SIA "Talsi RE" (reģ. Nr. 40203344055) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 50 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 2,36 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Elektroenerģijas ražošana no atjaunojamiem resursiem
| Reģistrācijas Nr. | 40203344055 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV02ZZZ40203344055 |
| Juridiskā adrese | "Brīvnieki", Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3297 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -50 EUR | 68 991 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -161 EUR | 63 269 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -111 EUR | 2 638 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -380 EUR | 2 749 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -513 EUR | 2 800 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.10 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -2.22 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 EUR | -111 EUR | -61 EUR | -330 EUR | -513 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -50 EUR | -161 EUR | -111 EUR | -380 EUR | -513 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 68 991 EUR | 63 269 EUR | 2 638 EUR | 2 749 EUR | 2 800 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 943 EUR | 50 933 EUR | 2 638 EUR | 2 749 EUR | 2 800 EUR |
| Pašu kapitāls | 52 377 EUR | 52 427 EUR | 1 796 EUR | 1 907 EUR | 2 287 EUR |
| Īstermiņa saistības | 822 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 15 792 EUR | 10 792 EUR | 792 EUR | 792 EUR | 513 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,36 | 1 018,66 | 52,76 | 54,98 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,36 | 1 018,66 | 52,76 | 54,98 | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,07 % | -0,25 % | -4,21 % | -13,82 % | -18,32 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,10 % | -0,31 % | -6,18 % | -19,93 % | -22,43 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,32 | 0,21 | 0,47 | 0,44 | 0,22 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | -1,36 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | -0,10 % | -2,36 % | -12,23 % | -18,32 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,98 | 3,31 | 2,10 | 1,87 | 2,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Talsi RE" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvenergo" | 949 824 000 | 190 216 000 | 20,0 % | 1 378 | 689 277 | 3 348 (2026 Q2) |
| 2 | "TCK" SIA | 15 905 716 | 6 930 349 | 43,6 % | 3 | 5 301 905 | 2 255 (2026 Q2) |
| 3 | SIA Graanul Invest Energy | 6 945 062 | -644 597 | -9,3 % | 1 | 6 945 062 | *** |
| 4 | SIA "Dobeles Eko" | 6 141 455 | 777 583 | 12,7 % | 10 | 614 146 | 2 975 (2026 Q2) |
| 5 | SIA Incukalns Energy | 5 213 795 | 50 448 | 1,0 % | 2 | 2 606 898 | *** |
| 6 | SIA "Graanul Pellets Energy" | 4 618 624 | -546 581 | -11,8 % | 2 | 2 309 312 | *** |
| 7 | SIA "Eko NRG" | 3 612 699 | 124 413 | 3,4 % | 7 | 516 100 | 3 027 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Grow Energy" | 3 387 815 | 287 213 | 8,5 % | 45 | 75 285 | 1 122 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Verdia Wind" | 2 762 260 | -536 632 | -19,4 % | 2 | 1 381 130 | *** |
| 10 | SIA "Tukums DH" | 2 566 511 | -843 632 | -32,9 % | 0 | — | — |
| 236 | Talsi RE SIA (šis uzņēmums) | 0 | -50 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203344055 | LV02ZZZ40203344055 | Talsi RE SIA | NULL | Talsi RE | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-08 | NULL | Talsu nov., Ģibuļu pag., "Brīvnieki" | 3297 | 106210133 | 100016390 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10968795 | 40203344055 | 2021-08-30 | 2021-09-07 16:39:27 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203344055 | 2023-08-15 | Bauska PV SIA |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92928265 | 40203344055 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 52800 | EUR | 2024-04-24 | 2024-04-24 13:20:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1413331 | 31379808 | 40203344055 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-09-08 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-08-04 21:18:48.625 |
| 1758022 | 32540225 | 40203344055 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:01:23.193 |
| 1899866 | 33501364 | 40203344055 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-30 03:28:59.939 |
| 1964910 | 34134392 | 40203344055 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-02 19:00:23.601 |
| 2109466 | 35069791 | 40203344055 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-02-07 03:00:13.729 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1413331 | 31379808 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 513 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -513 | 0 | -513 | NULL | 0 | -513 |
| 1758022 | 32540225 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -330 | 50 | -380 | NULL | 0 | -380 |
| 1899866 | 33501364 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -61 | 50 | -111 | NULL | 0 | -111 |
| 1964910 | 34134392 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 | NULL | NULL | -111 | 50 | -161 | NULL | 0 | -161 |
| 2109466 | 35069791 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1413331 | 31379808 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | NULL | 0 | 513 | 0 | 2287 | 2800 |
| 1758022 | 32540225 | 2749 | 0 | 0 | 0 | 2749 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2749 | NULL | 50 | 792 | 0 | 1907 | 2749 |
| 1899866 | 33501364 | 2638 | 0 | 0 | 0 | 2638 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2638 | NULL | 50 | 792 | 0 | 1796 | 2638 |
| 1964910 | 34134392 | 50900 | 0 | 33 | 0 | 50933 | 0 | 12336 | 0 | 12336 | 63269 | NULL | 50 | 10792 | 0 | 52427 | 63269 |
| 2109466 | 35069791 | 1662 | 0 | 281 | 0 | 1943 | 47000 | 20048 | 0 | 67048 | 68991 | NULL | 822 | 15792 | 0 | 52377 | 68991 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203344055 | Talsi RE SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3512 | 051440 | Ģibuļu pag. | -2.22 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203344055 | Talsi RE SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 051440 | Ģibuļu pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203344055 | Talsi RE SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3511 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203344055 | Talsi RE SIA | ir | 03.05.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203344055 | Talsi RE SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Brīvnieki", Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3297.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 50 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Bauska PV SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,36 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,36.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,98, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroenerģijas ražošana no atjaunojamiem resursiem.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026