CAPITAL" | 36 876 066 | 85 807 | 0,2 % | 66 | 558 728 | 3 374 (2026 Q3) |
| 4 | M79 SIA | 15 731 718 | 73 302 | 0,5 % | 28 | 561 847 | 1 708 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "BALTIC DATA" | 14 678 859 | 141 256 | 1,0 % | 93 | 157 837 | 1 483 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "YEInternational" | 4 774 125 | 80 024 | 1,7 % | 10 | 477 413 | 2 786 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Premiumstore" | 4 531 842 | -41 990 | -0,9 % | 13 | 348 603 | 2 331 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Infinity Game" | 4 280 054 | 335 021 | 7,8 % | 5 | 856 011 | 1 310 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "IB SERVISS" | 3 956 221 | 56 952 | 1,4 % | 31 | 127 620 | 1 506 (2026 Q3) |
| 10 | SIA STRATILINK | 3 581 071 | 441 043 | 12,3 % | 10 | 358 107 | 2 169 (2026 Q3) |
| 41 | UPGREAT SIA (šis uzņēmums) | 427 091 | -52 365 | -12,3 % | 5 | 85 418 | 1 582 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203341218 | LV68ZZZ40203341218 | UPGREAT SIA | NULL | UPGREAT | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-08-27 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Ulbroka, Biķeru iela 4 | 2130 | 106824941 | 100016784 | 0 | 0044000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10943617 | 40203341218 | 2021-08-25 | 2021-08-27 08:24:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92825454 | 40203341218 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-10-08 | 2021-10-08 16:24:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1382412 | 31262911 | 40203341218 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-08-27 | 2022-04-30 | 2 | ONES | EUR | 2022-07-19 18:19:02.468 |
| 1774607 | 32705624 | 40203341218 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-01 | 2023-04-30 | 5 | ONES | EUR | 2023-08-16 19:00:45.48 |
| 1936127 | 33669251 | 40203341218 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-05-01 | 2024-04-30 | 4 | ONES | EUR | 2024-07-22 19:01:16.228 |
| 2082309 | 34634539 | 40203341218 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-05-01 | 2025-04-30 | 4 | ONES | EUR | 2025-07-17 19:01:12.53 |
| 2353842 | 35664801 | 40203341218 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-05-01 | 2026-04-30 | 4 | ONES | EUR | 2026-08-24 17:00:08.341 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1382412 | 31262911 | 10639 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7317 | 3322 | 12915 | 1051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 187 | NULL | NULL | -10831 | 0 | -10831 | NULL | 0 | -10831 |
| 1774607 | 32705624 | 462625 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 363852 | 98773 | 190558 | 5759 | 0 | 0 | 0 | 0 | 376 | 0 | 5258 | NULL | NULL | -102426 | 443 | -102869 | NULL | 0 | -102869 |
| 1936127 | 33669251 | 463765 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 358746 | 105019 | 153017 | 15687 | 995 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8037 | NULL | NULL | -70727 | 383 | -71110 | NULL | 0 | -71110 |
| 2082309 | 34634539 | 418910 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 299028 | 119882 | 158876 | 6249 | 777 | 253 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8141 | NULL | NULL | -52860 | 4125 | -56985 | NULL | 0 | -56985 |
| 2353842 | 35664801 | 427091 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 321741 | 105350 | 143079 | 6673 | 811 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6816 | NULL | NULL | -50431 | 1934 | -52365 | NULL | 0 | -52365 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1382412 | 31262911 | 4463 | 0 | 4385 | 22240 | 31088 | 0 | 1577 | 0 | 1577 | 32665 | NULL | 40696 | 0 | 0 | -8031 | 32665 |
| 1774607 | 32705624 | 3864 | 0 | 5790 | 82535 | 92189 | 0 | 31193 | 0 | 31193 | 123382 | NULL | 234282 | 0 | 0 | -110900 | 123382 |
| 1936127 | 33669251 | 12833 | 0 | 6164 | 46138 | 65135 | 0 | 24490 | 0 | 24490 | 89625 | NULL | 176635 | 95000 | 0 | -182010 | 89625 |
| 2082309 | 34634539 | 13455 | 0 | 5214 | 39443 | 58112 | 0 | 16554 | 0 | 16554 | 74666 | NULL | 313661 | 0 | 0 | -238995 | 74666 |
| 2353842 | 35664801 | 3689 | 0 | 5801 | 37253 | 46743 | 0 | 8619 | 0 | 8619 | 55362 | NULL | 346722 | 0 | 0 | -291360 | 55362 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203341218 | UPGREAT SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4740 | 044420 | Stopiņu pag. | 74.47 | 15.19 | 31.85 | 4 |
| 40203341218 | UPGREAT SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4742 | 044420 | Stopiņu pag. | 62.40 | 12.96 | 28.94 | 4 |
| 40203341218 | UPGREAT SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4742 | 044420 | Stopiņu pag. | 33.00 | 7.52 | 18.03 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203341218 | UPGREAT SIA | ir | 30.12.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203341218 | UPGREAT SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Biķeru iela 4, Ulbroka, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 427 091 EUR, un zaudējumi bija 52 365 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,13 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -3,44, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 946.44 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 391.40 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 74 470 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 15 190 EUR un VSAOI 31 850 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Informācijas un komunikāciju iekārtu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Informācijas un komunikāciju iekārtu mazumtirdzniecība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026